Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам мебел за детска соба

Продавам единечен кревет со фиока (заедно со 2 душека) димензии 200x9...


170 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

13 јул 14:30kujni komodi plakari idr

poveke sliki na facebook kristijan mebel


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Кревети

12 јул 06:27detsko bebesko krevetce

krevetce 60/120, so 4 fioki, moznost da se lula i staticen krevet ...


3.000 МКД
или предлог цена
07 јул 17:22Единечен кревет

Единечен кревет во одлична состојба, погоден за во детска соба. Те...


1 МКД
или предлог цена
03 јул 12:29Мултифункционален кревет АКРОН - ЛЕО

Два мултифункционални кревети ЛЕО, изработени од оплеменета иверка (E...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

18 јун 13:42СЕ ПРОДАВА ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ

Се продава детско креветче, со душек и со фиоки, со демензии 160 на 90


3.500 МКД
или предлог цена
12 јун 21:58Krevet na sprat - Kako nov

Prodavam krevet na sprat, kako nov. Mnogu malku koristen vo vikendick...


9.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:19Krevetcina na sprat

Krevetcina na sprat 6500 den dimenzii 190*90


6.500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:00Детски кревети со фиоки

Се продаваат два детдки кревети комплет со фушеци и фиоки контакт Д ...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мај 19:48ODLICHEN KREVET 2 vo 1 - 135 x 80 cm > 215 x 80 cm

PRODAVAM KREVET vo BESPREKORNA SOSTOJBA 2 vo 1 - 135 x 80 cm > 215 x ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

22 мај 10:07*** БЕБЕШКО КРЕВЕТЧЕ + ДУШЕК ***

Bebesko krevetce + dusek vo sostojba KAKO NOVI! Ima gorna i dolna ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

15 мај 10:19Krevetce detsko krevet bebeski bez dusek

Detsko krevetce bez dusek socuvano. Dimenzii 120 x 70. Moze zamena za...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мај 20:51Krevet za detska soba so dušek

Belo krevetce so fioka odozdola i dušek ,se prodava


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

30 апр 08:19Detski krevet na izvlekuvanje

bez duseci


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

26 апр 18:58Детско креветче

Се продава креветче со душек на нишање користено 1 година... одлично ...


4.000 МКД
или предлог цена
21 апр 18:31Kreveti i plakari LESNINA

Se prodavaat koristeni dva kreveti so duseci i dva plakari. Istite se...


18.000 МКД
или предлог цена
19 апр 09:09KURA Кревет со две позиции/IKEA

Код на производ: 802.538.09 Категории: Деца (8-12 години) Карактер...


12.440 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

17 апр 14:05Se Prodavaat Dve Krevetcinja i Lulashka--3000den---2500den

Se prodava belo krevetce od Firmata Lorelli koristeno e 4 meseci so f...


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Кревети

15 апр 15:32Креветчиња за деца

Се продаваат нови две креветчиња од иверица. Комплетна детска соба з...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

09 апр 21:01Продавам детски кревети, одлично сочувани

Продавам два одлично сочувани детски кревети за душек со димензија 19...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

06 апр 21:34Детски кревет

Со 2 душека , минимално користен


13.800 МКД
или предлог цена
04 апр 11:41SUNDVIK Кревет на развлекување со латофлекс 80x200 см/IKEA

Код на производ: 490.460.68 Карактеристики на производот: > Материј...


11.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 апр 13:34SNIGLAR Бебешко креветче/IKEA

Код на производ: 302.485.37 Карактеристики на производот > Матер...


5.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 апр 13:30MINNEN Кревет на развлекување/IKEA

Код на производ: 204.612.79 Карактеристики на производот: > Материј...


6.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

01 апр 12:542 KREVEKI

Shiten 2 krevekë me dimenzione: a) 120x60 për fëmijë që luhatet (nga...


180 €
или предлог цена
30 мар 13:00Detski krevet

Se prodava detski krevet. So dodatna fioka za uste eden dusek 220...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 17:31Detsko krevetce

Se prodava mnogu malku koristeno detsko krevetce so povivalna I fioki...


11.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

21 мар 12:26Продавам креветчиња

Се продаваат две нови детски креветчиња димензии 94.5×204×84 Две ...


1 €
или предлог цена
20 мар 21:52Продавам креветчиња

Се продаваат две нови детски креветчиња димензии 94.5×204×84


1 €
или предлог цена
20 мар 21:46SLAKT Кревет со движечка рамка со извлекување/IKEA

Код на производ: 193.264.28 Категории: Мебели за детска соба, Мали...


10.530 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 14:53SVARTA Кревет на два спрата 90 х 200 см/IKEA

Код на производ: 102.479.73 Категории: Деца (8-12 години), Мебели ...


14.220 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 14:50NEIDEN Кревет со латофлекс/IKEA

Код на производ: 592.486.12 Карактеристики на производот: > Материј...


5.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 12:35TARVA Кревет со латофлекс 90x200 см/IKEA

Код на производ: 890.095.68 Карактеристики на производот > Материја...


6.360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 12:29LUROY Латофлекс

Код на производ: 901.602.11 Карактеристики на производот: > Мате...


1.770 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

19 мар 12:12Se prodava Nova garnitura

Se prodava Nova garnitura 3 fotejli I eden troset Novi Drvo buka


420 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

18 мар 23:18Detsko krevetce

Detsko krevetce + nov dusek + nova postelnina Cena po dogovor


2.200 МКД
или предлог цена
16 мар 18:19Кревети

Се продаваат две единечни креветчиња во одлична состојба, користени м...


1 €
или предлог цена
13 мар 10:05Krevet na sprat

Nekoristen, bel krevet na sprat.


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

28 фев 18:28KREVET OD SIMPO ZA DVE DECA ILI VOZRASNI 200x100

Krevetot se rasklopuva, t.e. gorniot dušek se simnuva i se dobivaat d...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Детска соба / Кревети

21 фев 21:14Душек Дормео Dormeo Carbon 190x90

Се продава душек Дормео "Dormeo Carbon" 190x90 купен 2016 користен ...


4.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

21 фев 19:42Страна 7 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам