Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

13 авг 14:57Промовирано

FOTELJA SOCUVANA

SE PRODAVA FOTELJA SOCUVANA NE E VOOPSTO OSTETENA NIT PROPADNATA CEN...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 16:44Фотеља

Се продава фотеља која се пушта како кревет има и фиока за постфлина....


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 15:32Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani. Imaat atraktiven izg...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 13:32Ikea Pello fotelja

Ikea Pello fotelja odlicna sostojba. Mnogu malce koristena


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42Fotelji - фотељи

Edna fotelja 80×80 so trkalca zacuvana


950 МКД
или предлог цена
16 авг 21:28Фотеља

Продавам фотеља 3000 ден Инфо на 070/256-436


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 авг 15:41Fotelji na rasklopuvanje

Fotelji na rasklopuvanje


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 авг 10:06ФОТЕЉА РЕЛАКСАТОР / FOTELJA RELAKSATOR

Фотељата е со одличен квалитет и е во одлична состојба.Не е од Икеа


4.000 МКД
или предлог цена
16 авг 08:53Prodavam Sofa

prodavam sofa.socuvana.nikade ne e oshtetena.1.30/60 visina 45


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

15 авг 22:13Taburetka eko koza nova..

Taburetka Fotelja pravoagolna eko koza za sedenje nova.. Dimenzii 8...


1.600 МКД
или предлог цена
14 авг 21:28Продавам Фотеља

Продавам Фотеља речиси неупотребувана. Купена од https://sofastudio....


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 авг 16:19Fotelji

Se prodavaat 3 fotelji nekoristeni 3000den komplet


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 авг 09:16Se prodava Fotelja Fotela Фотеља

Се продава Фотеља купена од Мебел Ви во 2017 год.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 авг 19:03Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 авг 18:27fotelja, фотеља

fotelja, zdrava, funkcionalna, so trkalca


1.500 МКД
или предлог цена
12 авг 21:59Prodavam Stilska Fotelja Stara 80god.

Stilska fotelja stara preku 80 godini platnoto taze tapacirano drvoto...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

12 авг 11:22NOVA RELAKS FOTELJA

SE PRODAVA NOVA, KVALITETNA, RELAKSIRACKA FOTELJA, NABAVENA OD TURCIJ...


15.000 МКД
или предлог цена
11 авг 19:33Prodavam dve fotelji so mehanizam na spustanje

ITNO.Prodavam dve fotelji na spustanje.Foteljite se odlicno socuvani,...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 авг 19:15Фотеља на спуштање како нова

Југословенско производство. Се спушта и се добива удобен кревет со пр...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 авг 14:02Fotelja

Fotelja moze da se pusti kako krevet Kon tel 075306319


8.000 МКД
или предлог цена
11 авг 08:56Herman Miller Eames Lounge Chair Replica

Dizajnerski Kozni Fotelji so Taburetki Izrabotena vo Crna Prirodna K...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Куманово

Дневна соба / Фотељи

10 авг 20:43Fotelji od 60tite

Се продаваат 2 фотељи од периодот 60/70 години


3.000 МКД
или предлог цена
10 авг 16:07Taburetka - Nova! 50x50cm

Se prodava nova taburetka. Dimenzii 50x50cm Tel: 071 726 939


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 авг 13:01Taburetka pravoagolna - Nova! 90x45cm

Se prodava nova pravoagolna taburetka. Dimenzii 90x45cm Plishan mat...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 авг 12:35Taburetka od Simpo

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 d...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 авг 07:26Prodavam fotelja

Se prodava fotelja nova nekoristena Dimenzii: 90x100cm Broj za ...


60 €
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

09 авг 23:30Visecka fotelja, lulaska, nova

Koristena e samo eden mesec, ne e sedeno na nea, skoro voopsto. Ko...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

07 авг 19:35Kupuvam fotelja fotelji

Kupuvam fotelji kako na slikite i slicni... Pratete sliki na viber


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

07 авг 13:38Се подаруваат две фотељи

Фотељите се во одлична состојба за годините кои ги имаат, произведени...


По Договор
или предлог цена
07 авг 00:32Fotelji kozni

Fotelji 2 kozni sacuvani ko novi


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

05 авг 11:07Prodavam Fotelja

Prodavam Fotelja skoro nova malku koristena, ne e od tuka donesena e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 авг 22:55Se prodava fotelja

Se prodava fotelja ne koristena


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 14:10КУПУВАМ ФОТЕЉА -ЛЕЖАЈ

кУОУВАН фотења лежај


1 €
или предлог цена
04 авг 13:58Retro fotelji za prodazba (fotelja, фотељи, фотеља)

Prodavam retro fotelji vo originalna sostojba, zdravi i cvrsti. 1500d...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 авг 08:20Retro fotelja ретро фотеља fotelji

Ovaa na slikite zdrava potpolno,,na vtorata i fali eden potpirac stra...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дневна соба / Фотељи

03 авг 11:39Продавам фотеља стар модел

Продавам фотеља стар модел со можност за реставрација


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 авг 21:03Fotelja teburetka i parava

Odlicno socuvani.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 јул 17:27СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА 5000 мкд.


5.000 МКД
или предлог цена
28 јул 13:36ПРОДАВАМ ФОТЕЉА PRODAVAM FOTELJA

Продавам фотеља со димензии 190 см должина и 85 см ширина цена 160 ев...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 јул 12:04ФОТЕЉИ, FOTELJI KAKO NOVI

SE PRODAVAAT MALKU KORISTENI FOTELJI EDNA 60 EUR DVETE ZA 100 EUR.


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 јул 22:09Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам