Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
388 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

СЕ ПРОДАВААТ 2 ФОТЕЉИ НА ПУШТАЊЕ , ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


5.000 МКД
или предлог цена
19 јун 11:27Кревет за детска / младинска соба

Продавам одличен кревет за детска/тинејџерска соба, словенечко произв...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

19 јун 00:11Krevetce za deca do 3 godini

Novo i nekoristeno krevetce so dusek, Tel. 070/943773, cena po dogovo...


190 €
или предлог цена
18 јун 15:20detsko krevetce

prodavam detsko krevetce malku koristeno duseceto ne raspakuvano-novo...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

18 јун 08:16Детски кревет

Се продава добро сочувано детско креветче без душек


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 23:05Detski krevet 120x 60 so dusek pokriv

Mnogu malku koristen kako nov. Dusek stranicno pokrivaci. 4500den


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

17 јун 22:19Multifunkcionalno detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek dopolnitelno. Dimenzii na kreveto...


9.000 МКД
или предлог цена
17 јун 18:27Detski krevet

Detski krevet 200*90 Tel. za kontakt 070387262


1 €
или предлог цена
17 јун 10:39detski krevet so nov dusek

neupotrebuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

14 јун 13:56Кревет

Се продава кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за складирањ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

14 јун 00:29Podaruva krevet na pustanje

Dobra sostojba


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

13 јун 13:13Se podaruva trosed

Transport i tovaranje vasi. Dzvonete na ovoj broj: 075-228-464


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 јун 11:30Krevet so dusek/ Кревет со душек

Se prodava krevet so dushek https://www.mebel-vi.com/product/kreve...


10.500 МКД
или предлог цена
12 јун 13:38Krevet / krevetce, NOVI (na eden i na dva sprata)

NOVI, -Dvospratni (200 x 90 cm) so dva novi duseka cena komplet 2100...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

12 јун 13:06PRODAVAM KREVET SO DUSEK SOCUVAN

PRODAVAM SOCUVAN KREVET SO DUSEK 19...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

12 јун 07:16Prodavam kreveti 90x200

Prodavam kreveti 90x200, metalna konstrukcija i iverica. 2 beli i 4 k...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 00:30Детски кревети

Направени од железо, димензии 200x90см. Два кревети се продаваат секо...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јун 15:28Детско креветче ново

Ново дрвено детско креветче со дуушече се продава. Монтирано и цврсто...


4.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Детска соба / Кревети

10 јун 12:34креветче ново krevetce

077546836 ne e koristeno novo


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 09:39Krevet kako nov

Se prodava krevetot kvalitetna izrabotka, kako nov mnogu malku korist...


4.500 МКД
или предлог цена
08 јун 08:02Transportno krevetce / транспортно креветче

Креветчето е ново погодно е и за спиење бидејки го давам со се душек ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јун 21:50DETSKI KREVET AVTOMOBIL KOLA

"Fantasy Mebel" 🏢 Локација: Скопје на влезот на населбата Шуто Ориз...


30.900 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Детска соба / Кревети

03 јун 17:53MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!

0,60×1,20 SM SO MREŽA,SE RASKLOPUVA,IMA DUŠEK I E ZA SPIENJE I E MEST...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 21:37Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce 120cm x 60 odlicno zacuvano. Duseceto e mark...


110 €
или предлог цена
01 јун 21:58Drven edinecen krevet

Drven edinecen krevet dimenzi 200sm/90sm kupen 9000den.


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:09Detsko krevetce na zbiranje

Se prodava polovno detsko krevetce na sobiranje Info na 078206329


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

01 јун 10:54dvospraten krevet

se prodava detski dvospraten krevet so fioka za 3lezaj , skali so fio...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

31 мај 22:40DRVENI KREVETCINJA

- PRODADENI SE - Prodavam 7 drveni krevetcinja so...


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 22:30Детске креветче, маса и столче

Детско кревечтче со механизам на лулање, масичка и столче, се продава...


150 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Детска соба / Кревети

28 мај 22:57Drven detski krevet

Prodavam drven detski krevet lulaska so dve fioki


30 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 20:55Krevetce so neotpakuvan dusek novo

Prodavam drveno detsko krevetce so nov neraspakuvan dusek,krevetceto ...


5.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мај 18:50Dvosed

Se prodava Dvosed so eko koza


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

27 мај 14:20Krevet bebeski

Drven krevet za bebinja


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 13:55Детско kреветче / Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce zaedno so dusek vo super sostojba, bez nikak...


2.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мај 21:51Кревет за бебе или деца до 8 годин

Добро сочуван Кревет за бебе или деца до 8 години, со душек и 2 фиоки...


500 МКД
или предлог цена
18 мај 23:48Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


5.000 МКД
или предлог цена
18 мај 13:38PRODAVAM DETSKO, BEBESKO KREVETCE

Продавам бебешко креветче, бело, комплет со душек.


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

18 мај 08:23MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE SO DUŠEČE EFTINO!!!

TEL.078 224 053


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 08:27Бебешко креветче

Малку користено бебешко креветче, во добра состојба, има опција да се...


2.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Кревети

15 мај 13:29Гарнитура со лежај

Седечка гарнитура и лежај за спиење.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мај 18:03Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам