Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cesma so protocen bojler

Protocen bojler, cesma... Instant topla voda, vo rok od 3 do 5 secun...


1.199 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

16 јун 17:30Kafemat vending espreso

Kafematot e kombiniran so kafe so melenje i instant kafe Se prodava...


850 €
или предлог цена
16 јун 12:06Kafemat venecija

Kafematot e vo funkcija raboti bes problem


350 €
или предлог цена
16 јун 12:06Svetla led za kujna

Prodavam 3x led svetla za kujna. Svetlata se novi i funkcionalni. Moz...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

16 јун 09:29PROTEOCNA CESMA/BOJLER ПРОТОЧНА ЧЕШМА/БОЈЛЕ

📢📢📢ПРОМОЦИЈАААА📢📢📢 🛒🛒🛒ПРОТОЧНА ЧЕШМА/БОЈЛЕР🛒🛒🛒 ▶️ МОЌНОСТ...


1.199 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

15 јун 18:59Шпорет, фрижидер, клик клак кревет, ТВ комода, правосмукалка

Од викенд стан во Охрид се продаваат шпорет, фрижидер, клик клак крев...


1 €
или предлог цена
14 јун 20:48Продавам 2 апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК

Продавам два апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК за печење на ед...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

14 јун 17:18Продавам садопер

Продавам квалитетни словенски Rostfree садопери: 1200х550х160 со две...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

14 јун 13:20PROTOCNA CESMA BOJLER 3 KW

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW CENA 1200 DEN, IMAME I CE...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

13 јун 13:06Moderna KUJNA vo odlicna sostojba

Продавам модерна кујна во одлична состојба со машина за миење садови...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

13 јун 12:44Замрзнувач 200 литри / Zamrznuvac 200 l

Se prodava Zamrznuvac 200 Litri VOX Koristen samo 6 meseci 6300 denari


6.300 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

12 јун 20:31aspirator faber

Prodavam aspirator faber zacuvan.


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

12 јун 20:13Se prodava profesionalno plinsko

Se prodava odlicno zacuvano profesionalno plinsko koristeno e tri me...


16.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

11 јун 11:58mikroval

vo mnogu dobra sostojba mnogu malku koristeno kupeno vo stranstvo ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

10 јун 16:24LAVABO (MIJALNIK ZA KUJNA) 60x120cm

Продавам Лавабо - мијалник за кујна, 60x120 cm со две рупи и цедалн...


1 €
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

09 јун 18:12KARACA THIKA KUZHINE // СЕТ КУЈНСКИ НОЖЕВИ

Set thikash KARACA СЕТ КУЈНСКИ НОЖЕВИ И АЛАТКИ - ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛ...


3.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Кујна / Останато

09 јун 17:48Apart za filter kafe

Se prodava apart za filter kafe


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

09 јун 14:55Power juser

Se prodava power juser malku koristen.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

09 јун 14:50MASINA ZA SECENJE NA SUVOMESNATI PROIZVODI I LEB

PRODAVAM ELEKTRICNA MASINA ZA SECENJE NA SUVOMESNATI PROIZVODI I LEB ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје

Кујна / Останато

09 јун 12:06Victorinox

doneseni od svajcarija prakjam po kargo novi neupotrebeni


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

07 јун 00:24МАШИНА ЗА СОК

Машина за сок


12 €
или предлог цена
04 јун 18:18Digitalna kujnska vaga

🆕 Ново Дигитална вага за кујна со висока прецизност. Додадете еле...


799 МКД
или предлог цена
04 јун 12:57Prodavam visokomontazno boljerce Leov

Prodavam visokomontazno boljerce Leov so sve creva


300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Останато

04 јун 11:17ПРОДАВАМ РОЈСВАТНО ЛАВАБО

ПРОДАВАМ КВАЛИТЕТНО ПОЛОВНО РОСВАЈТ ЛАВАБО ЧЕТВРТАСТО 50*60 ДОСТА...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

31 мај 10:02Prodavam filtri za procistuvanje na voda nikogas ne koristen

Prodavam filtri za procistuvanje na voda nikogas ne koristeni i ne ot...


550 €
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

29 мај 00:39Tavi novi

Prodavam novi italijanski tavi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 23:25Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 13:00Kuhinsko lavabo

Edno e soeden otvor drugoto so dva otvora 80x60st so eden otvor 60...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 05:52Cetka i Sad za mienje sadovi

Четка за миење садови со сад за течен сапун и подлога за поддршка. Ун...


350 МКД
или предлог цена
25 мај 10:54SADOPEZR SUDOPER mijalnik za KUJNA

zacuvan sudoper za kujna


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 мај 07:09Bojler niskomontazen Ariston 10 litra

Bojler niskomontazen Ariston Andris RS 10U/3 Nov so kabel.


3.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

24 мај 19:54Staklo za masa

Se prodava trkalezno staklo za masa 88 na 88 6 mm


500 МКД
или предлог цена
24 мај 15:17Ringla za shporet

Рингла за шпорет Ø180mm, 1500W


400 МКД
или предлог цена
Тетово

Кујна / Останато

24 мај 13:08Greac za sporet

Greac za sporet 1200wat


250 МКД
или предлог цена
Тетово

Кујна / Останато

24 мај 13:07se prodava 075 358 355

se prodava mini sporet 075 358 355


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

23 мај 17:13Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

22 мај 13:48Cesma za vo kujna

Prodavam italjanska ceshma za vo kujna so 7 godini garancija. Cheshma...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

21 мај 13:12Cist filter-Mk

Cisr filter -Mk Vrsi usluga cistene na sekakvi filtri od vasite kuj...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

19 мај 13:35Bojler Koncar 5l

Se prodava bojler Koncar 5l, vo ispravna sostojba, visoko montazno, m...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

18 мај 11:29Kafemat Gaggia Naviglio Deluxe

Се продава кафемат GAGGIA NAVIGLIO DELUXE, 5 години стар.


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

18 мај 09:47Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам