Цела Македонија
                   
27880 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Шанк од фурниран медијапан

Шанк изработен од фурниран медијапан со димензија: должина 202 cm в...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

04 мај 18:42Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА feni...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 јул 07:51Промовирано

ГАРНИТУРА ЗА СЕДЕЊЕ

Половна гарнитура за седење. Малку користена. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Промовирано

957-ДРВЕНО АВИОНЧЕ-ДЕКОРАТИВНА ЛАМБА-ЛУСТЕР

-РАСПРОДАЖБА НАМАЛЕНИ ЦЕНИ... - Продавам: - Интересна, некористена...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

Денес 12:12957- СЛИКА "БАКНЕЖ"-СТАР ПРИНТ НА КАНВАС ПЛАТНО-68х58см.

- Продавам: - Слика, доста стар принт на канвас платно со светско р...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Денес 12:11957-VINTAGE-БРОНЗЕНА РЕЉЕФНА РАМКА-СТАРОГРЧКИ МОТИВ

- РАСПРОДАЖБА НАМАЛЕНИ ЦЕНИ... Vintage & Rare... - Доста стара, рет...


750 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 12:11Vaga Silver Crest

Вагата е нова од германско производство SILVER CREST. Наменета е за м...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:1003/VINTAGE-РЕТРО-ДЕКОРАТИВНИ-КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПРЕДМЕТИ

- Предмети за Декоративни - Колекционерски намени... - Доста стар ме...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 12:09Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05Дизајнирање и изработка на мебел

Дизајнирање и изработка на секаков вид мебел по мерка, кујни, детски ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 12:02Krevet na pustanje vo odlicna sostojba so dve taburetki

krevetot e vo odlicna sostojba bez nikakvo ostetuvanje so dve taburet...


130 €
или предлог цена
Денес 12:02Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce bez dusek i so 1 fioka pod krevetce 200×95


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:02kamera kameri

Kontakt isklucivo samo na Viber Ne prakjam po Kargo-prodazba samo ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Video Nadzor Kamera Kameri

Kontakt isklucivo samo na Viber Ne prakjam po Kargo-prodazba samo ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:54  НОВ ОГЛАС

Kosam treva so trimer i kosilka

Kosam treva so trimer i benziska kosilka visoka i niska, golemi i mal...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Денес 11:53Двосед и фотеља

Се продавакомплет: двосед и фотеља. - светло зелена боја - фиоки за...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:51Sporetce kampersko

Sporeto e ispravno si raboti si pece,samo edna proverka da se napraj ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:50Drven krevet 190 x 90cm plus jogi dushek

Се продава половен дрвен кревет за 1500 денари. Постои можност да се ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Kancelariski stolici, malku koristeni

Се продаваат половни метални канцелариски столици во солидна состојба...


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:48LUSTER

Prodavam malku koristen luster. Prakam i po KARGO.


950 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova

Se Prodava komodata od slikite ,premnogu zacuvana kako nova, SAMO KOM...


250 €
или предлог цена
Денес 11:45Чешма за туш (Cesma)

Се продава батерија за туш. Тел: 071/751-980 Се продава и: * С...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Батерија

Се продава половна батерија. Тел: 071/751-980 Се продава и: * ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Се продаваат балконски прозори

Се продаваат дрвени балконски прозори, еден еднокрилен 70x210cm и еде...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:44Се продаваат прозори со каси (prozor kasa)

Се продаваат 2 дрвени прозори со каси, дупло стакло, сочувани во добр...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Kupuvam freon R22

Kupuvam freon R22 Kontakt tel 076 555 495


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 11:42Klima servis se za klima antibakterisko cistenje, montaza

Klima Servis,se za klima,Montaza,Demontaza,Antibakterisko cistenje i ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:42Zidna spalna.ziden krevet.wall bed.

Novi so dusek i montaza.Dimenzija na dusek 150sm. Sirina 200sm.dolzin...


25.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 11:42Komplet sistem kameri, Kolor slika i vo totalen mrak

Сет од 4 професионални камери 5 мегапиксели кој даваат Колор слика ...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Prodavam tegli

Teglite se novi,so kapak,720ml,od kupecki proizvodi - samo ednas upot...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:41Plinska boca-boci od 2kg i 3kg od Makpetrol.

Bocite se kompletno ispravni,bez nikakvi ostetuvanja, se zamenuvaat n...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:40ROLETNA

Prodavam ROLETNI, drvo so ukrasno platno. Edna so dimenzii160 x 175 c...


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 11:40Душек за СПАЛНА

Продавам брачен душек, користен и во добра состојба, со димензии 160 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Спална соба / Душеци

Денес 11:39Kotel za parno na drva

Kotelot e koristen 4 grejni sezoni Mocnost 6 kw vo prostor i30 kw Iz...


1 €
или предлог цена
Денес 11:39IKEA masa,masi,masicka,masicki crni i beli - novi.

Masickite se novi,neotpakuvani,vo crna i bela boja,55sm x 55sm,visina...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:38IKEA drzac - stalak za vino, vina(вино, вина).

Drzacot ( drzacite se novi) e izraboten od Inoks-rostfraj, univerzale...


8 €
или предлог цена
Денес 11:38Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!!...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:36SE PRODAVA KLIMA 3.5KW

Se prodava klima ured BEKO 3.5kW komplet ispraven so se bakarni cevki.


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:36Моќен LED рефлектор со соларно полнење и сензор на движење

===================================== ПРОМО!!!! ♨♨♨ ЗА САМО 399ДЕН ...


399 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Sobni drveni vrati i laminat

Se prodavaat 3 sobni drveni vrat 85 x 200 i 20 m2 laminat. Upotrebuva...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:31Вештачко цвеќе за украсување на невестинска маса

Се продава вештачко цвеќе за комплетно украсување на невестинска маса...


350 €
или предлог цена
Денес 11:25Вазна за икебана

Продавам Вазна за икебана како на сликата 200 ден NFO Email ...


150 МКД
или предлог цена
Денес 11:23Се продават ДРВЕНИ ПРОЗОРИ одлично сочувани

Се продават 2 (два) ДРВЕНИ ПРОЗОРИ одлично сочувани со димензии: 1....


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:23Страна 1 од 698

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам