Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Гарнитура, маса, комода

Се продава дневна соба со: -Двосед -Тросед -Фотелја -Маса -Ком...


1 €
или предлог цена
22 окт 10:38SE PRODAVA MEBEL

IINFO NA TELEFON 070 864 166 CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
18 окт 13:01Garnitura

Se prodava garnitura 3+2+1...


1 €
или предлог цена
18 окт 12:17Mebel za dnevna soba, trosed, dvosed, fotelja ....

Продавам комплет тросед со механизам, двосед и фотеља од Simpo со клу...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

15 окт 10:17Покуќнина 3 000 ден

Троседи 3000 ден Двосед 2000 ден Шифоњер 2000 ден Натказна 2500...


3.000 МКД
или предлог цена
14 окт 02:02Тросед, двосед и фотеља + комода

Тресед, двосед и фотеља + комода, сочувани како нови.


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

02 сеп 13:00Se prodava mebel

Kujna 50 e, komoda i plakar 50 e, masina za perenje 50 e, klima so ga...


50 €
или предлог цена
28 авг 11:30Garnitura i komoda

Se prodava socuvana garnitura so dve fotelji kupena od Simpo.Ima dve ...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

03 авг 17:40DNEVNA SOBA

KOMODA MEDIAPAN 80x115x110 MASA 135x65 DVA KAUCA SO PUSTAAT ZA SPIE...


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:28Prodavam namestaj

Prodavam namestaj,odlicno socuvan,za stanovi,kukji,vili.Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
22 јул 13:00Се изнајмува куќа во Бутел 2!

Се изнајмува куќа во Бутел 2, ул.Иван Манолев бр.17А 55 квадрати, куќ...


По Договор
или предлог цена
06 јул 15:36Trpezariska masa, TV komoda i Klub masa

Se prodava povolno - trpezariska masa so 4 stola 3000den 120/80cm -...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јун 16:22Se prodava komoda, dvosed i fotelja mnogu povolno

Se prodava komoda, dvosed i fotelja mnogu povolno. Komodata e prelaki...


8.000 МКД
или предлог цена
09 јун 18:44Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa komplet so ogledalo od mediapan krem boja


1.000 МКД
или предлог цена
18 мај 08:15Se izdava soba pod kirija

Se izdava soba pod kirija vo kujka na vtor sprat,sobata e namestena i...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 15:26Taburetki

Taburetki 2200denari moze dostava i do tvoj dom za 200 denari.


2.200 МКД
или предлог цена
29 апр 09:57Se prodava Garnitura

Se prodava trosed , dvosed , fotelja I klub masa skoro novi


1 €
или предлог цена
02 апр 12:00Квалитетен и сочуван модерен мебел ПОВОЛНО

Се продават поволно разни предмети за домаќинство поради преселба. Се...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:55Komplet dnevna soba

5 dvosedi , 1 trosed i 1 fotelja dve masi i komoda. Vo odliqna sos...


1 €
или предлог цена
09 мар 19:01Komoda

Kako nova


9.000 МКД
или предлог цена
24 фев 18:24agolna garnitura

Agolna garnitura so dimenzii 2.30 × 190 + fotelja samo za 100 eura I...


100 €
или предлог цена
07 фев 09:27Дневна соба

Гарнитура,маса ,комода,и помошни елементи-изработени од медиапан


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 фев 22:09Дневна соба

Комплет-гарнитура,маса,комода,помошни елементи


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

05 фев 22:04Мебел од полно дрво,поволно

Се продава мебел од полно дрво-комода со горен дел(во два дела е), га...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

25 дек 12:01Проектирање и изработка на квалитетен мебел!

Проектирање и изработка на високо квалитетен мебел! Работиме со сите ...


1 €
или предлог цена
19 дек 19:06Комплет сет за дневна

Тросед,2 фотељи,љуљашка и табуретка,добро сочувани реткос е веќе да с...


35.000 МКД
или предлог цена
04 дек 09:19ОРИОЛИК- кожна гарнитура

Продавам кожна гарнитура (нема механизам за пуштање),тросед,две фотељ...


27.000 МКД
или предлог цена
20 окт 11:53Se prodava

Extra garnitura i komoda,samo za ozbilni kupuvaci cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
14 окт 21:16tepih

za povekje info na brojot 078441416


999 МКД
или предлог цена
07 окт 23:00Se prodava trosed,dvosed i fotelja

Se prodava trosed,dvosed i fotelja Tel.075416689 Viki


8.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:50Trosed , dvosed, fotelja dnevna komplet

Mobileria Noli SKIPJE Se prodava Garnituri nov model se pushtat site...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

07 сеп 19:11TABURETKI

IZRABOTUVAME TABURETKI VO SITE BOI I DIMENZII Poveke fotografii od ...


600 МКД
или предлог цена
31 авг 21:43garnitura tv komoda i klub masa

dvosed trosed dobro socuvani (MALCE OSTETEN TROSEDOT SE GLEDA NA SLIK...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

15 авг 14:34Старинска комплетна дневна соба

Кревет со наткасна, Голема маса со столици, Плакари Цена по договор!...


1 МКД
или предлог цена
11 авг 19:19Prodavam dnevna soba

Okrugla masicka 53 trosed 200x90 dvosed 154x90 klub masa 111x56 d...


1.500 €
или предлог цена
26 јул 21:31Prekrasen ocuvan starinski namestaj za dvosoben stan

Se prodava odlicno zacuvan mebel za cel stan, vo eleganten starinski ...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

22 јул 10:41лизгачки плакари за само280е

Брза и квалитетна изработка на мебел по мерка на вашиот простор. Екс...


300 €
или предлог цена
01 јул 19:03Se prodava celosen enterier od stan

4 vrati po 50 evra od vrata Shporet vgraden 150 evra Tus kabina 50...


111 €
или предлог цена
20 јун 14:46Prodavam elementi za dnevna soba

PRODAVAM - Dvosed - Fotelja - Plakar za obleka - Grealica za kupa...


1 МКД
или предлог цена
19 јун 16:21PROMOTIVNI CENI NA AGOLNI GARNITURI

PROMOTIVNI CENI NA AGOLNI GARNITURI DIMENZIITE SE 230/170 SE PUSTA ZA...


12.500 МКД
или предлог цена
30 мај 17:03Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам