Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

КОМПЛЕТ ДНЕВНА СОБА

Тросед, две фотељи, табуретка, стилска масичка, две натказни и тепих ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 08:58stan vo topansko

se prodava stan vo topansko prizemje 2 spalni sobi salon so kujna ...


63.000 €
или предлог цена
15 јун 20:46Mebel

Koristen necel mesec skoro nov


1.200 €
или предлог цена
09 јун 03:44MNOGU SOCUVANI TROSED,DVOSED,FOTELJA

SE PRODAVAAT KOMPLET TROSED DVOSED,FOTELJA I DVETE MASICKI. TELEFON ...


8.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 јун 21:14Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini

Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini. Cena po dogovor. BROJ ZA KON...


По Договор
или предлог цена
06 јун 22:33Se prodava dneven namestaj

Prodavam trosed dvoset fotelja masicka masa i stolovi i vitrin...


1 €
или предлог цена
31 мај 20:34СЕ ПРОДАВА КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ

ПОВОЛНО!!! ИТНО-Се продава , комплет спална соба.


1 МКД
или предлог цена
29 мај 12:08Se prodava dnevna soba

se prodava dnevna soba tip Lotus od Jugoeksport vo odlicna sostojba. ...


15.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:00Prodavam mebel i aparati za domacinstvo

Se prodava slednoto: Trpezariska masa 160x90 so 40 cm del na izvlekuv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 мај 09:00Продавам гарнитура за седење

Продавам гарнитура за седење со клуб маса, трпезариска маса со 6 стол...


300 €
или предлог цена
27 мај 18:06Komoda+Garnitura+Klub masa

Se prodava komoda(farban medijapan), garnitura ( eko koza) , i klub m...


1 €
или предлог цена
26 мај 02:07Дневна соба

Комода Должина 270 см Белиот дел (две фиоки) 180см Црниот дел 140см ...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 11:30Половен мебел за дневна соба и трпезарија

Се продава половен мебел, со следнава спецификација: 1. Трпезариска ...


1 €
или предлог цена
17 мај 09:40Kompletna dnevna soba

Prodavam kompletna dnevna soba: regal, trosed, dvosed, taburetka, mas...


100 €
или предлог цена
16 мај 13:56Mebel Dnevna soba

Se prodava komplet dnevna soba. Garnitura, komoda i masicka.


250 €
или предлог цена
12 мај 16:06Komplet inventae za cel stan

se prodava kompleten inverntar za stan moze da se javite i preku vibe...


2 €
или предлог цена
09 мај 12:30СКАЛИ СО ДРВЕНИ ГАЗИШТА

Скалите се железни електростатски офарбани, а газиштата се од бука ла...


200 €
или предлог цена
04 мај 20:21Komplet dnevna soba, masa, garnitura, masicka!

Se prodava odlicno socuvan invertar. Garnitura, trosed, dvosed, fote...


По Договор
или предлог цена
02 мај 19:52Се продава мебел за дневна соба

Се продава тросед, две фотелји, една табуретка, две клуб маси , комод...


По Договор
или предлог цена
28 апр 17:09Распродажба на половен мебел

Се продава половен мебел. Дел од мебелот е во одлична состојба, без н...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

26 апр 18:01MEBEL

Masa crna 100cm x 75cm= 3500den Masa za TV 180cmx60cm dlabokax50cm v...


1.000 МКД
или предлог цена
25 апр 16:46MEBEL

2 shkavcinja, masa za tv mala, masa kafena= 4500den Beko furna i plo...


1.000 МКД
или предлог цена
25 апр 16:46Sofa

Nekoristena sofa


3.500 МКД
или предлог цена
18 апр 21:18Se izdava

SE I DAVA GARSONJERA VO NOVA GRADBA NA POSLEDNA 4KA 11OKTOMVRI(NAMEST...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

13 апр 23:06Upotrebuvan namestaj

Se prodava namestaj za domakinstvo. Cena po dogovor. Telefon za...


1 МКД
или предлог цена
12 апр 23:28TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA EVTINO I ITNO

SE PRODAVAAT TROSED DVOSED FOTELJA KLUB MASICKA OD MASIVNO DRVO SO S...


3.000 МКД
или предлог цена
09 апр 17:29Komoda i masa

Komoda i masicka ne se mnogu koristeni maksimalno zacuvani Komodata ...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 апр 21:30Kujka Leskoec

Se Prodava Kujka so dvorno mesto 480 kvadrati vo Leskoec


42.000 €
или предлог цена
04 апр 21:58гарнитура, тросед, витрина, апарати за домаќинство

Се продава се од сликите се е исправно, цени: Прагови за Fiat bravo ...


1 МКД
или предлог цена
03 апр 09:30Продажба на мебел

Продажба на дневна гарнитура, троседот и двоседот се отвараат во лежа...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

31 мар 13:44dnevna soba komlet

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor


По Договор
или предлог цена
30 мар 12:26Garnitura

Se prodavat malce upotrebeni Ponuda na email ako ne sme vo mozhnost...


600 €
или предлог цена
28 мар 22:50Trosed, regal, komoda EFTINO

Trosed dvosed fotelja Trosedot i dvosedot se pustaat I toa ne so z...


6.900 €
или предлог цена
19 мар 00:12Dnenva soba

garniturata e kupena 2018 300 cm x 220 cm Sanduk za stavanje raboti...


38.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
39.000 МКД
14 мар 22:53Masiv Dnevna soba so masiv trpezarija

Samo za ljubiteli so stil.. Se prodava kompletno dnevna soba so trpez...


1.000 €
или предлог цена
11 мар 15:16KOMODA - KREVET

KORISTENI SAMO 5 MESECI PORADI OTSUSTVO OD DRŽAVATA KOMODA KORIST...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:47Prodavam Barok mebel

Pridavam barok mebel


1 €
или предлог цена
04 мар 18:53Kufer samsonite

Kufer samsonite


3 МКД
или предлог цена
02 мар 09:24Kompletna dnevna soba

Trpezariska masa so 10 stolovi Garnitura za sedenje so moznost za ra...


1.500 €
или предлог цена
01 мар 20:16Plastificirani tapeti / пластифицирани тапети

Plastificirani samoleplivi tapeti ,povtornо dostapni so najdobar kva...


90 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 фев 13:00Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам