Подкатегорија:
                   
1536 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ITNOO se prodavat masi i stolici za kafic

Skros novi Maksimalno socuvani 10 kompleti Separei Site se od vri...


1 €
или предлог цена
29 сеп 08:23Stolcinja

Drveni stolcinja


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 07:38Трпезариска маса

Трпезариска маса 160/90


6.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 23:36Se prodava G-trpezariska klupa.

Se prodava G-trpezariska klupa. Dimenzii 172x130. Ubav e I za vnatre ...


5.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 22:11Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
28 сеп 21:58Se prodava masa so 6 stolici

Се продава маса со 6 столици


10.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 21:01Drveni masi

PRODADENI Se prodavaat drveni koristeni masi. Po niski se, odli...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

28 сеп 20:04Pleteni dvosedi plasticni ratan

ПРОДАДЕНИ Se prodavaat koristeni pleteni dvosedi za dvajca, kval...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

28 сеп 19:48Masa

Novi masi od iverica,trapezariski,dimenzija 120:80 sm. 2000den.mali m...


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 16:42Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se izrabotuvaat trend metalni nogari za trpezariska 180×80(90) cm 75...


400 МКД
или предлог цена
28 сеп 16:14Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 €
или предлог цена
28 сеп 15:29Masa so stolovi

2kompleta so po 4 stolovi. 1komlet 9000denari


8.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 МКД
28 сеп 14:02Prodavam Stilski Stolici

Stilski stolici 4kom+1 rezerva sochuvani stegnati 160e


130 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
160 €
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

28 сеп 10:03Трпезариска маса со 6 столици ,чисто дрво

Се продава добро сочувана дрвена трпезариска маса, комплет со 6 столи...


15.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 07:27Prodavam 4 stolici

Prodavam 4 stolici. Cena po dogovor. Telefon 077 981-882


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 05:46Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

27 сеп 19:49Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


30 €
или предлог цена
27 сеп 16:20KANCELARISKA FOTELJA KAKO NOVA

PRODAVAM KANCELARISKI FOTELJI MALKU KORISTENI POVEKE MODELI 2000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:44Трапезариска маса

Се продава дрвена трапезариска маса на пуштање со 6 столици


8.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:43MASI,STOLICI

Se prodavaat mnogu malku koristeni masi,stolici,barski stol,barski ma...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 13:00Masa i 4 stola kako novi

4 stola masa


6.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:52Masa od BAMBUS

Prodavam masa izrabotena od najkvalitetnot bambus... Za poveke info ...


5.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 23:59Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден

Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден Здрава, но треба да се префарба. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

26 сеп 19:20Stolici za kafic terasa

Zvonete na 071200002 Stolcinjata se koristeni ama solidni, menuvavme...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

26 сеп 18:59Se prodava komoda i masa so 4 stolici

Se prodava masa so 4 stolici kako na slikata


5.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
6.500 МКД
26 сеп 16:02Se iznajmuvaat konjopoi, visoki masi l Коњопои Маси DOSTAVA

Се изнајмуваат коњопои Вршиме достава на масите тел: 070 211 977 Кр...


100 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:50Se prodavaat stolici I krevet( odlicno socuvani)

Продавам 4 столици одлично сочувани. Ретро модел Платно одлично сочув...


1 €
или предлог цена
26 сеп 12:47Stol

Prodavam orginalna kozna stol donesena od svajcaria


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 МКД
26 сеп 09:55Trpezariska masa

Se prodava nova ne otpakuvana trpezariska masa od drvo bez stolici so...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

26 сеп 09:08PRODAVAM UKRASNA KLUB MASA

Prodavam ukrasna klub masa od cham, lakirana so epoksidna smola, moja...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:01Drveni stolici

gi ima 8 komada so edinecna cena 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

25 сеп 21:05Продавам трпезариска маса со столици

Продавам трпезариска маса со 6 столици, цена по договор. 078 272 624


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:35Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat metalni nogarki za trpezariska masa poedinačni "Hairpin...


125 €
или предлог цена
25 сеп 13:49Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

25 сеп 09:53Masi i stolici

NOVI masi dimenzii 160x90+35cm cena samo masa 14000 den, stolici od 1...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 09:50klub masa / club masa (NOVI)

NOVI masi 120x60 cm, cena 6000 denari, informacii 071/543-011


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

25 сеп 09:49STOLICI STOLCINJA EKSTRA

Prodavam ekstra zacuvani stolici kako novi!!!!! INFO SAMO NA 077 817 ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:23Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 10 konjopoi so moja dostava , ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 15:14Proizvodi od drvo i metal

Izrabotka na proizvodi od drvo i metal: Masi Klupi Drzaci za vino...


1 €
или предлог цена
24 сеп 15:01Masa,komodi

Masata e drvena socuvana maksimalno,edna od komodite e drvena i kvali...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 11:28Страна 5 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам