Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Agolna garnitura

Prodavam golema agolna garnitura 100% teleshka koza, italijansko proi...


500 €
или предлог цена
18 сеп 19:18Промовирано

Се продава кревет клик клак

Кревет тросед - клик клак


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 13:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se prodava regal

Dimenzii 3,0x 2,2x0,4 Regalot e top socuvan...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

05 јул 14:35Prodavam garnitura dvosed so dve fotelji

Prodavam nova neotpakovana garnitura dvosed so dve fotelji nova e 18...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

29 мај 19:59Ziden casovnik od drvo

Se prodava racno izraboten ziden casovnik od drvo. Dimenzii 400x400mm


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

28 мај 11:27Prodavam dva crni lusteri

Prodavam lusteri dva od ikea kupeni 100 e


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

19 мај 13:37Prodavam krevet, plakar i televizor

Se prodava detski edinecen krevet 1,90cm na 80 cm bez dushek, plakar...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

03 мај 22:42Se prodava klima i televizor

Se prodavaat televizor i klima cena televiozor 2500den cena klima...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 11:13KAUC POLOVEN

KAUC POLOVEN 2 x 750 denari


500 МКД
или предлог цена
01 мај 09:45zakacalka drvo-funkcionalni i dekorativno

Prodavam zakacalka od africko drvo mnogu funkcionalna i dekorativna s...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 07:37BATMAN ZAKACALKI

BATMAN DEKORATIVNI ZAKACALKI-GOLEMA SO 5 ZAKACKI 80X50-1390 DENARI I ...


690 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 07:36Ziden casovnik od drvo

Se prodavaat zidni casovnici od drvo racno izraboteni


750 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

27 апр 11:57Zidni Casovnici od drvo

Se prodavaat zidni casovnici izraboteni od drvo


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

25 апр 22:26Се продава регал

Се продава регал.Цена 5000 ден


5.000 €
или предлог цена
18 мар 07:46De samoleplivi tapeti 70x77

Edna 70x77cm 300den Edinstveno kaj nas🔊🔊 3De samoleplivi tap...


300 МКД
или предлог цена
03 мар 08:18Se prodava dva kilima racna izrabotka

Prodavam dva kilima racna izrabotka Dimenzii 2.5 na 2.5m Volneni p...


400 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дневна соба / Останато

29 фев 14:19Garnitura, Trosed, Dvosed i Fotelja.

Prodavam garintura za vo dnevna soba mnogu malku koristena ,trosedot ...


30.000 МКД
или предлог цена
09 фев 19:05Led ufo Bluetoth crystal magic ball +music

🔥🔥 LED UFO Bluetooth crystal magic ball +music🔥🔥 🔥🔥 АКЦИЈА ...


950 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Останато

27 ное 11:19Statua

Statua


5.000 МКД
или предлог цена
19 ное 21:57ПРОДАВАМ КАУЧ НЕКОРИСТЕН

Продавам некористен кауч , Цена 7500 денари


7.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Дневна соба / Останато

18 ное 14:27ZIDNI CASOVNICI

Prodavam zidni casovnici,fosforni, dimenzija 60x60...CENA 250 DEN PAR...


249 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Останато

15 ное 18:13Termo pecka

Termo pecka3KW


2.500 МКД
или предлог цена
07 ное 16:55Продавам многу добро сочувани теписи

Многу добро сочувани теписи со димензии: Големиот 3 х 2 Малиот 1.50...


5.000 €
или предлог цена
29 окт 09:10Продавам многу добро сочувани теписи

Многу добро сочувани два исти теписи со иста димензија 3 х 2.


4.000 МКД
или предлог цена
29 окт 09:05КАМЕН ВО ВАШИОТ ДОМ

Природен декоративен камен во внатрешноскта на вашиот дом.Кога сонот ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

05 окт 11:03Продавам добро сочувани 3 теписи и 1 стаза

Продавам добро сочувани теписи со димензии: 2 теписи: 133 x 200 1 т...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:21EKO KOZA

ostanata e uste ovaa boja cena 150denari metar


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Дневна соба / Останато

28 сеп 21:29IZRABOTKA NA PLAKARI

IZRABOTKA NA PLAKARI PO NAJPOVOLNI CENI


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Дневна соба / Останато

28 сеп 21:28MEBEL STOF

Raspolagame so poveke dezeni na mebel stof so odlicen kvalitet. Edno...


240 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Дневна соба / Останато

28 сеп 21:28Tepison

retro tepison so dimenzii 350 cm x 300 cm


2.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Дневна соба / Останато

10 сеп 18:51Tepisi rabotna masa TV

Tepih dimenzija 2.50x 3.50 na slika i dryg tepih 2 x 3 krem so malku ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

05 сеп 14:55Drzac na vesnici i spisanija

Prodavam drzac za vesnici i spisanija cenata ne e fiksna Telefoni za ...


250 МКД
или предлог цена
28 авг 15:34Лежалка Ѕ-форма

Се продава лежалка со димензии 180х70 и висина 80 см. Добро е зачува...


4.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

25 авг 14:26Garderober-zakacalka nova

Se prodava zakacalka,bela boja iverka so pvc kant,sirina 56cm,dolzina...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

21 авг 10:19#Predsobji

Izrabotuvame predsobji,kujni,detski I spalno sobi extra dizajnirame ...


111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Останато

09 авг 03:05Krevet KLIK KLAK poloven

Se prodava krevet so klik klak mehanizam 190-140


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

03 авг 18:57Продавам добро сочувани 3 теписи и 1 стаза

Продавам добро сочувани теписи со димензии: 2 теписи: 133 x 200 1 т...


1 €
или предлог цена
27 јул 12:30Se prodava persiski kilim

Se prodava persiski kilim 190x290 odlicno socuvan.


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

11 јул 19:22Mebel

Se prodava kujna, shank/masa, klub masa I komoda vo odlicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дневна соба / Останато

05 јул 10:29Тепих / Tepih

Се продава тепих голем. Многу малку користен, скоро како нов. Се прод...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Останато

26 јун 16:18Se prodavaat dva troseda krem boja socuvani

Dvata troseda se spustaat i se mnogu socuvani mnogu malce koristeni


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дневна соба / Останато

18 јун 13:04Biro,Liftomat,Masa,Komoda

Se prodava biro odlichno zachuvano.


1 МКД
или предлог цена
02 јун 18:56Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам