Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава седмосед во одчилна состојба

Седмосесот е во одлична состојба за повеќе информации контактирајте. ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

13 сеп 13:37Промовирано

Se prodava aholna garnitura (245x185)

Ze prodava dobro socuvana, agolna garnitura. Dimenzii: 245x185 Boja: ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Se prodava komoda i biro

Se prodava komoda i biro


1 €
или предлог цена
01 мај 08:29Kompletna dnevna soba.

Kompletna dnevna soba od masivno drvo.Trosed, dvosed fotelja, mala st...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

16 апр 16:15Garnitura

Prodavam koristeni trosed dvosed fotelja i taburetka Gratis 2 tepisi


200 €
или предлог цена
11 апр 13:57Soba

Poradi selenje hitno se prodava Dnevna soba od masivno drvo Trosed n...


5 МКД
или предлог цена
10 апр 22:57Se prodava dnevna soba

Regal, dva kauci, dve fotelji i masicka


10.000 МКД
или предлог цена
08 апр 22:12Poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava komplet dnevna so

Poradi zaminuvanje vo stranatvo se proda komplet dnevna soba -polica ...


1 €
или предлог цена
08 апр 12:00Se prodavaat Hitno Regali Garnituri Komodi

Regal Komoda Garnitura Klima Pecka se prodavaat bidejki sum zemal nov...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

23 мар 22:00STOLICI MK

extra stolici


1 €
или предлог цена
21 мар 20:48Se prodava trosed dvosed I fotelja

Se prodava trosed dvosed I fotelja cena po dogovor Za poveke inf n...


1 €
или предлог цена
18 мар 15:14Dnevna soba

Troset, tavolina, komoda Super socuvani tel:‭070859006‬ Cena po do...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

06 мар 19:47Komplet za dnevna soba

Troset, Komoda, Tavolina Super socuvani Cena po dogovor ‭070859006‬


1 €
или предлог цена
28 фев 16:55Se prodava komoda, masa, stolovi

Продавам елементи од дневна соба и тоа: - Комода 160цм долга од п...


1 €
или предлог цена
30 јан 08:46Продавам комплет за седење

Продавам тросед,двосед,фотеља и масичка


10.000 МКД
или предлог цена
11 јан 08:48Alki za kornezi od aluminium

Alki za kornezi od aluminium f30 f40 i f50 moze i na golemo


10 МКД
или предлог цена
10 дек 17:34Se prodava trosed i dvosed i fotelja

Vo odlicna sostojba Trosedot e so dimenzii 160 cm so 200cm Poveke ...


13.500 МКД
или предлог цена
27 ное 10:24Гарнитура,регал, клуб маса и комода

Итно се продаваат регал (200eur), тросед, двосед, фотеља,табуретка (1...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

25 ное 00:15Cena po dogovor

Koristeni 1 godina


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

24 ное 21:57Дневна на делови

Се продава комода со длабоки фиоки со отворање на допир, клуб маса со...


230 €
или предлог цена
15 ное 10:07Troset dvoset i fotela

eko koza malku koristeni


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

14 ное 21:38Komoda masa taburetki

Prodavam komoda mala masa tri taburetki I biro za kompjuter Kako novi...


6.000 МКД
или предлог цена
10 ное 21:00stilski mebel izraboten vo racna rezba

izrabotka na sekakov vid na mebel od masivno drvo izraboten vo RACNA ...


1 €
или предлог цена
21 окт 21:26SE PRODAVA SKORO NOVA GARNITURA NEKORISTENA

-Komoda i masa - mediapan, -Trosed so mehanizam za spustanje, -Dv...


50.000 МКД
или предлог цена
16 окт 23:06Se prodava komplet garnitura

Prodavam koristena sedecka garnitura vo relativno dobra sostojba. Tro...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

11 окт 19:31DNEVNA SOBA NA G SO RASKLOPUVANJE

DNEVNA SOBA NA RASKLOPUVANJE ZA SPIENJE PO POTREBA , LESNO SE RASKLOP...


11.000 МКД
или предлог цена
11 окт 09:09Продавам стар намештај

Трпезарија, дневна, спална, плакари и регали. Евтино. тел. 070268572


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

02 окт 19:02Trosed Dvosed Fotelja

Mebelot e mnogu socuvan Ne e koristen mnogu Perfektna sostojba


250 €
или предлог цена
25 сеп 21:59ITNO I EFTINO PORADI SELIDBA

Se prodava masicka i regal komplet, lezaj na sklopuvanje, drvena komo...


12.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:55KOMPLET NAMESTENA SOBA SO GARNITURA I KOMODA

Komodata e izrabotena od drven material od najvisoka klasa Mnogu mal...


750 €
или предлог цена
11 авг 15:01ЛУСТЕР

СЕ ПРОДАВА НОВ ЛУСТЕР


1 €
или предлог цена
22 јул 18:13КОМОДА МАСА ТЕЛЕВИЗОР

СЕ ПРОДАВА МАСА ,ТЕЛЕВИЗОР КОМОДА ДОБРО СОЧУВАНИ ЦЕНА ПОВОЛНА


1 €
или предлог цена
22 јул 18:04Prodavam garnitura na staro

Prodavam na staro trosed, dve fotelji i taburetka.


13.000 МКД
или предлог цена
18 јул 15:13Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам