Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изработка на кревети / Izrabotka na kreveti

Изработка на кревети со метална конструкција и дрвен декор по ваша ви...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:50ЛЕЖАЈ

Се продава лежај со душек од мемори пена.Димензии 200 х 190 Цена по д...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:50EDINECEN LEZAJ

Edinecen lezaj 2 parcinja 200cm x 80cm,so mehanizam za otvoranje i me...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:22IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 09:59Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

28 сеп 23:28Trosed na izvlekuvanje

Trosed na izvlekuvanje, koristen ,ocuvan 180cm. - 3.000 denari 078 48...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

28 сеп 19:12Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

28 сеп 11:26Lezaj so dusek i natkasni / Лежај со душек и наткасни

Продавам комплет лежај со душек и две наткасни во одлична состојба. ...


18.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:32БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

28 сеп 08:54ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ФИРМА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ ОД АВГУСТ 2019г ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ МОДЕ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

28 сеп 08:54КРЕВЕТИ НА СПРАТ-НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛО ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

28 сеп 08:54БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

28 сеп 08:53KREVET MONTAZEN NOV Монтажен кревет НОВ

Prodavam nov MONTAZEN krevet dimenzija 80x200 metalna konstrukcija...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:39Prodavam krevet so dimenzii 190x85

Prodavam krevet so dimenzii 190x85cm izraboten od bela iverka, skoro ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

27 сеп 11:23KAUC

Poloven kauc,na rasklopuvanje,odlicno socuvan 140cm x 190cm


2.222 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

27 сеп 10:04БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

27 сеп 08:23Латофлекс

Латофлекс летвички со рамка 90 × 200cm половни не многу користени...


2.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 01:40Се продава француски лежај

Се продава користен француски лежај


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 16:43Bracen krevet (kvlatiteno masivno drvo)

Kvaliteten bracen krevet 200×200 cm , rasklopen, od masivno drvo so k...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 14:45Se prodava latofleks

Se prodava nov latofleks 200×180 mozi se deli i 200×90 za 2 kreveti


3.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:13Latofleks - EKSTRA CENA

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive d...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 10:15Trosed I dvosed

Trosed se pusha za spienje.


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 08:41Minder krevet

novo tapaciran


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 21:10krevet

bez dushek


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 21:09bracni kreveti

Se pordavaat bracni kreveti i dusheci. Dimenzija na dishecite 140x2...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 19:11Kreveti so duseci

Se prodavaat komplet kreveti so dusek dimenzii 200x80,so postelnina, ...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 12:06Prodavam edinecen krevet

Prodavam edinecen krevet,zaedno so dushek,90x200cm,cenata e fiksna 60...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

24 сеп 18:20Ziden krevet, Wall Bed, Spalna

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

24 сеп 11:42Prodavam krevet

Prodavam krevet so dimenzii na dusek 200x90


3.000 €
или предлог цена
24 сеп 11:22Edineqen krevet so fjoka pozadi

Mnogu kvalitetno so dushek..


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

23 сеп 14:10HITNO PRODAVAM FRANCUSKI LEZAJ-SPALNA

Hitno prodavam francuski lezaj ili spalna. Dimenzii:visina na cel k...


4.000 €
или предлог цена
22 сеп 23:182 кревета споиви во брачен

Се продаваат два кревета од чисто дрво (фурниран орев) со вредност на...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 17:40Брачен кревет

Брачен кревет со стандардни димензии, користен, дрвена изведба, со д...


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

22 сеп 17:35Krevet lezaj so fabricki ceni

Dina drvna industrija nudi kreveti ili konkretno model francuski leza...


5.950 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:29Dva kreveta i plakar 2000den komplet

Dva kreveta,eden na rasklopuvanje i plakar komplet cena 2000 den. P...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 13:55Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

21 сеп 11:41Drveni kreveti

Drveni kreveti 200x100 30E eden, dvata za 50E Bez duseci


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 10:42DRVEN KREVET-DORMEO DUSEK

SE PRODAVA DRVEN, EDINECEN KREVET, SO SKORO NOVA DORMEO "SILVER" JOGA...


10.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:45Kreveti

Prodavam krevet 90 х 200 so dusek


50 €
или предлог цена
20 сеп 17:04Се продава кревет 180*205 со гратис душек

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:29Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам