Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
395 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет со два душека и фиока

Се продава кревет за во детска соба, со два душека, долниот во фиока ...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 07:17Промовирано

Детско креветче

--> 070 863 791 Драгица


2.000 МКД
или предлог цена
21 јан 20:25Kreveti na sprat skoro novi komplet so duseci

Se prodavaat kreveti skoro novi. Gorniot krevet ne e voopsto koristen...


10.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:12DETSKI DUPLI KREVET SO FIOKA

Detski dupli krevet so fioka za postelnina,odlicno socuvan eftino Te...


1 €
или предлог цена
21 јан 14:54Krevet od sungerni duseci

celiot krevet e sostaven od sungerni duseci lesno se spusta


1.000 МКД
или предлог цена
19 јан 22:09Prodavam Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so fioka ispod krevetot.Komplet so nov du...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

08 јан 11:20Se prodava detska soba

Detska soba so dva kreveti i plalar,polici,fioki ,skali se na edno me...


350 €
или предлог цена
04 јан 21:19Detsko krevetce 120x60 so dusek skoro novo!

Se prodava detsko krevetce so dimenzii 120x60, komplet so dusek. K...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јан 16:30SE PRODAVA DETSKI KREVET

SE PRODAVA KREVET VO ODLICNA SOSTOJBA.KREVETOT E IZRABOTEN OD DRVO.IM...


4.000 МКД
или предлог цена
31 дек 11:51Dvosed

Двосед на спуштање, некористен.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

21 дек 18:32Krevet za deca

Vopsto ne e koristen


100 €
или предлог цена
20 дек 17:55Bebeshko krevetche

Se prodava nekoristeno bebeshko krevetce, cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Детска соба / Кревети

13 дек 20:38Detski kravet

Detski krevet za dve deca ,so eden dusek,isto vakvo ,samo drvo boja..


7.000 МКД
или предлог цена
10 дек 17:06Детски кревет

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
10 дек 00:38Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce lulka komplet so duseceto. 076 91 99 91 At...


6.000 МКД
или предлог цена
06 дек 22:27Krevat per femij

Krevat per femij Tel:070 755 550


50 €
или предлог цена
05 дек 16:42Se prodavaat edinecni krevetcinja

Se prodavaat edinecni krevetcinja 3 so dusek 2 bez dusek Kako no...


1 €
или предлог цена
03 дек 16:562 кревета 1.90cm со 90cm без душек

Се продаваат два поединечни кревета со димензии: 1.90cm со 90cm без ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

02 дек 21:03Krevetce

Se prodava krevetce 2 vo 1 . Krevetce so ogradica za bebe i krevetce ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

30 ное 18:34Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce izraboteno celosno od drvo zaedno sose jog...


3.000 МКД
или предлог цена
30 ное 17:25Бебешко креветче

Се продава бебешко креветче, речиси ново користено месец дена со диме...


7.000 МКД
или предлог цена
23 ное 11:55Продавам кревет/двосед

Се собира како двосед и се пушта како кревет. Плус има и простор за ч...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

13 ное 10:51Se prodava krevet Povolnoo

Se prodava detski krevet


3.000 €
или предлог цена
11 ное 23:50Povolno

Prodavam malku koristen krevet sose dusek .


6.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Кревети

08 ное 11:53СЕ ПРОДАВА Единечен кревет 200х90

Единечен кревет 200х90, со кревање и сандук за складирање, како нов


3.000 МКД
или предлог цена
07 ное 19:40Пиколино - кревет, работна маса и витрина во едно

Продавам Пиколино - кревет со душек / работна маса и витрина - три во...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

05 ное 22:53Кревет

Продавам кревет детски на спуштање со повлекување. Креветот е без ошт...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

04 ное 11:03Кревет детски

Продавам кревет детски на спуштање со повлекување. Креветот е без ошт...


7.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

04 ное 11:01Lezaj za mal prostor

-Mal, simpaticen i mnogu prakticen lezaj na izvlekuvanje so kasa za p...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

02 ное 13:37Detski krevet

Detski krevet JOY od programata na jela bez dusek


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

27 окт 15:50Детско креветче

Се продава користено детско креветче. Креветче димензии 140 x ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 окт 18:31Детски кревет

Детски кревет џој од програмата на јела без душек


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

23 окт 17:05Detsko krevetche NOVO

Se prodava krevetce za bebinja novo nekoristeno eftino!


2.000 МКД
или предлог цена
18 окт 11:24Детски кревет со плакар + душек

Детски кревет на спрат со плакар. Со него гратис душек - НОВ. Нов кре...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

12 окт 21:58Кауч кревети

Се продаваат два кауч кревети на пуштање!


160 €
или предлог цена
10 окт 00:05Detsko krevetce

Krevetceto e drveno, postar model. Se prodava so dusek Tel.078204446


1.000 МКД
или предлог цена
07 окт 23:09Кревет од Берово од црешово дрво.

Продавам кревет од Берово од црешово дрво нов.


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

03 окт 21:06Детски кревети

Продавам два детски кревети со две фиоки,работна маса, полица и тепих...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 13:00Detski krevetcinja skoro novi . povolno

Se prodavaat 2 detski krevetcinja skoro novi povolno


5.000 €
или предлог цена
30 сеп 22:30Detsko krevetce, skoro novo

Se prodava skoro novo detsko krevetce so 2 fioki so opcija za ljulja...


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

26 сеп 12:29Krevet

Prodavam detsko krevetce vo odlicna sostojba so fioka. Dimenzii 2.10x...


3.500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Детска соба / Кревети

23 сеп 10:51Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам