Цела Македонија
                   
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin vo Vizbegovo

Se prodava objekt vo Vizbegovo -plac 5218 m2,magacin 2188 m2 +1000m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

11 јан 08:33СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА/МАГАЦИН

Се продава гаража/магацин вкупна површина 120м2 гаража 76m2: ширина ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 јан 18:48Magacin/Stovariste vo Rasadnik Butel

Se izdava/prodava stovariste od 550m2 so magacinski prostor od 180m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

07 јан 12:55Magacin vo butel 1 povolno

Magacinski prostor okolu 120m2 se izdava na mnogu dobra(frekfentna) l...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

07 јан 12:24Se prodava Hala od 1010 m2

Se prodava Se prodava Hala magacinski prostor so vkupna povrsina od 1...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

28 дек 09:28Магацини

Се издаваат магацини со повеќекратна намена со површина од 5500м2.


16.000 МКД
или предлог цена
Велес

Магацини

23 дек 13:39SE PRODAVA/IZNAJMUVA MAGACIN(HALA) VO INDZIKOVO,GAZI BABA

IMPULS AGENCIJA nudi magacin(HALA) vo Indzikovo za prodazba i iznajm...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 дек 10:31Deloven Prostor - Industriska Zona Saraj

Se izdava Deloven Prostor vo industriska zona, izlezot od saraj Prema...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Магацини

17 дек 20:37Magacin 125-250m2 do saemot. Dvor+kancelarii

Se izdava magacin do Kumalna higiena. Povrsina minimum 125, moze 175,...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

13 дек 13:18Магацин

Се изнајмува магацински простор на ул. Дисанска со површина од 120m2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

09 дек 22:09Deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot povolen za magacin ka...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

09 дек 13:53Magazin

Se izdava 20x10 070-209-571


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

07 дек 11:03Се издава магацински простор

Магацинот се наоѓа на улица Инустриска.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Магацини

02 дек 14:40Се издава магацински простор

Просторот се наоѓа на улица Индустриска во Неготино.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Магацини

02 дек 14:16Se iznajmuva Deloven prostor/Magacin vo I.Z. Ilinden

Се изнајмува деловен простор во индустриска зона Илинден (во близина ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

01 дек 11:19Магацински Простор

Се изнајмува Магацински простор (Гаража) во Ѓорче Петров во близина н...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

21 ное 14:44Se izdava magacinski prostror

Se izdava magacinski prostor vo Turska Carshija. Cena po dogovor....


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

18 ное 13:19СЕ ИЗДАВА ЛАДИЛНИК/КОМОРА

ЛАДИЛНИКОТ СЕ ИЗДАВА ЗАЕДНО СО ПЛАЦ ОД 1000М ВАГА ДО 1000КГ И ДВА РАЧ...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Магацини

09 ное 14:08Se Izdava Magacin vo Tetovo (Informacii na Tel 075 542 757)

Informacii na Tel (075 542 757) Se PRODAVA/Izdava Magacin vo Tetov...


1 €
или предлог цена
Тетово

Магацини

06 ное 17:18se izdava deloven prostor od 1150m2+podrum od 1050 m2

Se izdava deloven prostor od 1150m2 i 1050 m2 podrumski prostor,pogod...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

27 окт 00:20Magacin

Magacini od pocinkuvan lim


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

23 окт 08:14Стовариште во Гостивар

Се продава Стовариште во Гостивар. За цена можете да се информирате н...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

21 окт 21:48Се издава магационски простор

Се издава магацински простор од 120м2 во зграда на булевар Партизанск...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

12 окт 12:18Se izdava deloven objekt

Се изнајмува деловен простор пд 300 м2 на ул.Младинска 263. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

10 окт 10:14Magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor od 120m2 vo k voda naselba pripor. Ko...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 окт 20:31SE IZDAVA MAGACIN 170m2 odlicna ponuda

Se izdava nov magacin od 170m2 , so 2 vleza i odlicna dnevna svetlina...


3 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Магацини

08 окт 12:06Magacin-hala 450m2 vo Pintija

1.vo ponov deloven objekt na glavna ulivca ,hala 270m2 + kancelarii n...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 окт 13:09Се изнајмува магацински и канцелариски простор

Се изнајмува магацински и канцелариски простор во одлична состојба. ...


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

05 окт 19:39Магацин - гаража кај Нова железничка

Се издава подземна гаража кај Гет кафе блиску до нова железничка стан...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

30 сеп 09:24SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR SO MAGACIN ZAD MLINOT VO KICEVO

Se prodava deloven objekt so magacinski prostor, so dva vleza od koi ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Магацини

21 сеп 08:02Se izdava magacinski del so kancelarii

Se izdava novoizgraden Objekt vo Aerodrom,Gorno Lisice ,so Imoten Lis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

17 сеп 18:52se izdava magacin vo butel1

za poveke inf vrtete na brojot 075 702 924 075 702 924 075 702 92...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

14 сеп 17:24Магацин-гаража кај Нова Железничка станица

Подземен магацин-гаража испод Гет кафе кај Фондот за ПИОМ во Аеродром...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

10 сеп 12:19MAGACIN SE IZNAJMUVA

MAGACIN NA VLEZOT VO STIP 070346688


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

08 сеп 09:27Se izdavaat Hali - magacin - deloven prostor

Се издаваат Хали во населба Илинден - Скопје, блиску до општината Ха...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

07 сеп 23:02izdavam magacin

se izdava magacin 750 mkv, na triangla singilic madjari visina 5m inf...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

04 сеп 07:09Magacinski prostor od 90m2 vo Kisela Voda

Prodavam magacinski prostor od 90m2 vo naselba kisela voda.Mob za kon...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

03 сеп 10:19Povekjenamenski montazen objekt { shupa }

Se prodava povekjenamenski montazen objekt so dimenzii 4x1.5m


400 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

28 авг 19:26Se iznajmuva magacinski prostor so kancelarii i video nadzor

Sloboden magacinski prostor za iznajmuvanje vo Skopje - Metalski Zavo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 авг 12:47Sloboden magacinski prostor Skopje - MetaLski Zavod Tito

Sloboden magacinski prostor za iznajmuvanje vo Skopje - Metalski Zavo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 авг 12:45Страна 6 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам