Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кристал шише со 4 чаши ново ИТНО !!!

Bohemia kristal sise preubavo izraboteno, komplet so 4 casi, cena pri...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Денес 09:00Avent готвач на пареа 4 во 1

Користен 2 години за подготовка на храна за бебе и дете. Апсолутно ис...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

Cesmi novi Germansmi

Cesmite se novi ne odpakovani so keramicki diskovi za meshanje na vod...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

Вчера 17:30Plotna Ploca staklokeramicka Gorenje.

Plocata e nova ne odpakovana. Viber +38970946944


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

Вчера 17:30Kujniski pribor

Se prodavaat komplet Simbolicna cena 400den Socuvani Pisete na vib...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 11:51Se prodava Renbow

Ne mnogu koristena kako nova e


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 11:39MEBEL PO MERKA I VASA ZELBA

IZRABOTUVAM MEBEL OD SITE VIDOVI PLOCEST MATERIJAL :IVERKA,MEDIJAPAN ...


10 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 09:32Kafemat NEO CM 928B

Nov kafemat Neo.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

01 јул 19:04Baroque cesma

Baroque cesma


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

01 јул 12:31Vodovod

Montiranje vodovodna instalacija - Renoviranje na kujni i kupatila ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

01 јул 11:24Фрижидер Quadro

Се продава Фрижидер Quadro одлично сочуван со димензии 144/54 см, с...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

01 јул 10:33MIJALNIK

Vo odlicna sostojba.Lesen za montaza. Moznost za isporaka po brza pos...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јул 07:09Frizhider Frizider Gorenje celosno ispraven

Se prodava Gorenje frizider, mnogu dobar izdrzhliv, traen, poradi nem...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

30 јун 12:24Продавам Шанк наткасна за телевизор и уграден плакар

Продавам Шанк наткасна за телевизор и уграден плакари кош лајсни и ла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

29 јун 19:31Филтер за вода/ filter za voda

Filterot e malce koristen, potocno istroseni se samo ednash filtrite ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

29 јун 18:43Prodavam plinsko reso so tri gorilnici

Prodavam plinsko reso so tri gorilnici malku koristeno 071 391 106


750 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

29 јун 07:36Aparat za vakumiranje sveza hrana

🥩🌽🧀 Апарат за вакумирање свежа храна - Зачувајте го квалитетот и ж...


850 МКД
или предлог цена
28 јун 13:21Borner сет ножеви

Сет ножеви со одличен германски квалитет со вклучен магнетен држач. ...


1.990 €
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:51Цедилка ситна

Ситна цедилка


290 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:51Borner ренде Welle-Wafel

Borner ренде Welle-Wafel


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:49Сад за Borner цецко

Садот е компатибилен со V3 i V5 сецко


490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:49Borner rende

Двострано ренде Borner


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:49Нож за лупење Borner

Нож Borener за лупење плус дополнителни функции-рендање лук.


350 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:48Borner V3

Сецко Borner V3.


1.490 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:48Гиро Машинка

Гиро Машинка


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 13:48Prodavam presa za isceduvanje sok 1

Prodavam presa za isceduvanje sok - portokal -citron - limon - ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

27 јун 13:33Set nozevi Borner so gratis magneten drzac

Se prodavaat novi setovi nozevi Borner – Asia style Već imate ...


1.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 јун 12:35Masina za mienje sadovi Машина за миење садови

Masinata e koristena mnogu mal period i e kako nova. Za 12 osobi. M...


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.499 МКД
Тетово

Кујна / Останато

27 јун 08:20Masina za sadovi ispravna

Koristena masina vo ispravna rabotna soostojba kontakt 076345350


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

24 јун 14:20ROSTFREI MIJALNICI

ROSTFREI MIJALNICI VRVEN KVALITET CENI-OD 24EU


24 €
или предлог цена
Гостивар

Кујна / Останато

24 јун 12:52BEKO MASINA ZA SADOVI

Se prodava koristena BEKO masina za sadovi vo dobra sostojba. Masinat...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

24 јун 05:10malo boljerce

malo boljerce info 077962208


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

23 јун 20:50Kujna plakar sporet frizider fiokar radiatori

Se prodava pokukjnina poradi preselba vo nov stan, cena povolna, za k...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

20 јун 09:37Шанк Sank

Продавам шанк со димензија 315×80 висина 110


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

19 јун 16:13Visoko montazno boljerce

Se prodava visoko montazno boljerce 10L.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

18 јун 17:26Frizider ZIL Moskva Retro Vintage od 1950

Trofazen. Vo ispravna sostojba. Dobro socuvan. Za kolekcioneri i retr...


1 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

17 јун 20:45Sherpi / Шерпи

Se prodavaat 2 rosfraj sherpi od JU (bratstvo) , edna 15l druga 20l ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

17 јун 19:19terpezariska masa 140 x 80 EXTRA

Jugoslovensko proizvodstvo. se rasklopuva kompletno. MOZE DA SE PODIG...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

17 јун 08:54PROTOCNA CESMA - BOJLER

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW TOPLA VODA ZA NEKOLKU SEK...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

17 јун 08:50Cesma so protocen bojler

Protocen bojler, cesma... Instant topla voda, vo rok od 3 do 5 secun...


1.199 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

16 јун 17:30Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам