Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам кревет од масивно дрво

Продавам кревет од масивно дрво заедно со душек Bernarda димензии 2х2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

23 јун 09:36Промовирано

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 мај 19:56Промовирано

novv DUSEC OD ALMERO 160X200 skopje

novi duseci vednas dostapn od almero dimenzja 160x200 visina 20cm...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

05 ное 16:06extra cena !!! Nov dusek 120x200

Novi duseci 120x200 Na almero i federbay Vednas dostapen


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

24 окт 17:02НОВ Антидекубитален душек

Се продава НОВ Aнтидекубиталeн душек, купен на 08.11.2019 и воопшто н...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

30 сеп 18:16Dusek 200 x 160cm debelina 30cm

Dusekot e koristen 5 god. Proizvod na almero Gostivar


2.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Спална соба / Душеци

26 сеп 10:57Dusek ortopedski nov i okvir

Se prodava skoro nov dusek samo nekolku meseci koristen so se okvir. ...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Спална соба / Душеци

28 авг 19:24Nov Dusek Almak Fresh Air Dushek Evtino

Dusek makedonski na Almak model Fresh Air. Star 1 mesec. Kvalitete...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

13 авг 12:15Dormeo dusek

Se prodava dormeo dusek so dimenzii 200x160


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

16 јул 19:25Dusek Comfort 90x200cm Veles i Skopje

Detski dusek i dusek za vozrasni 💥💥Vednas dostapen 💥💥90x200 ...


1 МКД
или предлог цена
16 јул 12:06Душек

Душек Симпо сан, димензии 200 х 180


4.000 МКД
или предлог цена
27 јун 08:03Dormeo naddusek

Se prodava dormeo naddusek za edinecen krevet so dimenzii 90/200. Nov...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

27 мај 18:38180x80cm Vednas dostapni duseci

Vednas dostapni duseci Dimenzii 80x180cm Visina 20cm Lokacija Vele...


2.800 €
или предлог цена
13 мај 09:12Продавам душек-јога за спална

Продавам душек-јога за спална димензии 200 x 180. Користен 3 год мног...


2.500 МКД
или предлог цена
05 мај 17:43180x80cm Vednas dostapni duseci

Vednas dostapni duseci Dimenzii 80x180cm Visina 20cm Lokacija Vele...


2.800 МКД
или предлог цена
03 мај 11:17DUSECI 190X90 SM

PRODAVAM DUSECI 190X90SM DOBRO SOCUVANI 2BROJA


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Спална соба / Душеци

01 мај 09:40NOV dusek 90x200cm confort veles i skopje

nov dusek CONFORT dimenzii 90x200cm zapakuvan fabricki perfekte...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

30 апр 17:53FRANCUSKI LEZAJ

FRANCUSKI LEZAJ


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

27 апр 15:53Душек за спална соба

Се продава одлично сочуван душек за во спална соба. Душекот е минимал...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

21 мар 16:44Чаршави со ластик

Македонски производ од памучен 120гр џерсеј( трико) 160*200 500ден ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

06 мар 18:11Душек

Душек од Пердормире 180x200 под гаранција тел.075-48-77-76


13.000 МКД
или предлог цена
19 фев 13:00novi deseci ALMERO vo site dimenzii

prodavam novo dusei almero vo site dimenzii standart dimenzii 160x2...


1 €
или предлог цена
20 дек 09:06Душек Dusek

Koristen dusek 180*200 Simpo Vranje Premier.Vo odlicna sostojba .


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

29 ное 09:28Продавам нов Јоги душек

Продавам нов Јоги душек 90х200


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 20:19Продавам душек за спална - нов

Продавам душек за спална од Симпо, нов, воопшто не користен. Купен по...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

04 ное 20:10Dusek 110x200

Se prodava celosno nov, neotpakuvan dusek po merka 110x200cm, proizvo...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

24 окт 11:39Dusek Dormina

Prodavam dusek Dormina 200x160 2 gidini star (2017 godina)


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

17 окт 15:49Prodavam polovni duseci (jogi)

Se prodavaat polovni dobro socuvani duseci ( jogi )so dimenzii190 na ...


500 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:13Comodita Душек

Се продава НОВ душек од Comodita so dimenzija 200 x 120 sm.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

20 сеп 09:532 Duseci PREMIER SIMPO

Koristeni 4 godini koristeni se od mali deca totalno socuvani ne oste...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Спална соба / Душеци

14 сеп 19:28Јоги душек

Продавам Јоги душек за спална со димензии 180х200см. Добро сочуван, Ц...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Спална соба / Душеци

13 сеп 09:40Almero Delux Душек

Душек како нов користан само 8 месеци. Со сметка и гаранција.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

13 авг 07:33Се продава душек од Симпо

Душекот е купен во Декември, а користен е две недели Димензии: 160х2...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

15 јул 19:01Podaruvam dupli dusek

200 na 180. Podaruvam. Telefon: 071979444


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

11 јун 19:31Dusek za edinecen krevet

Dusek 90-200 nov od Bernarda-hrvatski so navlaka patent sto se vadi c...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

31 мај 14:14ANTIDEKUBITALEN DUSEK 200 x 90 x 17 cm, Model P141

Nov ANTIDEKUBITALEN DUSEK, Dimenzii 200 x 90 x 17 cm, Model P141M D...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

30 мај 16:22EXTRA!!!!nov Dusek 120x190 veles i skopje

Vednas dostapen Dusekot e nov Od brendot Almero 120x190 Visina ...


5.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

12 мај 22:46novi duseci almero vo site dimenzii

prodavam novi duseci almero -dostapni se site dimenzii 90x190,180x20...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

12 мај 14:07Душек за спална

Душекот е за спална е користен само две години и е во одлична состојб...


2.500 МКД
или предлог цена
20 апр 21:00Easy relax magneten dusek

Se prodava dusek so magnetni lenti namenet za podobro cirkuliranje na...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

14 апр 12:27ZACUVANI EDINECNI DUSHECI

Prodavam dobro socuvani edinecni duseci Za poveke od 2 sleduva popu...


1.400 МКД
или предлог цена
17 мар 15:51DUSEK 200x180

DUSEK 200x180


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

05 мар 15:02Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам