Цела Македонија
                   
427 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacin / garaza

Se izdava podzemna garaza / magacin vo Kisela Voda vo blizina na stud...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 мар 19:54Magacin Depo Hala

Se izdavat razni kvadraturi na magacinski prostori Nameneti za seka...


2 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

15 мар 10:25se iznajmuva

se iznajmuva magacaiski prostor od 400 m/2 vo kombinataot DIK Straso ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

14 мар 21:28Iznajmuvam sprat od kuka

Izdavam dolen sprat od kuka Za magacin može i mala rabotilnica ili š...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

13 мар 15:56ИЗДАВАМ ПОДРУМИ ВО ДЕБАР МАЛО

Издавам за подолго време два подруми на прекрасна локација во Дебар М...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

06 мар 15:03Magacin vednas do pazarot 120m3

Izvavam magacin na prizemje vo kuka vednas do pazarot vo Bitola na ul...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

06 мар 12:03Магацин

Издавам магацин во населба Трпезица. 078 436 949


По Договор
или предлог цена
Велес

Магацини

05 мар 13:02Se prodava magacin

Se prodava magacin vo industriska zona UZUS od 200m2 sproti televizij...


По Договор
или предлог цена
Велес

Магацини

04 мар 02:14Se izdava magacin vo Bitola

Se izdava magacinski prostor na terminalot vo Bitola ul.Kravaraski pa...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

28 фев 13:35SE IZDAVA/JEPET ME QIRA

JEPET SALLE ME QIRA 670M2. NE AFERSI TE FABRIKES TETEKS. SALLA ESH...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

18 фев 19:51Se iznajmuva deloven prostor, magacin

Se iznajmuva deloven prostor, magacin vo blizina na Univerzalna Sala....


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

18 фев 14:26Магацин

Се издава два магацински простора по 200 м2 во обилколницата Скопје ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

14 фев 20:44se izdava magacinski prostor

se izdava magacinski prostor za sekakov vid na namena od 300 m2 i drv...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

04 фев 20:49Se izdava magacin vo s.Bogorodica

Se izdava magaconski prostor 250 M2 so struja,voda,kancelariski prost...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

04 фев 10:48SE KUPUVA PLAC ILI GARAZA

Се купува плац до 200м² или гаража мининимум 30м² Контакт: 076 822...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Магацини

04 фев 01:21Podrum

Se prodava podrum so povrshina 11 m2 . Se naogja vo zgrada kaj asani ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

03 фев 12:21GRADSKO BALDOVCI SE PRODAVA DELOVEN OBJEKT

Na vlezot vo Gradsko Baldovci se prodava deloven objekt -magazin-rabo...


150 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

02 фев 16:02Se izdava magacin od 100m2 do 750m2

Нудиме за изнајмување деловен простор кој вклучува магацин, рампа за ...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Магацини

28 јан 13:00Izdavam magacin 14 kvadrati vo centar

Izdavam podrum za magacinski prostor na ul. Rajko Zinzifof br.50 cena...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

18 јан 15:02МАГАЦИН ВО ЗОНА СЕВЕР СТРУМИЦА

Се издава или продава магацин со вкупна површина од 5000 м2 во индуст...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Магацини

18 јан 13:51УРБАН ЛИВИНГ издава магацински простор во Автокоманда

Се издава магацински простор 1200м2 во Автокоманда (кај Пивара). Има ...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

14 јан 15:56magacin

Se izdava magacinski prostor od 120m² na ul. Disanska, Kavadarci


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

14 јан 15:24se izdava magacinski prostor od 120m2 na ul. Disanska

se izdava magacinski prostor od 120m2 na ul. Disanska


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

14 јан 15:13Врвен магацински и деловен простор во Визбегово

Се продава магацински-деловен простор во Визбегово, од левата страна ...


750.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

12 јан 13:40Модерен магацински и деловен простор во Визбегово

Се продава магацински и деловен простор во Визбегово, од десната стра...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

12 јан 13:22Magacin vo Vizbegovo

Se prodava magacin vo Vizbegovo -plac 3400 m2,magacin 1001 m2.Magacin...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

11 јан 08:54Magacin vo Vizbegovo

Se prodava objekt vo Vizbegovo -plac 5218 m2,magacin 2188 m2 +1000m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

11 јан 08:33СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА/МАГАЦИН

Се продава гаража/магацин вкупна површина 120м2 гаража 76m2: ширина ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 јан 18:48Magacin/Stovariste vo Rasadnik Butel

Se izdava/prodava stovariste od 550m2 so magacinski prostor od 180m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

07 јан 12:55Magacin vo butel 1 povolno

Magacinski prostor okolu 120m2 se izdava na mnogu dobra(frekfentna) l...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

07 јан 12:24Магацински Простор

се изнајмува деловен простор на влез во горно оризари 120 м2 погоден ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

28 дек 14:29Se prodava Hala od 1010 m2

Se prodava Se prodava Hala magacinski prostor so vkupna povrsina od 1...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

28 дек 09:28Магацини

Се издаваат магацини со повеќекратна намена со површина од 5500м2.


16.000 МКД
или предлог цена
Велес

Магацини

23 дек 13:39SE PRODAVA/IZNAJMUVA MAGACIN(HALA) VO INDZIKOVO,GAZI BABA

IMPULS AGENCIJA nudi magacin(HALA) vo Indzikovo za prodazba i iznajm...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 дек 10:31Se izdava magacinski prostor vo industriska Zona Madjariri

Se izdava objekt so administrativna zgrada I magacinski prostorii vo ...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

19 дек 12:30Деловен простор/ Горно Оризари

се изнајмува деловен простор на влез во горно оризари 120 м2 погоден ...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

18 дек 20:26Deloven Prostor - Industriska Zona Saraj

Se izdava Deloven Prostor vo industriska zona, izlezot od saraj Prema...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Магацини

17 дек 20:37Magacin 125-250m2 do saemot. Dvor+kancelarii

Se izdava magacin do Kumalna higiena. Povrsina minimum 125, moze 175,...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

13 дек 13:18Магацин

Се изнајмува магацински простор на ул. Дисанска со површина од 120m2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 дек 22:09Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot povolen za magacin ka...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 дек 13:53Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам