Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продават 2 кревети како нови

Слабо користени кревети со димензија 190x80


200 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Детска соба / Кревети

27 авг 13:24Продавам детски кревети 160х80

Продавам два детски кревети со ограда за заштита на децата да не падн...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

27 авг 01:12Се продава детски кревет со две фиоки со душек

Се продава детски кревет со две фиоки со нов душек (димензии 160х60см...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

24 авг 17:14Ramka za kerevet

Prodavam ramka za krever od USA 180 na 150 moze da se sobere do 97 cm


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

22 авг 22:43se prodavaat dva detski kreveti mozi i posebno

telefon za kontakat 078 392 509 cena po dogovor


3.500 МКД
или предлог цена
21 авг 19:14Kreveti so prostor za skladirajne

DVa kreveti so prostor za skladirajne skoro Novi info na 077818304 07...


9.000 €
или предлог цена
05 авг 21:162 Kreveta od medijapan

Prodavam dva kreveta 90 x 200 kako novi ,so po dve fioki pod niv za p...


По Договор
или предлог цена
05 авг 17:10Krevet edinecen

Krevetot e vo odlicna sostojba.


5.000 МКД
или предлог цена
29 јул 18:13dvospraten krevet

se prodava detski dvospraten krevet so fioka za 3lezaj , skali so fio...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

28 јул 18:29Del od detska soba

2 kreveti, eden dusek, 1 plakar dlabok 90 sm, 1 viseche plakar.


21.600 МКД
или предлог цена
28 јул 10:31Ново детско креветче и душек

Се продава ново монтажно детско креветче Once upon a time заедно со н...


4.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

26 јул 13:00Prodavam decko krevetce i bebesko krevetce.

Prodavam decko krevetce i bebesko krevetce. I dvete krevetcinja se do...


6.000 МКД
или предлог цена
13 јул 00:28Detsko krevetce so fioki i dusek - kako novo

Se prodava detsko krevetce od masivno drvo na dimenzii 120 x 60 cm. ...


50 €
или предлог цена
11 јул 02:07se prodava detsko krevetce

se prodava detsko krevetce so korekcija se gleda na slikite TEL: 07...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

10 јул 14:33Simpo klik-klak krevet

Krevetot e recisi nov, ne e koristen samo stoi vo detskata soba. Ima ...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

09 јул 18:07Единечен детски кревет

Единечен детски кревет со душек 200cm x 80cm, стар 1 година


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

07 јул 14:01Кревет со душек за деца од Симпо

Комплетно нови 2 креветчиња за деца со душек - никогаш не се користен...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јул 09:19Edinecen Krevet Na Sprat

Edinecen krevet so duseg i skalicki so dimenzii 190cm dolzina , 90cm ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

02 јул 13:16Кревет за детска / младинска соба

Продавам одличен кревет за детска/тинејџерска соба, словенечко произв...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

19 јун 00:11Prodavam kreveti 90x200

Prodavam kreveti 90x200, metalna konstrukcija i iverica. 2 beli i 4 k...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 00:30Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce 120cm x 60 odlicno zacuvano. Duseceto e mark...


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 21:58DRVENI KREVETCINJA

*** PRODADENI SE *** Prodavam 7 drveni krevetcinja s...


1.500 МКД
или предлог цена
29 мај 22:30Детске креветче, маса и столче

Детско кревечтче со механизам на лулање, масичка и столче, се продава...


150 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Детска соба / Кревети

28 мај 22:57Кревет за бебе или деца до 8 годин

Добро сочуван Кревет за бебе или деца до 8 години, со душек и 2 фиоки...


500 МКД
или предлог цена
18 мај 23:48Гарнитура со лежај

Седечка гарнитура и лежај за спиење.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

13 мај 18:03Detsko Krevetce

Odlicno socuvano so klackalka bez dusek ! Broj za kontakt 076435229


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:29Edinecen Krevet Na Sprat

Edinecen krevet so skalichki i dusheg so dimenzii 190cm dolzina , 90c...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

08 мај 16:26Detsko krevetce vo odlicna sostojba

Neupotrebuvano detsko krevetce vo odlicna sostojba. Prakjame po ka...


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Кревети

04 мај 15:37detsko krevetce 2000 den

nov dusek vlaga vo cena koj e kupen 20 evra, prednata strana na kre...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

04 мај 07:26Detsko Krevetce

Detsko krevetce moze da se klacka moze i da se zakoci mnogu malku koi...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Кревети

03 мај 22:28Se prodava Elementi od detska soba

Elementi od detska soba


По Договор
или предлог цена
30 апр 16:49Prodavam krevet I biro

Prodavam krevet so dusek so dve fioki,I fioka so uste 1 dusek,krevet...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 апр 09:59Детски кревет со душек

Се продава детски кревет со душек (неотпакуван)хитно поради селење ц...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

28 апр 20:28Latofleksi so nogari

Se prodavaat latofleksi so nogari komplet buseni i strafovi za istite...


3.500 МКД
или предлог цена
20 апр 10:06Trosedi skoro novi se ko spalna se pustat

Kupeni prrd 6 neseci atilop I od eko koza 2 konada


220 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Детска соба / Кревети

16 апр 22:51SVARTA Кревет на два спрата/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: сива Д...


26.870 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:40LEIRVIK Кревет 160х200/ИКЕА

Карактеристики на прозиводот: Материјал: челик Боја: бела Каракт...


14.120 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

05 апр 14:32Detsko krevetce

Prodavam detsko krevetce so dusek Dimenzii Sirina 70 cm Dolzina 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мар 21:03DVOSPRATNI KREVETI

Proizvodstvo i prodazba na dvospratni i edinecni kreveti po najpovoln...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Кревети

30 мар 20:19ПРОДАВАМ ДЕТСКИ КРЕВЕТ СО ЈОГА

Продавам детски кревет со 4 фиоки и јога со димензии 200 x 100


10.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:58Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам