Подкатегорија:
                   
1391 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA nekoristena terpezariska masa od laminam

Nova ne koristena masa so 1.2cm podloga laminam Invisible White Soft ...


650 €
или предлог цена
Денес 15:11НОВ ОГЛАС
Промовирано

Masa i stolici

Masa i stolici


120 МКД
или предлог цена
22 ное 10:54Iznajmuvam barski masi (konjopoi)

Iznajmuvam barski masi (konjopoi) so beli carsafi (ili bez niv). So p...


По Договор
или предлог цена
22 ное 08:25Klub masa

Prodavam klub masa


5.000 МКД
или предлог цена
22 ное 08:08Prodavam klub masa od cisto drvo...

Prodavam klub masa od cisto drvo unikat dimenzii 120x60 visina 60sm s...


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 08:06Klub masi

Tri masicki komplet i edna metal staklo Tel.070 305606


По Договор
или предлог цена
21 ное 17:05Troset 3/3/1/1 i Astal so 8 stolici

Prodavam trosedi 3x3x1x1 vo odlicna sostoiba 600€ i astal so 8 stoli...


1.000 €
или предлог цена
21 ное 11:0950% POPUST * BLACK FRIDAY * TRPEZARISKA MASA

BLACK FRIDAY SALE!!! 30%, 40%, 50% namalenie na unikatni trpezariski...


26.000 МКД
или предлог цена
21 ное 08:42Stolovi

Stolovi od masivno zelezo socuvani udobni


800 МКД
или предлог цена
21 ное 07:32Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa so ogledalo nova e, ne e koristen


2 €
или предлог цена
21 ное 01:10Prodavam masa so 4 stola medijapan…

Prodavam masa so 4 stola malku koristeni dolzina 1,6m sirina 90cm p...


20.000 МКД
или предлог цена
20 ное 18:21Rabotno biro MICKE od IKEA

Prodavam rabotno biro MICKE kupeno od IKEA. Biroto e neotpakuvano, v...


4.000 МКД
или предлог цена
20 ное 14:44Ниски и високи маси и ниски столови

Се продаваат ниски маси за во барови, столови за во градина и тераси ...


1 €
или предлог цена
20 ное 13:00IKEA trpezarija

Trpezariska masa od IKEA. Staklena povrsina.


12.000 МКД
или предлог цена
20 ное 09:20Trpezariska Masa so Stolici

Trpezariska Masa so Stolici


250 €
или предлог цена
20 ное 07:23Stolovi metal- Drvo

Se prodavaat stolovi zdravi malku koristeni pogodni za nadvoresna upo...


По Договор
или предлог цена
19 ное 19:17Masivni trpezariski stolici (x12)

Prodavam drveni tapacirani trpezariski stolici, 12 na broj. Stolicite...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

19 ное 18:51Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii....


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

19 ное 18:49Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


800 €
или предлог цена
19 ное 18:48Stolovi

Cetiri stolici dobro zacuvani so eko koza eden stol 500den.


500 МКД
или предлог цена
19 ное 18:24TRPEZARISKA MASA OD CISTO DRVO

TRPEZARISKA MASA OD CISTO DRVO =3500 den 071 350 080


3.500 МКД
или предлог цена
19 ное 11:09STOLICI STOLCINJA EKSTRA

Prodavam ekstra zacuvani stolici kako novi!!!!! INFO SAMO NA 077 817 ...


4.000 МКД
или предлог цена
19 ное 11:01Trpezariska masa

Se prodava socuvana trpezariska masa.


100 €
или предлог цена
19 ное 10:27Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


900 €
или предлог цена
19 ное 09:24KANCELARISKA FOTELJA KAKO NOVA

PRODAVAM KANCELARISKI FOTELJI MALKU KORISTENI POVEKE MODELI 2000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
18 ное 19:10Trpezariska masa Sipad

Masa(drvena) so 6 stolici, kupeni vo Sipad-Skopje. Masata e vo odlic...


По Договор
или предлог цена
18 ное 10:41INVERTAR MASI STOLCINJA KUJNA SPORET

Se prodavaat koristeni socuvani raboti masa trepezariska stolcinja,ga...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

18 ное 10:32STOLICI

Prodavam 4+1 stolici od drvo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

18 ное 10:10Masa i stolici rezba stilski mebel

Se prodava kvalitetna masiv-masa ,izrabotka vo rezba od masiv-orev . ...


80 €
или предлог цена
17 ное 20:38Трпезариски маси

Трпезариски маси од стакло 12мм ( калено) поставени на метални нога...


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:10SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:09Продавам столици

Продавам столици во поголема количина. Екстра цена. Тел. 077970913


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

17 ное 17:30Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovnii stolici so moznost za pretapaciranje i osvezuv...


1.500 МКД
или предлог цена
17 ное 16:33SE PRODAVAAT MASI STOLICI I VISOKI STOLCINJA

KONTAKT 071305565 masa obicna 100x100 1000 den parce (80 komada na l...


600 МКД
или предлог цена
17 ное 12:53SE PRODAVAAT SET MASA SO STOLCINJA

kontakt telefon 071305565 pomala masa 100x100cm so 4 stolcinja 7000 ...


7.000 МКД
или предлог цена
17 ное 12:36TRPEZARISKA MASA OD MASIVNO DRVO_OGLEDALO_LAMPA

Se prodavaat unikatni trpezariski masi od masivno drvo, stolni lambi,...


23.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
28.000 МКД
17 ное 10:45Unikatna klub masa

Уникатна клуб маса со димензии 120x60x45. - масивно дрво орев 5 цм ...


20.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

17 ное 10:20PRODAVAM MASI I STOLICI

Prodavam masi i stolici od cresovo drvo najkvalitetno drvo,plateni se...


160 €
или предлог цена
16 ное 22:08Se prodavat masi i stolici

se prodavat novi masa i stolici za dukjan., cenata e na sekoja slika....


100 МКД
или предлог цена
16 ное 20:52Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
16 ное 19:51Se prodavaat stolici

Se prodavaat 4 stolici so naslon za raka i 2 bez naslon, socuvani. Ce...


6.000 МКД
или предлог цена
16 ное 17:39Страна 6 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам