Подкатегорија:
                   
1536 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ETNO MASA I STOLOVI

Vo odlicna sostojba stara povece od 70 god.furnir od orev.so 4 stola ...


110 €
или предлог цена
03 окт 15:31Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 окт 14:25Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
03 окт 14:16Маса со 6 столчиња

Се продава маса со 6 столчиња. Масата и столчињата се здрави, зачуван...


По Договор
или предлог цена
03 окт 14:10NOVA TRPEZARISKA MASA

Prodavam nova trpezariska masa vo komplet so staklo


13.000 МКД
или предлог цена
03 окт 13:52MASA / MASI

Masa na rasklopuvanje 1.000 mkd.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 окт 13:484 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

03 окт 13:35Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


1.000 €
или предлог цена
03 окт 13:19Поволно и евтино

3 маси и 12 столови ист стил иста големиа 1 комплет маса со 4 стола ...


30.000 €
или предлог цена
03 окт 12:52PRODAVAM ODLICNA TRPEZARISKA DRVENA MASA !!!

Prodavam odlicno zacuvana drvena trpezarisksa/klub masa na rasklopuva...


По Договор
или предлог цена
03 окт 12:49Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
03 окт 12:38Rabotno biro

Prodavam drveno rabotno biro 113 x 58 x 73


1.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
3.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 окт 12:01Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:02Drvena trpezarija komplet so 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa 140x85cm so 6 stolcinja. Celata masa i st...


8.000 МКД
или предлог цена
03 окт 10:13Stolici

Od stolcinjata ima okolu 10parcinja po 200 den stolce masite se 205x7...


200 МКД
или предлог цена
03 окт 09:58MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Izrabotena e od čisto drvo.Dimenzija 70 × 70 sm.Tel.078 224 053


3.000 €
или предлог цена
03 окт 09:47••DRVENA MASA SO DRVENA AGOLNA GARNITURA I STOLICI••

--Se prodava drvena masa, so dve drveni stolici i drvena agolna garni...


По Договор
или предлог цена
03 окт 09:36Povece modeli na masi

Novi ne koristeni.


2.500 МКД
или предлог цена
03 окт 08:17trpezariski i klub masi

izrabotka na trpezariski i klub masi od masivno drvo po naracka fb : ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 окт 07:4430 stolici

30 stolici za nadvor, gi prodavam samo komplet


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
03 окт 04:37Odlicno socuvano skafce / skaf

Odlicno socuvano skafce. Prilog sliki... Vo Gorce Petrov se naoga...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.999 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

02 окт 21:01Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
02 окт 20:29Se prodavaat klub masi od Brest

Unikatni klub masi od Masivno drvo Brest so minimalno delovi na smol...


10.000 €
или предлог цена
02 окт 18:11Stolici

Na prodažba 1 stolica,unikat,račna izrabotka od orev i biro Cena s...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

02 окт 17:52PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
02 окт 17:50Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
02 окт 17:25Masa i 4 stolici

Odlicno socuvani


1 МКД
или предлог цена
02 окт 17:25Masi Fabricni Ceni

TEL: 070 511 102 070 506 024


По Договор
или предлог цена
02 окт 16:40Trpezariska Masa so 6 stolici I mala masicka

Prodavam Trpezariska Masa so 6 stolici I mala masicka so stakla ...


19.999 МКД
или предлог цена
02 окт 14:06Tepsija za vino i hrana

Drvena tepsija sto moze da drzi 1-2 vino, 2-3 caši za vino, i hrana �...


7.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:47Masa i 6 stolici

Zacuvani masa so pushtanje i 6 stolici cisto drvo


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
02 окт 13:43STOLICI DRVENI 3 KOMADA

TRPEZARISKI DRVENI KVALITETNI STOLICI DVE ISTI EDNA RAZLICNA, TRITE Z...


800 МКД
или предлог цена
02 окт 13:41RABOTNA MASA BIRO

OCUVANA RABOTNA MASA MNOGU CVRSTA , SIRINA 121 CENTIMETAR, DLABOCINA ...


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:40Столици (6 броја)

Контакт: 076 287 204


2.400 МКД
или предлог цена
02 окт 12:55Продавам аголна трпезариска гарнитура + три столчиња

Се продава трпезариска аголна гарнитура со три столчиња. Идеална за п...


10.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
14.000 МКД
02 окт 11:45SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:15Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:14Masi I stolici za kafic/kafana

Se prodavaat masi I stolici za Kafic/Kafana niski masi komolet so 4 s...


6.200 МКД
или предлог цена
02 окт 11:07Trpezariska masa

Se prodava masa za trpezarija, mnogu dobro očuvana, zaradi preselba i...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

02 окт 09:20Trpezariska masa

Trpezariska masa ocuvana


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

02 окт 09:20Страна 3 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам