Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Две ѕидни витрини и комода

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба. Материјал...


1 €
или предлог цена
02 авг 12:42Промовирано

Се продава нов тросед

Се продава некористен тросед (купен пред 2 месеци), со димензии 230/9...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 14:57НОВ ОГЛАС
Промовирано

STRANDMON Табуретка/IKEA

Код на производ: 503.004.16 Карактеристики на производот: > Материј...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мар 11:37PELLO Релакс фотеља/IKEA

Код на производ: 500.784.64 Карактеристики на производот > Боја: ...


4.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мар 11:11POANG Фотеља/IKEA

Код на производ: 392.407.92 Карактеристики на производот: > Боја н...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

18 мар 10:46Se prodava

2 fotelji i dvosed


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

08 мар 12:14Se prodava Fotelja

Fotelja


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

08 мар 12:08Фотељи

Црни 5 фотељи 071250230


500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

25 фев 12:56Фотеља Двосед Масичка

Се продаваат гејмерски Фотељи, Двоседи и Масички (идеални за во детс...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 фев 08:40Nova fotelja

Nova nekoristena fotelja, kupena od Jugoexsport stil pred godina dena...


4.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

15 фев 18:19Prodavam 2-fotelji na spustanje

Prodavam 2-fotelji na spustanje za spienje mnogu socuvani /// ednata ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 фев 12:26Fotelja skaj

Se prodava fotelja crna skaj , osteteno e samo dolniot del ispukan e ...


650 МКД
или предлог цена
06 фев 02:44Табуретка

100 см должина 50 см ширина 44 висина Контакт:077621377


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 фев 17:44Fotelja od IKEA nova ne otvorena

Нова не употребена венге боја фотеља за дневен престој, без сунгер и...


3.200 МКД
или предлог цена
31 јан 14:15Кожна фотелја

Купена 2015 година, користена кратко време, со мало оштетување. Кон...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 јан 14:26ALSEDA Табуретка/IKEA

Код на производ: 200.339.19 Карактеристики на производот: > Материј...


2.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

23 јан 10:49Fotelji

Kako novi, mnogu udobni za sedenje. Kupeni od Jugoexport. https://...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 јан 10:14Fotelja

Se prodava ekstra fotela(fotelja)mnogu malku koristena


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 јан 13:18Se prodava Fotelja

Se prodava Fotelja, kako nova, kupena pred 6 meseci


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 јан 10:42IKEA Pello фотелја + бесплатна достава

IKEA Pello фотелја по цена од 3999 ден Нарачајте на ☎️ 078 930 335 (...


3.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

17 дек 09:14Odlicni fotelji vo exstra sostojba

Fotelji vo extra sostojba vo cenata se vkluceni: 5 Fotelji. 4 sre...


799 €
или предлог цена
14 дек 18:56NOVA NEKORISTENA ITALJANSKA FOTELJA EKSTRA CENA

NOVA NEKORISTENA ITALJANSKA FOTELJA EKSTRA CENA KUPENA PRED 5 DENA. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

14 ное 11:04Се продава фотеља

Се продава поголема половна фотеља. Цена 20 евра.


20 €
или предлог цена
04 ное 18:07Fotelja na Spustanje (Nova)

KONTAKT - 078-844-735 Se Prodava Fotelja Nova Komotna za Spienje ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

15 окт 20:42fotelji

s


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

05 окт 16:40Dve fotelji i TDF dobro zacuvani

Se prodavaat dve fotelji i uste edna garnitura TDF povolno


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

24 сеп 13:53Фотеља / Fotelja

Se prodava dobro socuvana fotelja. Krem boja. Ugodna za sedenje. Kon...


600 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:08Se prodava fotelja na Simpo

Se prodava dosta socuvana fotelja od Simpo.Cena e 1400 denari.Dejan 0...


1.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дневна соба / Фотељи

19 сеп 09:48Се продава foteli

Се продава инф. На телефон 077926293


4.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:19релакс фотеља

продавам релакс фотеља од чиста кожа многу малку користена 078-235...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 сеп 14:23Fotelja Relax

Se prodava fotelja kupena od FORMA NOVA koristena 2 meseci Kupena e ...


8.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:41Се продаваat 2 фотељи

Фотељите се сочувани на изглед и комодитет. Дури и со мали освежувањ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

28 авг 21:58RELAKSATOR SKORO NOV

RELAKSATOROT E GODINA DENA KUPEN I SKORO VOOPSTO NEUPOTREBUVAN KUPEN...


6.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Фотељи

28 авг 16:41Fotelji

Se prodavaat dve fotelji, so spustanje. Cenata e za dvete fotelji. K...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 20:12Одлично сочувани две фотељи

Одлично сочувани две фотељи цена 8000 денари.


8.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Фотељи

06 јул 23:42ЕФТИНО

Се продава фотеља во скоро здрава состојба и може да се спие на неа б...


4.000 МКД
или предлог цена
09 јун 20:482 Fotelji !

Se PODARUVAAT 2 FOTELJI ! Foteljite i prekrivacite se isti kako na s...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дневна соба / Фотељи

31 мај 20:54Нефа мебел

Се продава фотеља купена од нефа мебел, некористена ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

25 мај 17:01Se prodavaat fotelii na spustanje

2 fotelji na spustanje za spanje dobro socuvani tel za informacii 075...


3.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

05 мај 15:27МАСАЖЕР СОФА

Оваа софа располага со масажни топки во делот кај вратот, грбот и лис...


21.750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

10 апр 11:24Продавам фотеља

Малку користена.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

03 апр 13:57Fotelja

Se prodava dobro socuvana fotelja, koja po zelba moze i da se pretapa...


990 МКД
или предлог цена
01 апр 20:15Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам