Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 сеп 13:31Промовирано

Kompletna dnevna soba

Trpezariska masa so 10 stolovi Garnitura za sedenje so moznost za ra...


1.500 €
или предлог цена
01 мар 20:16Plastificirani tapeti / пластифицирани тапети

Plastificirani samoleplivi tapeti ,povtornо dostapni so najdobar kva...


90 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 фев 13:00Комплет Гарнитура

Тросед-200×100 двосед-140×100 фотеља-110×100


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

28 фев 08:12Koklici novi

Prodavam koklici novi izraboteni od suvo borovo drvo gi ima vo svetla...


800 МКД
или предлог цена
18 фев 12:36Polovni kako novi.

Tel: 070 608 875


150 €
или предлог цена
14 фев 19:15Se prodavat garnituri

Se prodavat komoda +2masi 5godini upotrebeni. Od ISTIKBALL se.


200 €
или предлог цена
03 фев 00:21Mebel (Garnitura)-Tv komoda

Ekstra cena. Za poveke info. 071747818


1 €
или предлог цена
10 јан 18:37HITNO SE PRODAVA PO EKSTRA CENA

Komplet dnevna soba. Krevet se spusta


4.500 МКД
или предлог цена
03 јан 09:26Prodavam garnitura

Prodavam garnitura vo super sostojba (dva troseda, eden dvosed i fote...


1 МКД
или предлог цена
27 дек 19:02Prodavam del od pokukjnina

Prodavam del od pokukjnina: -kauc klik-klak na spustanje i dve fot...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

23 дек 18:39kompletna dnevna soba, trpezarija i pretsobje

Se prodavaat relativno novi: komoda za TV, trpezarsiska masa, masicka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

16 дек 15:00prodavam komplet dnevna soba

prodavam trosed, dvosed, tri fotelji tri taburetki regal i 2 televizo...


80 €
или предлог цена
13 дек 20:26Се продава квалитетен мебел

Мебелот се продава посебно или заедно. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
06 дек 13:10Se prodava 6 sobinja 4 banja i dvor

6 sobinja 4 banja i dvor


По Договор
или предлог цена
16 ное 15:45PRODAVAM MEBEL ZA DNEVNA SOBA

Se prodava kompleten mebel za dvosoben stan.Dvosed trosed i fotelja, ...


25.000 МКД
или предлог цена
08 ное 22:03Se prodavaat dva trosedi masa /drvo

Se prodavaat: - dva trosedi skoro novi od Simpo 20 000 denari - mas...


По Договор
или предлог цена
07 ное 23:00Zacuvani Polovni sifunjeri

Prodavam Zacuvani Polovni sifunjeri Kontakt: 075307712 Bora


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

03 ное 22:43Se prodavat Komoda

071827220 suad


500 €
или предлог цена
30 окт 16:27Половен намештај добро зачуван

Продавам: 1. Три кревети со душек 2. Два лежаи клик-клак од Симпо ...


1 €
или предлог цена
24 окт 23:40KAMIN , TROSED , MASA SO STOLOVI

TROSED NA PUSTANJE = 1.500DEN. MASA SO 10 STOLOVI = 7.000DEN. OK...


1 МКД
или предлог цена
13 окт 18:14Se prodavat garnitura, tv komoda, trpezariski masi i drugo

Se prodava garnitura, tv komoda, trpezariski masi, sve e koristeno na...


По Договор
или предлог цена
08 окт 18:21Mebel, plakari, masa.

Prodavam mebel, od star tip, lakirana, vo super sostojba. Mebelot e o...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 окт 19:27Se ProdavaGarnitura trosed

Garnitura trosed dvosed plus dve fotelji i druga kozna garnitura plus...


По Договор
или предлог цена
04 окт 12:59Мебел за дневна соба, гарнитура - 8000 ден и комода 6000ден.

Се продава аголна гарнитура заедно со две фотељи и комода зачувани и ...


14.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 23:49Se prodava kujna,komoda i troseti

Se prodava kujna vo mnogu dobra sostojba bez elementi,komoda istotaka...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 22:07Продавам намештај за дневна соба

Продавам аголна гарнитура која е малку оштетена, дрвена комода и дрве...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 23:04Mebel

2 trosedi 2 fotelje 1 masa


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:06Se prodava kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura 079225078


450 €
или предлог цена
02 сеп 18:43Поволно продавам покуќнина

Поволно продавам - Бојлер кујнски нов некористен од 10 литри 1000 д...


1.500 МКД
или предлог цена
30 авг 14:56Гарнитура за дневна соба

Се продава гарнитура скоро како нова од Фејдом. Дополнително се прода...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

26 авг 00:08Се продава кревет на пуштање

Во одлична состојба Контакт: Никола 070/255-956


4.500 МКД
или предлог цена
20 авг 12:15Komplet Mebel

Cena Po Dogovor 077936411


1 €
или предлог цена
18 авг 17:30Се продава тепих

Се продава одлично сочуван тепих од "Македонски ракотворби", димензии...


2.900 МКД
или предлог цена
17 авг 20:58Garnitura za dnevna soba

Se prodava garnitura za sedenje, trosed dvosed, fotelja, taburetka i ...


300 €
или предлог цена
23 јул 10:45mebel za dnevna soba Mebel za dnevna soba.

Prodavam regal, kredenec, kauc. Ocuvani, retro stil.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

19 јул 12:46ПРОДАВАМ ДНЕВНА СОБА 077 985 985

Продавам гарнитура со фотеља сочувани како нови


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

19 јул 11:10Тросед, фотељи, регал, масичка

Се продава компет дневна соба: -Тросед; се спушта за спиење, душекот...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

17 јул 08:30Stilski mebel

Se prodava garnitura za sedenje,trpezarija,spalna soba...mebelot e ka...


1 €
или предлог цена
14 јул 23:41Продавам комплет гарнитура за дневна

Продавам гарнитура за дневна со две фотељи многу малку користени како...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

10 јул 09:26Продавам комплет гарнитура

Тросед, двосед, фотеља и единечен дрвен кревет


1.500 МКД
или предлог цена
29 јун 20:35Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам