Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bracen krevet so Dormeo dushek i natkasni

Se prodava bracen krevet so radio, svetlo i natkasni, dushekot Dormeo...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

07 јун 15:37Продавам кревет со Дормео душек

Продавам кревет со Дормео душек во одлична состојба. Димензии: Ширин...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

04 јун 18:33Trosedi 2 komada socuvani Skoro kako novi se

Kupeno pred 5 meseci mnogu socuvani se se pustat kako spalna ugodno ...


240 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Спална соба / Кревети

02 јун 22:49лежај во одлична состојба

Се продава француски лежај Еко кожа црна Со душек и сандак за скл...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мај 14:33Lezaj

Prodavam lezaj so dushek, vo odlicna sostojba, nekoristeni, vo cenata...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мај 09:25Se prodava lezaj na rasklopuvanje

Se prodava lezaj so rasklopuvanje, so duseci-jogi


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

18 мај 13:00Lezaj za Spalna so Dusek Simpo - Malku Koristena!!

Se prodava Lezaj za spalna so dusek Simpo, malku koristena – kako Nov...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 мај 14:42Se prodava spalna 160x200

Se prodava spalna skoro nova 6 meseci koristena komplet so dusek kval...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Спална соба / Кревети

09 мај 15:59KREVETI NA FEDERI OD SIMPO

PRODAVAM KREVETI NA FEDERI OD SIMPO VRANJEMNOGUSE KVALITETNI NOVI,PO ...


9.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

07 мај 14:41Продавам француски лежај

Продавам француски лежај 160×200 со сандак за складирање 070 807 612


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

05 мај 16:39Продавам 2 спални

Цена по договор 071 550 698


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

05 мај 16:39Кревет

Се продава нов кревет, воопшто не користен. Се продава заради селидба.


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

01 мај 23:27Se prodava bracen krevet

Se prodava bracen krevet


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

01 мај 20:15СПАЛНА TUTIMOBILE

Vo mnogu dobra sostojba konstrukcija i dusek 170x200 cm.Mnogu lesna ...


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Спална соба / Кревети

01 мај 06:52Krevet od mahagoni drvo

Starinski krevet od mahagoni drvo, komplet so natkasna


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 09:33СЕ ПРОДАВА БРАЧЕН КРЕВЕТ

СЕ ПРОДАВА БРАЧЕН КРЕВЕТ ОД СИМПО СО ДИМЕНЗИИ 160 Х 200


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

28 апр 10:20Bracen krevet Брачен кревет 200x180sm

Prodavam bracen krevet bez dusek dimenzija 200x180 sm dobro socuvan k...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

26 апр 15:29Francuski lezaj 140/200

Francuski lezaj, socuvan , ne e mnogu korosten.


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

17 апр 15:31UTAKER Кревет на спрат/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: > Материјал: дрво / бор > Боја: светл...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

14 апр 15:08Krevet od masivno drvo

Dimenzija na kreveti 90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -ce...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

13 апр 08:58Bracen krevet

Poradi renoviranje, podaruvam bracen krevet, 180cm shirina 200cm dolz...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Кревети

11 апр 22:21Krevet spalna

Krevet spalna, skoro nekoristen. Se spusta i se pravi spalna. Odlicni...


4.000 МКД
или предлог цена
10 апр 18:04Krevet 190x145 so sandak

Se prodava krevet so dimenzii 190x145. Krevetot e so mehanizam na kr...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

09 апр 10:17Se prodava lezaj za spalna soba i trosed

Se prodava lezaj 160x200 so dve natkasni vo komplet Cena 6000 mkd S...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

06 апр 14:26Se prodava lezaj 180 na 190

Se prodava lezaj 180 na 190 bez dusek samo lezaj za poke info na br...


6.500 МКД
или предлог цена
03 апр 09:52Детски кревет 205x95

Се продава убав квалитетен детски кревет со димензии 205х95 и со вгра...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

30 мар 12:11Кревет со далечинско подигање и спуштање

продавам кревет со далечинско подигање спуштање и местење во разни по...


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

29 мар 09:52Brecen krevet

Prodavam bracen krevet dobro socuvan tel 075206470


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

28 мар 20:51Кревет брачен

Кревет / Krevet брачен / bracen димензии: 200cm x 160cm (со прос...


6.490 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мар 13:48Bracen lezaj

Se prodava bracen lezaj so dimenzii 140*200 4 godini star odlicno soc...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

12 мар 12:08Se prodava

Spalna so dusek ,detsko krevetce so dusek plakar I kujna ne koristeni...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

11 мар 08:46KREVET

KREVET so 2 pernici Dolžina na KREVET 165cm Širina na pušten KR...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:47Krevet kreveti

Se prodava eden krevet! (drugiot e prodaden) Krevetite se od drvo!


1 €
или предлог цена
03 мар 21:28Spalna

Spalna so dusek


300 €
или предлог цена
01 мар 20:20Krevetcina malku koristeni Se pravat i spalna

1 krevetce za 3000 den. 2 te za 6000 Lesni se za transport se rask...


3.000 МКД
или предлог цена
28 фев 14:16Prodavam krevet komplet so dusek

Prodavam krevet komplet so dusek


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 фев 18:54Trosed Skoro kako novi se

Kupeni peed 6 meseci kako spalna se se pustat 2 komada se


220 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Спална соба / Кревети

21 фев 23:25SE PRODAVA ITNO NAJPOVOLNO !!!

Komplet kako na slikata lezaj so dimenzii : 1.60m na 2m KONTAKT : 0...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

19 фев 16:17Лежај со душек

Продавам лежај со душек со димензии 200*120.Иверицата е со дебелина о...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

10 фев 19:52Се продава кревет

Се продава кревет без јога. Креветот е во одлична состојба. Контакт...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 фев 22:10Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам