Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAUC

Poloven kauc,na rasklopuvanje,odlicno socuvan 140cm x 190cm


2.222 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

27 сеп 10:04Латофлекс

Латофлекс летвички со рамка 90 × 200cm половни не многу користени...


2.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 01:40Се продава француски лежај

Се продава користен француски лежај


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 16:43Se prodava latofleks

Se prodava nov latofleks 200×180 mozi se deli i 200×90 za 2 kreveti


3.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:13Trosed I dvosed

Trosed se pusha za spienje.


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 08:41Minder krevet

novo tapaciran


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 21:10krevet

bez dushek


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 21:09Kreveti so duseci

Se prodavaat komplet kreveti so dusek dimenzii 200x80,so postelnina, ...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 12:06Prodavam edinecen krevet

Prodavam edinecen krevet,zaedno so dushek,90x200cm,cenata e fiksna 60...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

24 сеп 18:20Ziden krevet, Wall Bed, Spalna

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

24 сеп 11:42Prodavam krevet

Prodavam krevet so dimenzii na dusek 200x90


3.000 €
или предлог цена
24 сеп 11:22Krevet lezaj so fabricki ceni

Dina drvna industrija nudi kreveti ili konkretno model francuski leza...


5.950 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:29Dva kreveta i plakar 2000den komplet

Dva kreveta,eden na rasklopuvanje i plakar komplet cena 2000 den. P...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 13:55Drveni kreveti

Drveni kreveti 200x100 30E eden, dvata za 50E Bez duseci


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 сеп 10:42DRVEN KREVET-DORMEO DUSEK

SE PRODAVA DRVEN, EDINECEN KREVET, SO SKORO NOVA DORMEO "SILVER" JOGA...


10.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:45Kreveti

Prodavam krevet 90 х 200 so dusek


50 €
или предлог цена
20 сеп 17:04Се продава кревет 180*205 со гратис душек

Креветот е изработен од штоф, има механизам за отварање и простор за ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

20 сеп 14:29Spalna 1000 den.

Spalna 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:25Krevetce na rasklopuvanje

Dimenzii 190x70cm, so sungjer i latofleks. Cena 50 evra. Info ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Спална соба / Кревети

18 сеп 16:15Кревети

Се продаваат два добро сочувани кревети без душеци.


9.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Кревети

18 сеп 15:39KOVANI SPALNI MASI TROSEDI DVOSEDI OGRADI 'SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
17 сеп 17:33Se prodava trosed

Se prodava trosed. Se pravi lezaj Po dimenzii 1.6x1.8.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

17 сеп 12:31Francuski lezaj 200x160

Vo dobra sostojba, ima i sanduk za kebinja i slichno. Koristen e 6 go...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

17 сеп 12:02Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 сеп 18:56SPALNA TROSEDI DVOSEDI MASI KLUPI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:34krevet od paleti

se prodava krevet od paleti za dusek 160*200 paletite se fino obrabo...


3.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 21:55Krevet

Krevet na pushtanje Nov (3 meseci) kupen 18000 go davame za 12000.


12.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Спална соба / Кревети

14 сеп 14:08Nov krevet i dusek Simpo 140x200

Se prodava nov krevet i dusek Simpo 140x200. Cena 230 eur. Tel.07133...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

13 сеп 22:17Se prodava petoset

Se prodava petoset 072 237 309


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 сеп 19:59FRANCUSKI LEZAJ 150x200

Se prodava francuski lezaj 150x200 so golem sanduk za skladiranje, pr...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

12 сеп 15:06Se prodava krevet za spalna

Krevetot e mnogu malce koristen, se prodava so dushekot zaedno.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 22:48Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:26Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

11 сеп 09:23Francuski Lezaj

komplet francuski lezaj


70 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

10 сеп 11:25Krevet lezaj eftino

Se prodava krevet ne e propadnat i ne e skoro ic koristen krevetot se...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Спална соба / Кревети

09 сеп 10:53Продаван, цена по договор

Продаван, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

08 сеп 13:32Bracen krevet

dimenzii 1,80 m na 1,90 m so fioka


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

07 сеп 21:43Edinecen lezaj

Prodavam edinecen lezaj na razvlekuvanje pogoden za detska soba


8.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 18:53Krevet

Prodavam krevet dimenzii 190 x 80. Telefon za kontakt 070305606


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

05 сеп 18:04Kreveti za spalna i za detska soba

Se prodava edinecen krevet, sanducar, so dimenzii 200x90.


2.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:00Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам