Подкатегорија:
                   
1528 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Продавам аголна трпезариска гарнитура + три столчиња

Се продава трпезариска аголна гарнитура со три столчиња. Идеална за п...


10.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 09:20Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:27PRODAVAM NOVA NEKORISTENA TRPEZARISKA MASA

PRODAVAM NOVA NEKORISTENA TRPEZARISKA MASA CENA 4.000 DENARI KONTAKT ...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:16Prodavam 4 stolici

Prodavam 4 stolici. Cena po dogovor. Telefon 077 981-882


1 МКД
или предлог цена
Вчера 05:46Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

27 сеп 19:49Trpezarija so 6 stolici

Prodavam trpezarija dolzina 1.25cm na 80cm ( od stranite ima moznost ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
27 сеп 18:31MASA / MASI

Masa na rasklopuvanje 1.000 mkd.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

27 сеп 17:10Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
27 сеп 16:20RABOTNA MASA BIRO

OCUVANA RABOTNA MASA MNOGU CVRSTA , SIRINA 121 CENTIMETAR, DLABOCINA ...


1.600 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:45KANCELARISKA FOTELJA KAKO NOVA

PRODAVAM KANCELARISKI FOTELJI MALKU KORISTENI POVEKE MODELI 2000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:44Трапезариска маса

Се продава дрвена трапезариска маса на пуштање со 6 столици


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:43MASI,STOLICI

Se prodavaat mnogu malku koristeni masi,stolici,barski stol,barski ma...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 13:00Masa i 4 stola kako novi

4 stola masa


6.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:52MASI I STOLICI

20 stola i 4 masi za so 6 stola za povejke info na 078 426 733


300 €
или предлог цена
27 сеп 12:17Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:50NOVA MASA SO 6 STOLICI

PORADI SELENJE VO STRANSTVO.PRODAVAME NOVA PREUBAVA MASA 130X80 SO 6 ...


8.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:46Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:30SERVIS I TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI STOLICI

✔️SERVIS I TAPACIRANJE NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

27 сеп 11:09KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

27 сеп 10:11TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
27 сеп 09:48NOVA TRPEZARISKA MASA OD CISTO DRVO

Prodavam nova trpezariska masa vo komplet so staklo


13.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:48Masa od BAMBUS

Prodavam masa izrabotena od najkvalitetnot bambus... Za poveke info ...


5.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 23:59Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден

Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден Здрава, но треба да се префарба. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

26 сеп 19:20Stolici za kafic terasa

Zvonete na 071200002 Stolcinjata se koristeni ama solidni, menuvavme...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

26 сеп 18:59ETNO MASA I STOLOVI

Vo odlicna sostojba stara povece od 70 god.furnir od orev.so 4 stola ...


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
26 сеп 18:22MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 6 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 18:07Се продава трпезариска маса и столици

Се продава трпезариска маса и шест стола во одлична состојба,масата ...


1.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:10Se prodava komoda i masa so 4 stolici

Se prodava masa so 4 stolici kako na slikata


5.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.500 МКД
26 сеп 16:02Se iznajmuvaat konjopoi, visoki masi l Коњопои Маси DOSTAVA

Се изнајмуваат коњопои Вршиме достава на масите тел: 070 211 977 Кр...


100 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:50Se prodavaat stolici I krevet( odlicno socuvani)

Продавам 4 столици одлично сочувани. Ретро модел Платно одлично сочув...


1 €
или предлог цена
26 сеп 12:47Prodavam Trpezariska Masa Komplet so Stolcinja

Prodavam trpezariska masa komplet so stolcinja 4+1 marles slovensko p...


100 €
или предлог цена
26 сеп 12:45Drvena masa i stolici

Se prodava drvena treperazia masa komplet so 6 stolici. Normanla mas...


270 €
или предлог цена
26 сеп 12:41PRODAVAM ODLICNA TRPEZARISKA DRVENA MASA !!!

Prodavam odlicno zacuvana drvena trpezarisksa/klub masa na rasklopuva...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 12:04Stol

Prodavam orginalna kozna stol donesena od svajcaria


4.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:55Trpezariska masa

Se prodava nova ne otpakuvana trpezariska masa od drvo bez stolici so...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

26 сеп 09:08PRODAVAM UKRASNA KLUB MASA

Prodavam ukrasna klub masa od cham, lakirana so epoksidna smola, moja...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Drveni stolici

gi ima 8 komada so edinecna cena 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

25 сеп 21:05Продавам трпезариска маса со столици

Продавам трпезариска маса со 6 столици, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:35Се продава шанк

Се продава шанк за вашето омилено мало катче. Изработено од висококв...


4.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:37Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:33Страна 2 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам