Цела Македонија
                   
391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacin za dnevno ,nedelno ili za 1mesec po treba

Kumanovo Kumanovo Vo Kumanovo Se izdava magacinski prostor od ...


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Магацини

02 апр 17:34SE IZDAVA PODRUM NA PLOSTAD

Se izdava podrum vo strog centar.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

29 мар 17:55СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН ВО БЛИЗИНА НА ХЕРАКЛЕА

Се ИЗДАВА магацин, производствен погон со површина од 500м2 во непоср...


7.440 €
или предлог цена
Битола

Магацини

17 мар 12:58УРБАН ЛИВИНГ продава магацин во Кисела Вода

Се продава голем нов реновиран магацин од 260 м2. Се наоѓа на Мирка...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 мар 15:32Царински складови и деловен простор

DELOVEN PROSTOR: Carinsko-spediterski terminal-Bitola,...povik-ponuda...


363.988 €
или предлог цена
Битола

Магацини

13 мар 14:27*** СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР***

*** СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР на улица Благоја Стефковски во Маџа...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

03 мар 10:26Se iznajmuna magacinski garazen prostor

Se iznajmuva magacinsko garazen prostor od 15, 30, 45 ,60 ,75, 90,105...


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Магацини

02 мар 11:18MAGACINSKI PROSTOR

Se izdava MAGACINSKI prostor od 500m2 na ulica siska vednas do KOZUVC...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

23 фев 13:00Два магацини во Охрид

Се издаваат два магацини од по 100м2 заедно со плац 1700м2 во Охрид, ...


500 €
или предлог цена
Охрид

Магацини

17 фев 22:59Deloven objekt za izlozben - prodazen salon Pintija

nudime za iznajmuvanje nov deloven objekt na glavna ulica vo pintija...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

01 фев 12:03Се изнајмуваат магацини / Se iznajmuvaat magacini

Се изнајмуваат магацини во кругот на МЗТ во Маџари, спроти ЕЛЕКТРОЕЛЕ...


135 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

30 јан 18:14Se izdava magacin 240м2 + kancelarija10m2!!!

Се издава магацин со висина 3,30м и канцелариски простор во вкупна по...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Магацини

29 јан 16:47Se prodava/izdava deloven prostor vo Makedonka

Шифра:PP1021 Се продаваат/издаваат хали во индустриска зона во ком...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Магацини

26 јан 09:58Prodavam niva vo selo oresani.....

Продавам нива во село Орешани со површина од 1036 m2. Контакт АНИТА 0...


3.500 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Магацини

24 јан 17:05Magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2 na ulica 320 br4 ajducka cesma ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

10 јан 11:57магацин - гаражи

Се издава магацин 50м2. Објектот се наоѓа во кругот на поранешниот к...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

08 јан 11:37SE PRODAVA MAGACIN - LADILNIK

Se prodava magacin- ladilnik so povrsina od 1800m2 i dvorno mesto 260...


1 €
или предлог цена
Кичево

Магацини

07 јан 12:39Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar

Izdavam magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat. Magacinot e vo odl...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

16 дек 14:34SE IZDAVA MAGACIN 500 M2

SE IZDAVA MAGACIN OD 500 - 1000 M2 VO KRUGOT NA BITOLATEKS. 071/32...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

14 дек 22:03Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

30 ное 11:52baram magacin ili deloven prostor AERODROM do 5000

nemora atraktivna lokacija da e max 5000 den


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

23 ное 10:30Se izdava/prodava deloven prostor vo krugot na Staklara

Se izdava/prodava deloven и magacinski prostor vo krugot na Staklara ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 ное 10:32SE IZDAVA SKLADISHEN PROSTOR VO KERAMIDNICA, 510M2

* ШИФРА 4724 Импулс агенција за недвижности издава складишен простор...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

17 ное 09:24Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor pogoden za magacin. Lokacija na vlez vo Bit...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

11 ное 14:17Se izdava magacinski prostor 700m2 vo Pintija 700evra

Se izdava magacinski prostor 700m2 vo Pintija 700evra


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

06 ное 12:19Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija. Ima viljuskar

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 окт 10:40Se izdava Magacin vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

26 окт 10:40Se izdava Magacin 180 m2 vo Pintija na glavniot pat

Se izdava Magacin vo Pintija na glavnata ulica. Magacinot e 180 m2 vo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

18 окт 08:37Прод. ЛЕГАЛИЗИРАНИ М А Г А Ц И Н И до Инд.ПАТ

ЛЕГАЛИЗИРАНИ МАГАЦИНИ И ДВОР 1 МАГАЦИН 87 м2 2 МАГАЦИН 54 м2 Д...


2 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

17 окт 07:11Se izdava pogon, magacin i upravna zgrada

Fenix nedviznosti izdava vo krugot na poranesna staklara pogon pogode...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

15 окт 17:36Magacini vo Dracevo 700 m2 so dvor 8000m2

Magacin od 700m2 so 8000m2 pod asfalt vo Dracevo. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 окт 12:00Se izdava magacin vo kisela voda

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

12 окт 11:59Прод лег. М А Г А Ц И Н до инд. пат.

магацин 124 м2 двор 100 м2 со пристапен пат за камиони комшии од о...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Магацини

07 окт 19:52Se iznajmuva magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor vo Industriski kompleks “Ruen-Inox Au...


1 €
или предлог цена
Кочани

Магацини

07 окт 14:04МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР 1500М2

Се изнајмува магацински простор , 1500м2 во населба Маџари , Маџари т...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

07 окт 08:36Izdavam magacin Avtopat Tetovo-Gostivar nov

Izdavame magacin 800m2 so kancelarii i plac 7000 m2 na Avtopat Tetovo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Магацини

02 окт 14:05Се продава деловен простор - магацин во Струмица

Имотен лист 1103, КП 1159/15, КО Градско Балдовци Тип Деловен прост...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Магацини

30 сеп 09:05Магацин

Се продава магацин од 808м2 со канцелариски и санитарен простор.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

27 сеп 13:03Se iznajmuva Magacinski prostor BITOLA

Издаваме под наем деловен и магацински простор место викано Кафтанџи...


2 €
или предлог цена
Битола

Магацини

22 сеп 12:28SE IZDAVA MAGACIN OD 230M2 VO CENTO

MAGACINOT SE NAOGA NA NAJATRAKTIVNIOT DEL VO CENTO NA GLAVNA ULICA DO...


3 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

16 сеп 13:00Страна 8 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам