Цела Македонија
                   
390 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava hala

Hala na ulica Siska Kavadarci Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

11 авг 21:26SE IZDAVA POVEKJENAMENSKI MAGACINSKI PROSTOR VO BUTEL

* ШИФРА 5402 Импулс агенција за недвижности издава магацински просто...


4 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

09 авг 15:48Deloven Prostor Objekt Magacin 1950m2

Se prodava -Vnatresna povrsina hala 550m2 -Ograden plac vkupno 1950...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

28 јул 13:00SE IZDAVA POVEKJENAMENSKI MAGACINSKI PROSTOR VO ILINDEN

* ШИФРА 5403 Импулс агенција за недвижности издава повеќенаменски ма...


215 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

27 јул 15:40MAGACIN VO SUTEREN 100m2 CENTAR -BUNJAKOVEC

sifra 22397 Se izdava suterenska prostorija za magacin 100m2, vo C...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

26 јул 15:31Se izdava magacin za dnevno ,nedelno ili za 1mesec po treba

Se izdava magacinski prostor od privremen karakter vo zavisnost na v...


999 МКД
или предлог цена
Куманово

Магацини

07 јул 21:58Magacin hala rabotilnica deloven prostor od 300m2 i dvor 500

078 246 475 ...078 246 475 Blagoja Se izdava Vo kumanovo vlez na...


3 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

07 јул 21:57se izdava slobodno od 01.07.2020

se izdava obijetk na iduatriski kaj so e holmak 1 hala 850m2 2 hala...


155 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

07 јул 13:10Се издава/продава Магацин/Деловен Пр, близу Порше Македонија

Урбан Ливинг изнајмува/продава деловен објект со административен и ма...


4.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

06 јул 16:53Deloven prostor na ekstra lokacija

Se izdava deloven prostor so prizemje i kat od 600m2 vednas do glavni...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Магацини

06 јул 07:42Deloven prostor so salon za prodazba i magacin Pintija

Se izdava deloven prostor so salon za prodazba i magacin. cca 1000 m...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

01 јул 19:35Se izdava objekt od 600 m2 magacin dukjan firma

Se izdava objekt od 600 m2 so golema dvorna povrsina Za poveke in...


1 €
или предлог цена
Кочани

Магацини

28 јун 02:19Se iznajmuva magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor od 20m2 na ul Zendel Dzemail , karsi ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

18 јун 13:00SKUPI UBAV MAGACIN 140M2

Se izdava ubav magacin so kancelarija i dnevna svetlina vo nov objekt...


4 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

11 јун 11:58Se izdava magacin 400m2 + Kancelarii

КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ нуди најповолни цени и услови за секаков вид на с...


3 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Магацини

07 јун 09:44HALI GARAZI MAGACINI KONTEJNERI

KEN PANEL VI NUDI MONTAZNI OBJEKTI HALI MAGACINI GARAZI KONTEJNERI PO...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

06 јун 00:10SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO VIZBEGOVO

* ШИФРА 5303 Импулс агенција за недвижности магацински простор во Ви...


215 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

04 јун 13:19Se Izdava Magacin

Se Izdava Magacin vo Sutka Magacinot se naogja karsi Zatvorot vo S...


1.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Магацини

04 јун 09:57Se iznajmuva magacin vo Centar

Se izdavaat 2 magacini sproti tutunski kombinat kaj Sipad. Edniot so ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

01 јун 17:03Niva Oriznica s.Elovec - Caska-Veles

Se prodava niva Oriznica 10 dekari vo s. Elovec - Caska, Veles. Orizn...


15 €
или предлог цена
Велес

Магацини

31 мај 15:54Se izdava magacin - video nadzor +alarmen siste

Se izdava magacin / hala so vklucen kancelariski prostor dokolku ima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

31 мај 10:25НОВАЧКИ ПАТ, СЕ ИЗДАВАА Т ДВА МАГАЦИНИ И ПЛАЦ

ИД 520, НОВАЧКИ ПАТ, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 2000 М2, СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН 100 М2 С...


400 €
или предлог цена
Битола

Магацини

27 мај 13:03Se iznajmuva Odlicen MAGACINSKI prostor

Издаваме под наем деловен и магацински простор место викано Кафтанџи...


2 €
или предлог цена
Битола

Магацини

26 мај 09:03Издаваме магацински простор – Kомори, Предкомори и Амбиентал

Магацинот на Мако Маркет ви стои на раполагање по најприфатливи цени ...


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Магацини

18 мај 15:07СЕ ИЗДАВАТ МАГАЗИНИ

СЕ ИЗДАВАТ ПОВЕКЕ МАГАЗИНИ ЗА СЕКАКВА НАМЕНА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА П...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

13 мај 13:00SE IZDAVA MAGACIN OD 1000 M2

Se izdava magacin od 1000 m2. Magacinot se naogja vo krugot na stari...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

11 мај 14:51Se Izdava Magacin 350m2

КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ нуди најповолни цени и услови за секаков вид на с...


3 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Магацини

04 мај 11:16kontejneri najevtini baraki garazi kiosci kuki dukani

WWW.KENPANEL.MK - КОНТЕЈНЕРИ - КУЌИЧКИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ ПОГОДНИ ЗА...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

24 апр 00:02Izdavam objekt

Izdavam objekt od 100m2 vo opstina Aerodrom, Lisice Broj za kontak...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

20 апр 13:00Се продава магацински простор во Кавадарци

Се продава магацински простор од 80м2 во инд. зона Мепос во Кавадарци...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

18 апр 15:46Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija za magacin. 8015m2.Za hala, magacin, fabrika, pog...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

12 апр 21:45Магацински простор

Се продава/изнајмува маганицски простори со вкупна површина од 1783м2...


1 €
или предлог цена
Виница

Магацини

10 апр 20:37Се изнајмува магацин од 260м2

Се изнајмува магацин од 260м2 од 770EUR, наменет за деловен, продажен...


770 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

08 апр 19:20Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела В...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 18:31Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин од 700 м2 на ул. Георги Димитров 1 во Т.Ц. Кисела В...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 18:29Се издава магацин во Кисела Вода

Се издава магацин во Кисела Вода на 2 спрата по 500м2 вкупно 1000м2 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 17:28Izdavame magacin 1518m2 na prizemje

Izdavame Magacin 1518m2 vo Pintija .Magacinot e na prizemje, so ideal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

07 апр 15:09IZDAVANJE NOV TOP MAGACIN PRVA LINIJA VIZBEGOVO 4500M2

SE IZDAVA PREKRASEN NOV MAGACIN VO VIZBEGOVO -PRVA LINIJA, NA DVE NIV...


11.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

03 апр 11:14Se izdava magacin za dnevno ,nedelno ili za 1mesec po treba

Kumanovo Kumanovo Vo Kumanovo Se izdava magacinski prostor od ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

02 апр 17:34SE IZDAVA PODRUM NA PLOSTAD

Se izdava podrum vo strog centar.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

29 мар 17:55Страна 7 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам