Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава детски кревет со две фиоки со душек

Се продава детски кревет со две фиоки со нов душек (димензии 160х60см...


3.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

24 авг 17:14Кревет само 3 месеци користен

Креветот е 3 месеци користен како нов Диензии: 90цм со 2м. Има и ду...


4.800 МКД
или предлог цена
23 авг 14:50Ramka za kerevet

Prodavam ramka za krever od USA 180 na 150 moze da se sobere do 97 cm


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

22 авг 22:43Krevet so DORMEO dusek

Se prodava krevet so dimenzii 190x90 komplet so DORMEO dusek vo odlic...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 авг 16:07Детски кревети

Продавам два детски кревети ИКЕА 160/70цм, во одлична состојба, душец...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

22 авг 11:11se prodavaat dva detski kreveti mozi i posebno

telefon za kontakat 078 392 509 cena po dogovor


3.500 МКД
или предлог цена
21 авг 19:14Detsko krevetce

Krevetceto e kako novo, bez dusek


3.500 МКД
или предлог цена
21 авг 15:19Prodavam kauc na razvlekuvanje

HIITNOOOO. Se prodava kauc na razvlekuvanje. 200x80cm poradi renovira...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

21 авг 11:43Детско креветче ново

Ново дрвено детско креветче со дуушече се продава. Монтирано и цврсто...


3.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Детска соба / Кревети

20 авг 12:04Детско креветче/detsko krevetce

Продавам детско креветче Mothercare со душек СИМПО димензија 140×70 н...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

19 авг 18:19Detski kreveti

Krevetite se komplet so joga kvalitetnobizraboteni i mnogu cvrsti. E...


10.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Детска соба / Кревети

18 авг 22:33Kreveti na sprat skoro novi komplet so duseci

Se prodavaat kreveti skoro novi. Gorniot krevet ne e voopsto koristen...


10.000 МКД
или предлог цена
17 авг 10:28Krevetce so neotpakuvan dusek novo

Prodavam drveno detsko krevetce so nov neraspakuvan dusek,krevetceto ...


5.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

15 авг 18:31Detsko krevetce

Detsko krevetce mnogu malku koristeno. Cena podogovor


1 €
или предлог цена
15 авг 13:32Krevet od jusk 200x90

Prodavam krever bez dusek kupen od jusk sekako kako nov e edna godina...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

14 авг 10:05Krevet + Dormeo Dusek

Се продават единечни кревети комплет со латофлекс и душек или одделно...


9.500 МКД
или предлог цена
12 авг 14:55Двоспратен кревет од IKEA

Продавам двоспратен кревет (200 x 90 cm) со еден душек комплет, раскл...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

12 авг 09:00Krevetce novoo

Odlicno krevetce ne koristeno 076485687


4.500 €
или предлог цена
11 авг 21:02Agolna garnitura detska

Detska rozeva agolna garnitura so mehanizam na pustanje, koristena ed...


9.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

11 авг 10:57Detsko bebesko krevetce

krevetceto e vo ekstra sostojba stranite se spustaat poseduva dve ...


5.000 МКД
или предлог цена
06 авг 19:27Detsko -bebesko krevetce

Novo neupotrebuvano detsko-bebesko krevetce ,bez dusek so dimenzii 7...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

06 авг 16:07Kreveti so prostor za skladirajne

DVa kreveti so prostor za skladirajne skoro Novi info na 077818304 07...


9.000 €
или предлог цена
05 авг 21:162 Kreveta od medijapan

Prodavam dva kreveta 90 x 200 kako novi ,so po dve fioki pod niv za p...


По Договор
или предлог цена
05 авг 17:10Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


5.000 МКД
или предлог цена
29 јул 18:13dvospraten krevet

se prodava detski dvospraten krevet so fioka za 3lezaj , skali so fio...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јул 18:29Del od detska soba

2 kreveti, eden dusek, 1 plakar dlabok 90 sm, 1 viseche plakar.


21.600 МКД
или предлог цена
28 јул 10:31Prodavam krevet so dushek / продавам кревет со душек

Продавам кревет со душек комплет. Креветот е со димензија 205/125, ду...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

26 јул 17:46Ново детско креветче и душек

Се продава ново монтажно детско креветче Once upon a time заедно со н...


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

26 јул 13:00Продавам кревети

Се продаваат два кревети со механизам и фиока, без душеци. Димензи...


6.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

23 јул 21:09Детско Креветче - IKEA Sniglar

Детско Креветче купено од Икеа. Здраво во одлична состојба. https:...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

22 јул 07:23Detsko krevetče

Novo detsko krevetce Komplet so dušek Info na tel 070 726 926


1 €
или предлог цена
16 јул 09:02Prodavam decko krevetce i bebesko krevetce.

Prodavam decko krevetce i bebesko krevetce. I dvete krevetcinja se do...


9.000 МКД
или предлог цена
13 јул 00:28Detsko krevetce so fioki i dusek - kako novo

Se prodava detsko krevetce od masivno drvo na dimenzii 120 x 60 cm. ...


50 €
или предлог цена
11 јул 02:07Детско креветче

Димензии: 75 х 145 cm. Здраво креветче, цврсто и без оштетувања. Ка...


2.500 МКД
или предлог цена
10 јул 23:15se prodava detsko krevetce

se prodava detsko krevetce so korekcija se gleda na slikite TEL: 07...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

10 јул 14:33Simpo klik-klak krevet

Krevetot e recisi nov, ne e koristen samo stoi vo detskata soba. Ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 јул 18:07Единечен кревет

Креветот е во одлична состојба, се продава заедно со душекот. Цената...


По Договор
или предлог цена
08 јул 18:56Единечен детски кревет

Единечен детски кревет со душек 200cm x 80cm, стар 1 година


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јул 14:01Кревет со душек за деца од Симпо

Комплетно нови 2 креветчиња за деца со душек - никогаш не се користен...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јул 09:19Edinecen Krevet Na Sprat

Edinecen krevet so duseg i skalicki so dimenzii 190cm dolzina , 90cm ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јул 13:16Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам