Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
390 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам кревети

Се продаваат два кревети со механизам и фиока, без душеци. Димензи...


6.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 €
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 10:46Se prodava krevet vo odlicna sostojba

Se prodava krevet so dimenzi 206x90cm vo odlicna sostojba komplet so ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:17  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:27Detski krevet

Se prodava detski krevet 4500den. Fiksno


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

Kreveti so prostor za skladirajne

DVa kreveti so prostor za skladirajne skoro Novi info na 077818304 07...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 11:38Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!!...


110 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 10:50Детско креветче ново

Ново дрвено детско креветче со дуушече се продава. Монтирано и цврсто...


4.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Детска соба / Кревети

Вчера 06:04Krevet / krevetce (NOVI)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 210...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

03 јул 21:40Продавам двоен детски кревет Кики

Креветите се купени пред 3 години,во одлична состојба(како нови) Може...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

03 јул 19:35Krevet kako nov

Se prodava krevetot kvalitetna izrabotka, kako nov mnogu malku korist...


4.500 МКД
или предлог цена
03 јул 12:38Detski krevet latoflex 120x60cm so dusek

Prodavam detsko krevetce malku koristeno zaedno so dusek za extra cen...


40 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.000 €
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

03 јул 12:24Krevet

Super krevet so dusek gratis.recisi nov dusek.


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

03 јул 11:22Detsko krevetce i Transporter

Krevetceto e mnogu malce koristeno kako novo.... Transporterot e pr...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.499 МКД
03 јул 11:14Кревет

Продавам користен кревет Димензија 90х200


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

03 јул 09:04Edinecen Krevet Na Sprat

Edinecen krevet so duseg i skalicki so dimenzii 190cm dolzina , 90cm ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јул 13:16Skoro novo detsko krevetce Chipolino

Se prodava detsko krevetce Chipolino na 2 nivo. Prenoslivo krevetce...


2 €
или предлог цена
02 јул 12:49Креветче на склопување-игрална

Продавам креветче на склопување-може и како игрална,многу малку корис...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јул 12:32Детско креветче

Димензии: 75 х 145 cm. Здраво креветче, цврсто и без оштетувања. Ка...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 19:16se prodavaat kreveti 200x90

Se prodavaat dva kreveti 200x90 -Cena za eden krevet so fioka- 800...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јул 15:53Krevetce za bebe, dete, detsko krevet

Kako novo montazno krevetce za dete


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јул 13:46Krevetce detcko

Krevetce za deca ispravno zacuvano-bebesko


800 МКД
или предлог цена
01 јул 12:30Skoro nov krevet

Krevet detski kako nov so dusek aloe vera 120x60,fioki,mnogu socuvan....


4.000 МКД
или предлог цена
01 јул 11:10edinecen krevet

Se prodava edinecen krevet, komplet so dushek, fioki.


5.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

30 јун 09:05Detsko krevetce kako novo

Se prodava detsko krevetce mnogu malce koristeno Kontakt broj: 0783...


5.500 МКД
или предлог цена
29 јун 21:25Se prodavaat krevetcinja na sprat

Se prodavaat dve krevetcinja na sprat so skala. Tel. 076/484-806


1 МКД
или предлог цена
29 јун 15:19Kreveti

Kreveti 90×200-goren krevet 90×180-dolen krevet


8.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:48Nov krevet

Nov detski krevet so fioka


4.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Детска соба / Кревети

28 јун 17:42Krevet

Detski krevet kratko koristen


3.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Детска соба / Кревети

28 јун 17:42Edinecen krevet so mehanizam (kutija za stvari)

Edinecen krevet I se podiga za stavanje na postelnina so golem kapaci...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јун 15:34detski krevet

Detski krevet Malku koristen 4500 den Telefon za kontakt 076 58 22...


4.500 МКД
или предлог цена
28 јун 12:51Se prodava krevetce so fioki i dusek

Ednata strana se spusta.


700 МКД
или предлог цена
27 јун 21:34Detsko krevetce so dusek,bebe,detska kolicka

Odlicno socuvano detsko krevetce so dusek,skloplivo i so trkalca,na d...


4.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Детска соба / Кревети

26 јун 20:45Krevet za bebe

Krevet za bebe


4.500 МКД
или предлог цена
26 јун 16:33KREVETI NA SPRAT

PRODAVAM DOBRO SOCUVANI DRVENI KREVETI NA SPRAT SO DUSECI I FIOKA POD...


250 €
или предлог цена
26 јун 12:55Детско кревтче/кревет/krevet/krevetce

Се продава детско креветче од чисто дрво како ново!! Тел 075/260-598...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јун 13:39Edinacni krevetcinja

Dve edinacni krevetcinja so dushek biro i stol


13.000 МКД
или предлог цена
25 јун 00:51Единечен кревет

Креветот е во одлична состојба, се продава заедно со душекот. Цената...


По Договор
или предлог цена
24 јун 17:04Детско дрвено креветче

Се продаваат 2 детски дрвени креветчиња во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.450 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

24 јун 15:31Detsko krevetče

Novo detsko krevetce Komplet so dušek Info na tel 070 726 926


1 €
или предлог цена
23 јун 17:30Detsko Krevetce Biro Plakar

Se prodava novo nekoristeno detsko krevetce koe mozi da se transvormi...


7.000 МКД
или предлог цена
22 јун 16:09Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам