Подкатегорија:
                   
1522 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Трпезариска маса и столици

Трпезариска маса со комплет 6 столици во одлична состојба !! - Село Ц...


800 €
или предлог цена
20 сеп 13:01Маса и столици

Се продава комплет маса со 4 столици. Димензии на маста е 120 со 80 ...


8.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:44Masicina IKEA

Masicina IKEA 700 den 55x55 45cm visina Tel: 070339204


700 МКД
или предлог цена
20 сеп 09:46Drvena trpezarija komplet so 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa 140x85cm so 6 stolcinja. Celata masa i st...


8.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:23stolici

visoki barski stolici 10 kom


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

20 сеп 08:18masi

masite 7000 den stolicite 2000den


1 €
или предлог цена
20 сеп 08:17Stolici vo povece boji

Novi ne koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:10Маса со 6 столчиња

Се продава маса со 6 столчиња. Масата и столчињата се здрави, зачуван...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 20:01Trpezariska masa so stolici od cresha / Трпезарија од цреша

Трпезариската маса од дрво од цреша. Со класичен и префинет изглед. ...


12.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 19:52Инвентар

Се продаваат столици високи и ниски, клупи 8 комплети како на сликата...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

19 сеп 19:43Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Stolcinja Za Vikendicki i Dvorovi

Izrabotuvam Stolcinja za Vikendicki i Dvorovi.


2.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:17Se prodava trpezariska masa so 6 stolici

Trpezariska masa so 6 stolici se prodava povolno.


5.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 14:40Се продава маса

Се продава Клуб Маса


5.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:00Prodavam stolici od inox

Stolcinja od inox 4 broja.Osnovata za sedenje e rotiracka.


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:16Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
19 сеп 09:08Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
19 сеп 09:08Masa na podesuvanje visina za lap-top

Masata e so dimenzii 50/40 sm. Izrabotena e od plastika . Ima drźac ...


900 МКД
или предлог цена
19 сеп 08:14Mebel(masa,stolici,plakar,garnitura)

Za podetalni informacii 075888618 Oliver.


1 €
или предлог цена
18 сеп 21:25Se prodavaat klub masi od Brest

Unikatni klub masi od Masivno drvo Brest so minimalno delovi na smol...


200 €
или предлог цена
18 сеп 20:12Moderna masa za vo dnevna

Odlicno socuvana, skoro neupotrebena


5.000 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

18 сеп 20:09NISKI MASI 60x60 50x50

Se prodavaat niski drveni masi za vo kafic 5 masi 60cm sirina 2 masi ...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 15:47Klub masi i taburetki

Masicki:110x55 Tapacirani so eko koza vo razni boi po vas izbor.cena...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:51Metalni Nogarki za masi Hairpin nogari

Dokažana profesionalna Izrabotka na trend Hairpin nogarki za kom...


450 МКД
или предлог цена
18 сеп 11:10Stolici

Na prodažba 1 stolica,unikat,račna izrabotka od orev i biro Cena s...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

18 сеп 04:58Stolici

Koristeni stolcinja vo odlicna sostojba 300 parcinja


25 €
или предлог цена
18 сеп 00:46Biro

Se prodava biro za kompjuter za rabota za crtanje se podnesuva so dve...


2.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 18:52Kralsko stolce

Prodavam niski stolcinja za deca boja svetol dab sonoma . Cenata e za...


400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

17 сеп 18:05Stolica

Stolica plastikadrveni nogarki


2.300 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:05Drvena masa so 4 stolici 80x80 Nova

Nova Drvena masa (dap), 4 drveni stolici , dimenzia 80x80


150 €
или предлог цена
17 сеп 14:03Се продава комплет од маса со шест столови и двосед

Се продава комплет трпезариска маса (120 см со механизам за пуштање д...


13.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:00Nova masa od masivno drvo

Se prodava nova masa sega kupena pred nedela nedena,masata e so 6stol...


320 €
или предлог цена
17 сеп 12:23Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
17 сеп 11:04Masa i 4 stolici

Odlicno socuvani


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:03Trpezariska masa

Trpezariska masa so metalna konstrukcija i iverica na sklopuvanje Sir...


150 €
или предлог цена
17 сеп 10:49Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

16 сеп 20:21Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
16 сеп 20:21Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:04PRODAVAM BARSKI NOVI MASI KONJOPOI

Masite se metalna konstrukcija so iverica na rasklopuvanje vrven kva...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:21Masa Tarpezariska se prodava!!!

Masa so dimenzii 140*80*5 cm i visina 77cm. Plocata e furniran medi...


7.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:00Страна 4 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам