Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava tv komoda

Se prodava komoda za televizor vo odlicna sostojba za povekje informa...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 00:21Plakar

Se prodava trokrilen plakar nov voopshto nekoristen, 120-200 sm ...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
30 јун 23:28Biro

Biro za ucenje


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

28 јун 14:16Komoda za detska soba

Prodavam komoda vo odlicna sostojba za 4000 den. Dimenzii:2m na 80 cm...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

26 јун 10:01Продавам комода и биро

Се продава комода и биро медијапан,малку користени. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

15 јун 16:04Komoda

Komoda


5.500 МКД
или предлог цена
04 јун 07:51Висечко шкавче за во детска соба

Продавам многу добро сочувано, скоро ново шкавче за во детска соба, б...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

30 мај 14:28Komoda

Se prodava komoda 1.40dolga 74sm visoka 54sm siroka


50 €
или предлог цена
21 мај 18:22Hitno Hitno Hitno!!! Se prodavaat trosed dvosed i fotelja

Hitno se prodava eden trosed eden dvosed i fotelja koristeni no socuv...


150 €
или предлог цена
20 мај 18:54Element so stalazi

Prodacam zacuvan poloven element za vo kjosh so stalazhi. Cena:2500 d...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

13 мај 14:23Се продава детска комода

Се продава детска комода со тркалца.


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 09:47Se prodava regal so skafce, gratis ogledalo!!!

Se prodava poloven regal so skafce so fioki dlaboki i gratis ogledalo...


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Комоди

28 апр 21:23Detska komoda i skaf-svetlo rozeva boja

Se prodavaat posedno ili komplet koritsteni no vo super sostojba: Sk...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

12 апр 13:46Prodavam

Plakar odlicno socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

29 мар 14:34Prodavam komoda

Komoda za detska soba,za cena od 100evra. Tel. Za kontakt 071 306 484.


100 €
или предлог цена
18 дек 08:54Skafce za detska soba

Se prodava skafce za vo detska soba,odlicno zacuvano,koristeno mal vr...


1.600 МКД
или предлог цена
07 дек 00:50LESNINA PLAKAR ZA DETSKA SOBA NOV

Lesnina plakar za detska soba mnogu malce koristen kako nov Golemiot...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

26 ное 16:44Мала комода за тв

Се продава мала комода.


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

04 авг 14:08Elementi Od Detska Soba / Елементи Од Детска Соба

Prodavam plakar Za Detska Soba so Mediapan vrati. Kontakt: 074-245...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

14 јул 09:27Plakar

Prodavam plakari, vo dobra sostojba, cena 5000den Elena 071 215 988


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Комоди

13 јул 10:36плакар во одлична состојба

Се продава плакар СЛОВЕНИЈА ЛЕС, добро сочуван, со една фиока, дименз...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

04 мај 11:31Komoda za TV, plakar i masicka za dnevna

Malce koristeni bez nikakvi ostetuvanja Tel 078 490 107


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

03 апр 19:43LOTE Фиокар со 3 фиоки/IKEA

Код на производ: 502.937.22 Карактеристики на производот: > Материј...


2.870 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

19 мар 15:04KLEPPSTAD Трокрилен гардеробер/IKEA

Код на производ: 004.417.58 Карактеристики на производот > Матери...


9.080 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

19 мар 13:11TROFAST Рамка/IKEA

Код на производ: 100.914.53 Карактеристики на производот: > Материј...


4.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

18 мар 15:41Триделна комода

Висина 64 см Со вратички (лево) - 87.5 см Без вратички (средина) - 87...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

01 фев 23:35Комода со 4 фиоки

Комода со 4 фиоки 112.5 х 47.5 см


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

01 фев 23:30Комода и маса

Комода и маса


150 €
или предлог цена
26 дек 21:21Agolen Garderober, Skaf, Plakar, Ekstra!!!

Se prodava agolen garderober so fioki plus polici so dve visaci ormar...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

04 дек 11:53Плакар /Ормар

Плакар со лизгачки врати Димензии 80х50х180


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

10 ное 13:50Плакар /Ормар

Плакар со лизгачки врати Димензии: 80х50х180


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

10 ное 13:44Elementi skafcinja

Mn dobro socuvana ...site elementi se posebni


По Договор
или предлог цена
01 ное 15:59Се продава шкавче

Се продава Висечко шкавче -Висечко шкавче: 80x80x40 во одлична сост...


2.400 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Детска соба / Комоди

29 окт 13:15Се продава компјутерска маса

Масата е во одлична состојба воопшто не се користени.


2.500 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Детска соба / Комоди

29 окт 13:11Детска комода

Се продава многу зачувана детска комода.


1 МКД
или предлог цена
12 апр 18:04Комода

Продавам комода, добро сочувана. Димензии 2.30×2.60.


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

21 сеп 18:16Se prodava komoda I biro

Tel. 072-270-177


10.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Комоди

06 сеп 16:23Mebel za detska soba. ITNO!!! EFTINO!!!

ITNO se prodavaat elementi za detska soba (golema rabotna masa, fioka...


200 €
или предлог цена
13 авг 13:00Komoda za detska

Se prodavaat 3 zasebni shkafcinja. Vo odlicna sostojba se i kvalitet...


70 €
или предлог цена
16 јул 09:33Plakar za detska soba

Plakar za detskasobavo odlicna sostojba so visina 244sm, dlabocina 40...


14.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

05 јун 17:02Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам