Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
309 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ostrac za nozevi

Ostrac prakticen i potreben


600 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Кујна / Останато

20 сеп 17:13Boljer za vo kujna za samo 1500 den

Boljerot e marka hit za samo 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

18 сеп 13:31Noviii set tri tavi

Tavite se novi Zapakuvani Teflon ne lepat Prakam po Kargo


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

16 сеп 11:22Машина за садови

Продавам функционални и исправни: -електрична плотна GORENJE со 4 зо...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

15 сеп 20:42Шпорет

Стар шпорет сеуште во одлична состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Кујна / Останато

09 сеп 13:39Mashina za perenje ugradnabrerna

Sporet ugradna rerna,plotna staklo puknato,mashina za sadovi,bojler 8...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

03 сеп 18:24Лавабо за кујна

Продавам лавабо/садопер за кујна добро сочувано без никакво оштетувањ...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

28 авг 10:22Машина за миење садови и фрижидер

Многу малку користени. Цена по договор. 077 839 770


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

26 авг 00:33Plinska boca polna

Zacuvana ispravna polna


15 €
или предлог цена
Крива Паланка

Кујна / Останато

08 авг 17:51BEKVAM столче за покачување / ИКЕА

Код на производ: 401.788.88 Карактеристики на производот: > Матер...


1.960 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

04 авг 12:23Батерија

Се продава половна батерија. Тел: 071/751-980 Се продава и: * ...


1.000 МКД
или предлог цена
03 авг 15:16SUNNERSTA организер шина со 4 куки и 2 контејнери / ИКЕА

Код на производ: 404.545.60 Карактеристики на производот: > Матер...


580 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

24 јул 12:00prodavam cesma ispravna

cesma ispravna 400 kupena 2800 ratko 072 255 660


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

01 јул 11:07Skara na struja i na gumbur

Skara na gumbur


500 МКД
или предлог цена
Тетово

Кујна / Останато

29 јун 21:51Relna Aspirator Plodna

Prodavam relna aspirator i keramicka plodna vo dobra sostojba.


220 €
или предлог цена
Гостивар

Кујна / Останато

29 јун 18:26Prodazba na cesmi

Prodavam ednoracni baterii za kujna Unitas i Diplon Edna za 1.800 d...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 јун 18:22Se prodavaat cesmi Unitas i Diplon

Se prodavaat ednoracni baterii za kujna, Unitas i Diplon Edna za 1.8...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 јун 18:18Boljerce za kujna

Se prodava boljerce za kujna. Boljerceto ne e nikogas koristeno.


1.000 МКД
или предлог цена
24 јун 20:09SORTERA Kорпа за сортирање со капак 37 л/ikea

Код на производ: 102.558.97 Карактеристики на производот: > Мате...


930 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

23 јун 14:54Garnitura Separe

Izrabotka na Garnituri Separe po naracka po vasha dimenzia od 160€ po...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

17 јун 17:05ЕЛ. ШПОРЕТ

ПРОДАВАМ КОРИСТЕН ЕЛ. ШПОРЕТ ,,ИСКРА КРАЊ,, СО ДВЕ ЕКСПЕЕСНИ РИНГЛИ И...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

08 јун 15:20Нови Чешми Хрватски

Продавам нови чешми, производство Кула-Истра, Хрватска. PP Први ...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 18:39Se prodavaat Dve plinski boci

Dve plinski boci od Po 10 litri tel:071313054


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

28 мај 13:00BRITA - Филтер за вода

- Сигурно ја намалува содржината на вар во водата, како и супстанциит...


1.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

05 мај 18:16Tegli so kapaci od 720 I 800gr

Se prodavaat tegli so kapaci od 720 I 800 gr.Ima ok 40-50 parcinja.Pa...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

02 мај 21:22Elektricen bokal za zagrevanje na voda

Se prodava nov Golem elektricen bokal vo koj moze da zovrie voda z...


1.590 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

23 апр 19:06Квалитетна машина за мелење месо и други продукти

Се продава машина за мелење месо и други продукти. A solid devic...


2.590 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

23 апр 18:42Clever Cuter - Multifunkcionalen Noz i daska za seckanje

⭐️ НОВО - Clever Cuter Нож и даска за сецкање 🔪 Сечкањето е единс...


550 МКД
или предлог цена
23 апр 13:48Filter

Se prodava filter za voda


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

13 апр 22:34SILVERCREST - Блендер 600W

За милкшејкови, смути, храна за бебиња, кршен мраз итн. Содржина на ...


2.400 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

08 апр 14:21VISOKO MONTAZNO BOLJERCE ZA KUJNA 10L - NAD ELEMENTI

Prodavam novo nekoristeno boljerce Ariston 10 litra - visoko montazno...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

04 апр 22:32Trpezariska masa

Se prodava masa so sest stolici skoro nova cena 100 ev.kontakt 072230...


100 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

04 апр 17:27Zamrznuvac za hrana

Dobro socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

04 апр 14:29Za pomfrit

Aparat


500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Останато

01 апр 22:12VURM Држач за шишиња/IKEA

Код на производ: 300.557.60 Карактеристики на производот: > Материј...


980 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

01 апр 14:23DRAGGAN Количка на тркалца/IKEA

Код на производ: 702.455.94 Карактеристики на производот: > Материј...


2.180 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

31 мар 16:20Апарат за кафе

Со гратис 20 капсули за кафе


1.800 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

27 мар 13:13Машина за садови

Се продава вградена половна машина за садови Concept во одлична состо...


5.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

24 мар 21:17Kafemat za espreso,makijato i kapucino ST

Se prodava kafemat vo odlicna sostojba za espresso,machiato i capuchi...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

23 мар 15:38BEKVAM Рафт за зачини/IKEA

Код на производ: 204.871.75 Карактеристики на производот: > Материј...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

19 мар 16:03Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам