Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

10 сеп 21:38Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 сеп 09:14Промовирано

Dvosed

dovosed na pustanje 200x80 -3000den.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

14 апр 10:26Dva kreveti so duseci ( jogi ) komplet - Eftino !!!

Prodavam dva kreveti so duseci vo odlicna sostojba. Krevetite se s...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

10 апр 00:27Спална

Продавам спална. Солидна. Зачувана. Се продава заедно со душек. И...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

09 апр 22:00Drven krevet bracen

Se prodava mnogu socuvan drven bracen krevet 072 741 951


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

09 апр 11:53Ikea edinecni kreveti

Ikea edinecni kreveti kratko koristeni vo odlicna sostojba so latofle...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

07 апр 15:57Микрофибер постелнина

Изработено од 100% микрофибер, многу нежен и пријатен материјал Един...


1.150 МКД
или предлог цена
06 апр 07:07PRODAVAM DVA EDINECNI KREVETI NOVI NE MONTIRANI

KREVETITE SE GLANC NOVI NE MONTIRANI IM FALAT SAMO STRANICNI LETVI ZA...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

03 апр 10:10Spalna so dusek

Prodavam spalna komplet so dusek koristena 1god, spalnata e odlicno s...


20.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

27 мар 11:25Spalna so fioka

Spalna so fioka i dusek komplet. Se prodava evtino! Za cena ke ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

21 мар 22:45LEIRVIK Кревет 160х200/IKEA

Код на производ: 792.772.84 Карактеристики на прозиводот: Материјал...


12.920 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мар 12:41LEIRVIK Кревет 180х200/IKEA

Код на производ: 292.772.86 Карактеристики на прозиводот: Материјал...


14.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мар 12:25TRYSIL Кревет/IKEA

Код на производ: 799.311.36 Карактеристики на производот: > Материј...


8.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мар 12:24NEIDEN Кревет/IKEA

Код на производ: 403.952.45 Карактеристики на производот: > Матери...


3.580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

19 мар 12:20Se prodava lezaj

Lezajot e mnogu socuvan. Dimenzii na dusek 160 na 190. Dusekot e nov ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

17 мар 13:32Kreveti na sprat i edinecni

Novi nekoristeni kreveti od masivno drvo. - dupli cena - 8400 - e...


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

14 мар 09:51Брачен кревет од масивно дрво рачна изработка

Брачен кревет од масивно дрво рачна изработка, со димензија на душек ...


18.000 МКД
или предлог цена
13 мар 16:16Брачни кревети како нови

Брачни кревети како нови 3 месеци користени Димензија на душек 160х2...


9.000 МКД
или предлог цена
10 мар 18:44Trosed i fotelji

Se prodavaat dobro socuvani trosed i 2 fotelji


1 €
или предлог цена
07 мар 14:16Брачен кревет од масивно дрво во одлична состојба

Се продава одличен кревет 2,00/1.90 изработен од масивно дрво одлично...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

05 мар 19:49Kreveti

Krevet


2.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Кревети

04 мар 17:20Kreveti

Krevet


2.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Спална соба / Кревети

04 мар 17:16Кревет 200 - 90 метален

Се продава нов метален кревет монтажен со елементи од ковано железо ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

25 фев 11:33Се продава зачуван Кревет (Krevet) ИТНО/ ITNO!!

Користен француски лежај со димензии 2.00х1.60 метри. Уредно сочуван ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

24 фев 19:08FRANCUSKI LEZAJ DIMENZII 145X205

FRANCUSKI LEZAJ SO PROSTOR POD DUSHEKOT ZASTAVANJE NA POSTELNINI


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

20 фев 12:05Користен француски лежај

Користен француски лежај со димензии 2.00х1.60 метри. Уредно сочуван ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

09 фев 13:31Лежај

Се продава добро зачуван лежај со магацински простор.


5.000 МКД
или предлог цена
05 фев 17:46se prodava krevet

se prodava krevet 4500 denari katerina 070 760 480


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Спална соба / Кревети

27 јан 13:43Prodavam krevet 3000den.

Prodavam krevet so mehanizam, spusten so dimenzii 200cm x 120cm.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

26 јан 20:33Кревет со душек Prima Dry Strong Plus

Се продава кревет со душек земен од Прима Мебел (Dry Strong Plus) пре...


12.000 МКД
или предлог цена
18 јан 10:44LEIRVIK Кревет 160х200/Ikea

Код на производ: 792.772.84 Карактеристики на прозиводот: Материј...


12.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

16 јан 11:34Kreveti Box

Se prodavaat 4 kreveti box to box-proizvoditel Simpo,so dimenzii 200 ...


6.500 МКД
или предлог цена
03 јан 22:15Француски кревет 200х160 см

Се продава француски кревет 200х160 см, иверица 25 мм, боја ружино др...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

02 јан 20:55Krevet i dusek 160x200x45

Krevet so dusek nad dusek Dimenzii: 160x200x45 Telefon: 071/22 55 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

13 дек 20:28Krevet so dusek

Socuvan, dimenzii 190 X 90 cm


2.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Спална соба / Кревети

07 дек 17:29Se prodava malku koristen klik-klak krevet

Se prodava malku koristen klik-klak krevet


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

03 дек 10:02Se prodava Bracen krevet koristen

Bracen krevet koristen vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

22 ное 09:36bracen krevet so dusek 190x160

Креветот е расклопен и се продава поради неупотреба.


2.900 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Спална соба / Кревети

15 ное 13:28Продава спална

Продавам спална бука боја со фиока и душек.Димензии:должина 190цм и ш...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Кревети

09 ное 16:08Брачен кревет /Лежај

Се продава брачен кревет во добра состојба. Фимензии 160х200


7.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

07 ное 15:44Брачен кревет /Лежај

Се продава брачен кревет во добра состојба. Фимензии 160х200


7.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Кревети

07 ное 15:42Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам