Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
392 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 авг 07:17Промовирано

Детски кревет со душек

Се продава детски кревет со душек (неотпакуван)хитно поради селење ц...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

28 апр 20:28Detski kreveti

Krevetite se komplet so joga kvalitetnobizraboteni i mnogu cvrsti. E...


10.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Детска соба / Кревети

28 апр 18:54Prodavam krevet 90x200

Prodavam socuvan krevet 90x200 so dusek komplet


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

26 апр 21:13Detsko krevetce

Bebesko/detsko krevetce, dimenzii 120 x 80 cm....Kupeno vo Enci Menci...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

22 апр 23:07Latofleksi so nogari

Se prodavaat latofleksi so nogari komplet buseni i strafovi za istite...


3.500 МКД
или предлог цена
20 апр 10:06Krevet so dushek jogi nov

Krevetot je skoro nov jogito e kupen 180 euro od feder bau komplet s...


200 €
или предлог цена
17 апр 01:29Trosedi skoro novi se ko spalna se pustat

Kupeni prrd 6 neseci atilop I od eko koza 2 konada


220 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Детска соба / Кревети

16 апр 22:51Se prodavam bebesko krevetce

Detsko krevetce so dusek i fioki.koristis kako telefon za kontakt 078...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

15 апр 10:10SUNDVIK Кревет на развлекување/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: дрво > Боја: сиво - кафе...


11.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

14 апр 15:052 KREVETI / FOTELJI I PLAKAR

Se prodavaat 2 kreveti / fotelji i plakar Kreveti / Fotelji imaat ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 17:31Bebesko krevetce

SE PRODAVA BEBESKO KREVETCE .TELEFON 070 563 255


3.000 МКД
или предлог цена
11 апр 16:31Krevet na kat(novi)

90*200. -cena na 2kreveta 240€ 90*200 -cena 140€ 140*200 -cena 180€...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 19:07SVARTA Кревет на два спрата/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: сива Д...


18.520 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:40SLAKT Детски кревет /ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: Медијапан, Фурнир, бреза...


11.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:36LEIRVIK Кревет 160х200/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: Материјал: челик Боја: бела Каракт...


14.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:32Детски кревет со душек

Се продава детски кревет Pali, комплет со душек, искористен само месе...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Кревети

04 апр 09:32Дрвен кревет

Се продава единечен дрвен кревет


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

03 апр 19:28Se prodava krevet vo odlichna stostojba koristen mnogu malku

Cena po dogovor


11.111.111 МКД
или предлог цена
31 мар 21:00Detsko krevetce

Kako novo, malce koristeno Tel.broj 077946666


2.500 МКД
или предлог цена
31 мар 11:32Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce so dusek Dimenzii Sirina 70 cm Dolzina 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мар 21:03DVOSPRATNI KREVETI

Proizvodstvo i prodazba na dvospratni i edinecni kreveti po najpovoln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мар 20:19Chicco relaksator za bebe

Prodavam malku koristen chicco Relaksator za bebe.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

28 мар 10:02Krevetce na sprat-Racna izrabotka

Se prodava Krevetce na sprat racno izraboteno Januari 2021 mnogu stab...


5.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Детска соба / Кревети

27 мар 16:17ПРОДАВАМ ДЕТСКИ КРЕВЕТ СО ЈОГА

Продавам детски кревет со 4 фиоки и јога со димензии 200 x 100


10.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:58Detsko krevetce so dushek

Prodavam detsko krevetce 120x60 odlicno socuvano, dve nivoa na visina...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мар 07:32Krevetce za bebe - detsko krevetce

Se prodava detsko drveno krevetce, gorniot del e klackalka a dole ima...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 09:35Креветче за бебе

Продавам две креветчиња за деца користени една година..Креветчињата ѓ...


5.000 МКД
или предлог цена
14 мар 10:54KOMODA - KREVET

KORISTENI SAMO 5 MESECI PORADI OTSUSTVO OD DRŽAVATA KOMODATA e nap...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:46Детско креветче

Се спушта страницата на две нивоа, исто и јогата има и фиока Како нов...


4.500 МКД
или предлог цена
06 мар 13:18MINNEN кревет на развлекување со латофлекс / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, фурнир > Боја: ро...


8.720 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

02 мар 15:52SLAKT Кревет со движечка рамка со извлекување / IKEA

Карактеристики на производот: > Материјал: Медијапан, Фурнир, бреза...


11.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

02 мар 15:49Bebsko krevetce / бебешко креветче

Kompletno so se dusek 120/60/30 kupeno e 5000 den dusekot 3000 den p...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

27 фев 16:43Detski kreveti / Детски кревети

Се продаваат 2 детски кревети без душек. Оливера 070311833


6.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Детска соба / Кревети

24 фев 09:40SLAKT Детски кревет / ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: челик, медијапан, дрво , ...


20.140 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

11 фев 11:09Детско креветче

Се продава добро зачувано детско креветче. Душекот е нов.


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

31 јан 13:00Кревет

Се продава француски кревет, многу малку користен, речиси нов. Дименз...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

31 јан 00:03Krevetce se prodava...

Se prodava odlicno zacuvano krevetce komplet so dusek, zastitna ograd...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 17:19EDINECEN PRAKTICEN KREVET SO FIOKA KAKO NOV! PREUDOBEN!

Se prodava dobrosocuvan krevet edinecen 220cm so 120cm, plava boja, n...


1 МКД
или предлог цена
23 јан 14:44Детско креветче

--> 070 863 791 Драгица


2.000 МКД
или предлог цена
21 јан 20:25DETSKI DUPLI KREVET SO FIOKA

Detski dupli krevet so fioka za postelnina,odlicno socuvan eftino Te...


1 €
или предлог цена
21 јан 14:54Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам