Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Два каучи и три фотељи-ЗА ТАПАЦЕРИ

Се продаваат два каучи за тапацери. Цена минимална Контакт Љуп...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 11:27ПОДАРУВАМ ДВА СТАРИ ТРОСЕДИ-КАУЧИ

Подарувам два стари троседи-каучи (види слики). Ваша обврска е само ...


По Договор
или предлог цена
18 мај 12:352 Trosedi

Se prodavaat 2 trosedi kako na slikata. Dimenzii na spushten trosed l...


200 €
или предлог цена
17 мај 21:44Kako nov trosed so sandak se spusta vo krevet 200x160!

Se prodava trosed proizveden vo MKD, kupen pred 3.5god za 16.000den! ...


8.000 МКД
или предлог цена
15 мај 12:57PRODAVAM KAUCI

Prodavam dva isti kauci so pushtanje Cena za dvata 4000 den.


4.000 €
или предлог цена
09 мај 23:05Se prodava trosed kauc extra socuvan

Cena za eden 5000den Telefon za kontakt 078 454 934


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Троседи

09 мај 11:37SE PRODAVA

Trosed / cetvorosed Mn malku koristen, vo ispravna sostojba Cena po...


1 МКД
или предлог цена
07 мај 22:30Се продава тросед

Се продава тросед во одлична состојба без никаков недостаток многу ма...


7.000 МКД
или предлог цена
03 мај 14:49Trosedi 2 reparirani

Se prodavaat 2 trosedi reparirani kako novi malku koristeni...cena 80...


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

02 мај 22:17Тросед догташ

Се продава тросед догташ, користен две години. Се продава заради сели...


36.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 мај 23:16Dva trosedi

Dva trosedi Javete se na ovoj broj : 070424711 070424711 07042...


180 €
или предлог цена
01 мај 20:35Trosed

Krevet


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 апр 23:32Продавам тросед и фотелји

Продавам тросед и фотелји - поволно .За повеќе информацијии јавете се...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 апр 20:35Trosed , kako nov ne koristen

Se prodava trosed kako nov Ne koristen Cena 14000 denari Informacii ...


1 €
или предлог цена
22 апр 18:35КАУЧ стар купувам

Купувам стар кауч


1 €
или предлог цена
14 апр 14:31SE PRODAVA TROSED!!!

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
13 апр 12:47Гарнитура Garnitura Nova

Se prodava nova Garnitura I 3 fotejli od drvo buka


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

12 апр 20:36Se prodava trosed

Stranicite (rakonaslonot) na trosedot se osteteni zatoa e taa cena


2.000 МКД
или предлог цена
12 апр 08:16Se prodava

Se prodava so mehanizam za spustanje


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

11 апр 13:27Trosed

Se prodava odlicno socuvan trosed na Simpo klik klak I joga dusek z...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

10 апр 22:05ТРОСЕД И ФОТЕЉА

ПОВОЛНО ПРОДАВАМ ФОТЕЉА И ТРОСЕД СЕ ПРОДАВА ТРОСЕД И ФОТЕЉА


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

04 апр 09:09Vratilo za meso obesuvanje

Aluminsko vratilo


2.500 МКД
или предлог цена
03 апр 22:03Dvosed i trosed nekoristeni

Dvosedot i trosedot se novi


64.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

02 апр 16:46POVOLNO

Se prodava krevet na izvlekuvanje,skoro nov,dimenzii 140×190. Prvicn...


10.000 МКД
или предлог цена
31 мар 15:07Тросед

Продавам тросед со пуштање


7.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
8.500 МКД
27 мар 09:45Se prodava trosed i fotelji barok stil

Se prodava barok stil trosed i dve fotolji vo dobra ocuvana sostojba.


50.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

25 мар 15:34Trosed, dvosed i fotelja

Se prodavaat polovni trosed, dvosed i fotelja. Koristeni no mozat ust...


По Договор
или предлог цена
20 мар 13:03PRODAVAM TROSEDI

Prodavam dva tapacirani trosedi so novi makazi. Eko koza i germanski...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 мар 19:17Trosed so dve fotelji

Trosedot se otvara i moze da se koristi za spienje. Bez fotelji


2.500 МКД
или предлог цена
14 мар 19:11Povolno

Se prodava krevet na razvlekuvanje,skoro nov,dimenzii 140×190


10.000 €
или предлог цена
11 мар 18:21Кревет тросед клик-клак

Се продава кревет со механизам за спуштање клик - клак. Креветот е во...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

08 мар 19:20Trosed poloven

Se prodava trosed koristen vo solidna sostojba,istiot se rasklopuva k...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

26 фев 20:20Koristen vo odlicna sostojba trosed so mehanizam

Odlicna sostojba so mehanizam za spustanje Moze i vo kombinacija so...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

24 фев 11:25Trosed dvosed i fotejla

Prodavam Trosed dvosed i fotejla Dobro zacuvani


10.000 МКД
или предлог цена
22 фев 16:40Garnitura za sedejne

Trosed dvoset fotelja kako novo mn malce koristeno inf samo na 07186...


17.000 МКД
или предлог цена
21 фев 09:45Тросед и две фотељи СИМПО

Продавам тросед и две фотељи од Симпо, троседот се отвора и станува к...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

18 фев 18:29Продавам тросед зачуван 1500ден - ВЕЛЕС

Троседот не е користен мнногу така ни стои, зачуван е , се спушта, по...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

18 фев 10:56Trosedi Kauci Simpo Vranje

Prodajem trosed,dvoset i fotelja. Garniturata bea staveni vo soba ka...


15.000 МКД
или предлог цена
09 фев 21:41TROSED KREVET SPALNA TROSET ТРОСЕД КРЕВЕТ СПАЛНА

cena 13000 den plus 200 den prevoz vazi za skopje


13.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 јан 14:40Се продава тросед

Се продава тросед, се пушта за спиење Контакт 077749153


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 12:05Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам