Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

6 kristalni rakieni caski

6 kristalni prekrsni rakieni caski visina 6cm, sirina 3.5cm ( komplet...


400 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00Kristalni casi

Se prodavaat 6 kristalni casi proizvodstvo Jugoslavija. Visina na cas...


900 МКД
или предлог цена
12 јун 19:00prodavam staklen sad so kapak za torta

prodavam sad so kapak za torta kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
11 јун 00:21Kristal kristalni casi ZA viski

kristal zajecar. novi. CENA 8OO DENARI.


1.505.826 €
или предлог цена
09 јун 12:47prodavam golem kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:05prodavam sad so 6 zdeli

prodavam komplet kristalen sad i 6 zdeli.kontakt aleksandra 077 823 1...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:37prodavam novi tanjiri doneseni od francija

prodavam neupotrebuvani tanjiri doneseni od francija.imam 18 vkupno.6...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:33Тањир за овошје

продавам еден голем тањир за овошје и еден мал тањир, од стакло, малк...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:38Casi

300 denari


200 МКД
или предлог цена
24 мај 16:15Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli


200 МКД
или предлог цена
24 мај 16:14prodavam golem sad za ovosje

prodavam kristelen sad za ovosje donesen od francija kontakt aleksand...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 13:38Bohemija

Kristalni casi za sampanj ili kokteli cena 600 den 072 555 302


600 МКД
или предлог цена
16 мај 20:18prodavam 6 casi za rakija od paris

prodavam 6 caski za rakija od paris doneseni kontakt aleksandra 077 8...


500 МКД
или предлог цена
13 мај 22:47Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
11 мај 13:19Kristal staklo porcelan keramika

Cena 200 den .


200 МКД
или предлог цена
09 мај 17:48prodavam 5 caski za rakija

prodavam 5 caski za rakija kontakt aleksandra 077 823 129


350 МКД
или предлог цена
07 мај 22:00prodavam 5 caski za rakija

prodavam 5 caski za rakija kontakt aleksandra 077 823 129


350 МКД
или предлог цена
07 мај 21:56prodavam 5 caski za rakija

prodavam 5 caski za rakija kontakt aleksandra 077 823 129


350 МКД
или предлог цена
07 мај 21:55Sad, bure za rakija

Stakleni sadovi za rakija


300 МКД
или предлог цена
02 мај 22:19Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвен...


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 23:30Продавам стаклен сад (бинлак)

Продавам стаклен сад (бинлак) во дрвена плетена заштита. Контакт Ни...


700 МКД
или предлог цена
30 апр 23:30Stakleni baloni

Se prodavaat stakleni baloni za vino i rakija 54lt italianski,koriste...


1.400 €
или предлог цена
06 апр 15:586 Кристални чаши на столб

Продавам 6 кристални чаши на столб, за жесток пијалок, чист кристал, ...


4.500 МКД
или предлог цена
04 апр 21:263.9 mkd - Super cisti i eftini nekoristeni tegli

Prodavam super cisti i najeftini tegli nekoristeni posle konzumiranje...


390 МКД
или предлог цена
02 апр 12:34BOKAL SO CASI

Bokal i casi od tenko staklo 500 den Bokal od tenko staklo 300 den ...


500 МКД
или предлог цена
28 мар 00:02Кристални предмети

Се продаваат кристални предмети: средна вазна-600 ден, вазна мала-300...


600 МКД
или предлог цена
25 мар 20:29Стаклени чаши

Се продаваат чаши од данско стакло во комплети од 4, 5 и 6 чаши по це...


400 МКД
или предлог цена
25 мар 20:21CASI OD TENKO STAKLO SO POZLATA

6 casi so pozlata 400 den 3 casi 200 den 4 casi na stolb 300 den


400 МКД
или предлог цена
24 мар 00:44Кристален сервис за колачи

продавам кристален сервис за колачи, нов, неупотребен, има голем тањи...


3.500 МКД
или предлог цена
12 мар 23:166 чаши ниски со сребрен раб и 6 чаши на столб

Продавам 6 нови чаши ниски со сребрен раб, неупотребувани за цена од ...


1.200 МКД
или предлог цена
12 мар 23:08Kupuvam koristeni i novi shisinja od pivo 0.330

Kupuvam,odkupuvam koristeni i novi shisinja od pivo 0.330 Primeri i...


По Договор
или предлог цена
10 мар 11:36Prodavam tegli

Prodavam stakleni tegli od 500 i 700 grama


8 МКД
или предлог цена
15 јан 12:02Staklena cinija so 6 cinicinja

Okrugla staklena cinija so jabolka I 6 mali cinicinja povolno novi me...


500 МКД
или предлог цена
09 јан 17:22Prodavam tegli

Teglite se novi,so kapak,720ml,od kupecki proizvodi - samo ednas upot...


По Договор
или предлог цена
03 јан 10:05Тегли / Tegli

Тегли со капаци.


4 МКД
или предлог цена
14 дек 14:20Casi od kristalin

Prodavam casi od kristalin pogodni za alkoholni pijaloci.


200 МКД
или предлог цена
23 ное 20:22Se prodavaat sadovi za rakija

075 688 275 20 , 20 , 35 litri


По Договор
или предлог цена
15 ное 18:36Се продава

Комплет садови Bormioli Rocco (италијански) , нови воопшто не користе...


1.200 МКД
или предлог цена
14 ное 20:36Се продава стакло кончар

Се продава стакло кончар


700 МКД
или предлог цена
14 ное 15:14Ватростално тавче

Добро сочувано ватростално тавче многу малку користено, 200 ден. Љуби...


200 МКД
или предлог цена
25 окт 11:45Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам