Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

Taburetka nova

Prodavam taburetka kako nova dimenzii 80/40/40


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 дек 12:15Fotelja od crna eko koza

Polovna fotelja, izrabotena od crna eko koza. Broj telefon: 071 361 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

06 дек 16:16Fotelja

Se prodava fotelja, mn malce koristena. Kako nova. Kontakt samo vi...


8.000 МКД
или предлог цена
20 ное 20:20Fotelja so pustanje

Se prodava fotelja,koristena godina i pol,so ostava za postelnina i s...


9.000 €
или предлог цена
16 ное 19:37Продавам кожна фотеља/kozna fotelja

Продавам кожна фотеља, од говедски кожа. Има оштетување на едниот рак...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 ное 18:18Prodavam inventar

TV komoda 80x75x45 Mali masicki 50x50x55 Klub masicka od simpo na t...


1 €
или предлог цена
29 окт 22:42Продавам нова фотеља

Продавам нова фотеља, воопшто некористена, поради згрешена боја. До...


18.000 МКД
или предлог цена
20 окт 19:33Klasicni Fotelji

se prodavaat fotelji pretapacirani so materijal shtof po vash izbor


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

08 окт 13:44Фотеља за дневна соба

Многу сочувана,многу ретко користена. Купена 300евра.


1 €
или предлог цена
15 сеп 12:28Плетени табуретки

Изработувам плетени табуретки од трикотажен памучен конец. Може да би...


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

11 сеп 11:50Fotelja

Se prpdava nova, nekoristena fotelja vo sino-tirkizna boja. Kontakt 0...


6.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 09:45Се продава

Се продава фотелја многу сочувана. Контакт 078/252-791


По Договор
или предлог цена
30 авг 12:53Udobna Fotelja po JUS standard.

Prodavam fotelja vo dobro sostojba, anatomska ! tel.076 635 037 Igor !


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јул 12:32POANG релакс фотеља / ИКЕА

Код на производ: 493.870.76 Карактеристики на производот: > Матер...


9.560 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

27 јул 11:13Fotelja

Prodavam fotejla vo odlicna sostojba dimenzii sirina113cm x dolzina92...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 јул 12:29Fotelja i masaicki

Se prodavaat Fotelji 2


1.400 МКД
или предлог цена
12 јул 18:20Продавам фотеља изработена од кожа

Продавам фотеља изработена од кожа, купена од Simpo, Тел. 071399865 ...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 јул 12:59Се продаваат 3 фотељи

Се продаваат 3 доста сочувани фотељи, 3 за 1500 денари


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 јул 17:50Fotelja na pushtanje

Fotelja na pushtanje odlicna socuvana i malku koristena KUMANOVO i...


3.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

01 јул 11:00Se prodavat Fotelji 3 komada

3 foltelji isti izraboteni od prevrtena eko koza, edna god koristeni,...


8.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

01 јун 13:00Voopsto ne koristena

Se prodava voopsto ne e sedena Cena po dogovor Se prodava bidejki zav...


1 €
или предлог цена
30 мај 15:34077 671147 pink blushed boja fotelja

077 671147 Magi se prodavaat dve fotelji - novi i odrzani, boja pink...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

27 мај 07:41selidba

2 fotelji , boja Pink blushed ( zagasita roze)


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 мај 13:56PELLO Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 500.784.64 Карактеристики на производот > Боја: ...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 мај 11:27POANG Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 592.408.28 Карактеристики на производот: > Боја на...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 мај 16:51PELLO Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 500.784.64 Карактеристики на производот > Боја: ...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 мај 16:32Нова фотеља

Се продава нова фотеља, воопшто не е употребувана.


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

16 мај 18:19POANG Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 592.408.28 Карактеристики на производот: > Боја на...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

15 мај 14:29Fotelji

Prodavam dve fotelji, moze da se pustat I da se koristat kako krevet,...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

13 мај 13:53Фотелја со гратис табуретка

Фотелја со гратис табуретка 🔖Цена 7.900ден. *Можност за изработка в...


7.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 мај 16:00Фотелја со гратис табуретка

Фотелја со гратис табуретка 🔖Цена 7.900ден. *Можност за изработка в...


7.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 мај 15:56Фотелја со гратис табуретка

Фотелја со гратис табуретка 🔖Цена 7.900ден. *Можност за изработка в...


7.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 мај 15:47Фотелја

Продавам Тел: 072 667 273


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

07 мај 21:58STRANDMON Фотеља/IKEA

Код на производ: 903.618.94 Карактеристики на производот: > Материј...


17.130 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 апр 13:31Fotelji

Zdravo prodavam dve fotelji vo dobra sostojba. Se spushtaat mozat da ...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 апр 23:48POANG Фотеља/IKEA

Код на производ: 392.407.92 Карактеристики на производот: > Боја н...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 апр 14:03Fotelja

Udobna fotelja 070/400 - 606


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 апр 12:42POÄNG Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 692.408.23 Категории: Фотељи Карактеристики на пр...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

31 мар 16:38GRONLID Фотеља/IKEA

Код на производ: 192.759.09 Карактеристики на производот > Материја...


18.520 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мар 11:51STRANDMON Фотеља/IKEA

Код на производ: 903.618.94 Карактеристики на производот: > Материј...


17.130 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мар 11:43Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам