Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
94 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat sadovi za rakija

075 688 275 20 , 20 , 35 litri


По Договор
или предлог цена
15 ное 18:36Се продава стакло кончар

Се продава стакло кончар


700 МКД
или предлог цена
14 ное 15:14Ватростално тавче

Добро сочувано ватростално тавче многу малку користено, 200 ден. Љуби...


200 МКД
или предлог цена
25 окт 11:45Тели за зимница, tegli za zimnica

Продавам тегли, чисти, за зимница.Од околу 650, 750 грама. Со капак. ...


15 МКД
или предлог цена
20 авг 12:21Solji za kapucino,kafe..

Prodavam 6 solji za kapucino-novi,cenata ne e fiksna. Besplatna dost...


500 МКД
или предлог цена
06 јул 19:12Порцелански садови

Се продаваат два порцелански сада за ордевер и салата.Производство Бо...


500 МКД
или предлог цена
03 јун 20:02Staklo Balon za vino I rakija. 50lit

Komplet so zastitna pletena krosna so racki I pletena Kapa I cep


50 €
или предлог цена
31 мај 19:50Staklen sad

Staklen sad


100 МКД
или предлог цена
26 мар 16:01Baloni (балони, baloncinja, sisinja, sadovi) za Rakija

Tri mali pleteni (edno nema na slikata) 10 l. zdrava pletka - 1200 d...


1 €
или предлог цена
08 фев 17:45Кристални садови

Продавам повеќе парчиња од разни кристални садови. Истите се одлично ...


1 €
или предлог цена
14 јан 22:40Продавам тегли 720мл

Продавам тегли 720мл, со капаци, еднаш употребени, машински измиени и...


12 МКД
или предлог цена
12 мар 15:09tegli 8 denari komad

Se prodavaat tegli so kapaci okolu 100 parcinja


8 МКД
или предлог цена
14 јан 17:14Кристална вазна

Се продава рачно изработена кристална вазна со димензии 30 на 16,5 см.


1.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:16PRODAVAM

PRODAVAM 1200 CASI I 46 SADOVI ZA SALATA ARKOPAL FRANCUSKI ZA RESTOR...


По Договор
или предлог цена
21 авг 16:05Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам