Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tus kada/Tus kadi/Туш када/Туш кади

Se prodavaat 2 novi tush kadi. Dimenzii 80x80cm.


1.500 МКД
или предлог цена
05 јан 14:23Staklo za na kada paravan za tus kabina

visina 150 sm sirina 50 sm debelina na staklo 10 mm so nego odi i...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

15 дек 13:59Kada so tus kabina

Odlicna sostojba na kada so tus kabina, 1700x2060 sm. Vo odlicna sost...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

18 сеп 22:35КАДИ (НЕУПОТРЕБУВАНИ)

Се продаваат 5 кади, никогаш не употребени. За сите 5 екстра цена Ин...


1 €
или предлог цена
18 сеп 12:29Агол а када

Се продава аголна када во одлична состојба. Почетна цена 6000 денари.


6.000 МКД
или предлог цена
10 авг 13:00Tuš kada nova

Se prodavaat tuš kadi polukružni 80x80 so nogarki i maska. Ekstra kva...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

08 јул 08:12Se prodava KADA SO PARAVAN I MIJALNIK

- KADA SO PLASTICNA MASKA dimenzii: 150x70 sm.(skoro nova koristena...


По Договор
или предлог цена
10 јун 22:55Kadicka za co kupatilo

Kadicka za vo toalet so montirano postolje, maska, cevka za vo odvod,...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

21 мај 20:33Kada i Paravan

Se prodava paravan kolpa san 140cm visina i kada so dimenzii 70/150. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

08 мај 07:47Se prodava Kada nova

Se prodava kada neupotrebena dimenzi 160 cm Tel 070719864


60 €
или предлог цена
27 апр 15:23Se prodava kade

Kada e samo montirena ne e Koristena skoro novo


5.000 МКД
или предлог цена
11 апр 17:57Prodavam Kada

Kadata ne e mnogu upotrebenaa. Dimenzii:1.70 so 70 cm. Za poveke in...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

06 апр 00:01Akrilna Kada vo odlicna sostojba

Akrina Kada vo odlicna sostojba malko koristeno. Go izvadiv zaradi ku...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 23:00Стаклен параван за Када, 150x70, производство Словенија

Се продава сочуван. малку користен параван за када, 150x70 cm ,со 3 ш...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јул 00:59Нови керамички туш кади

Се продаваат нови керамички туш кади (за туш кабини) по поволна цена....


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 мај 08:35Prodavam plasticna kada

plasticna kada koristena dve godini 078520870 150sm na 70 sm -ka...


2.300 МКД
или предлог цена
12 апр 10:31Tus kada za tus kabina 90 x 90 polukruzna dlaboka

Polovna tus kada 90 x 90 vo odlicna sostojba izvadena od nov stan, k...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 мар 09:37Jacuzzi када & туш кабина (сауна)

Продавам половни Jacuzzi када и туш кабина со сауна од Ideal Standard...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

10 мар 19:01Tush Kada

Se prodava tush kada kako nova.


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:02Kada so stakleni paravni

Prodavam kada so stakleni paravani 150x75 cm vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
05 ное 23:05Kada neiskoristena

Se prodava kada neiskoristena so dimenzii 1.70 so 75. Kadata e bez n...


95 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Бања / купатило / Туш кади

24 окт 12:16Големопродажба на Кади Туш Кабини ВЦ Школки

Материјал: Акрилик / Фиберглас Форма: Брод / Овална / Правоаголна Д...


111.111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

27 апр 23:50kada so dimenzii 70x160 komplet so predna maska

nova, montirana pa demontirana, ne e koristena


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

26 дек 16:17Kadi

1.50cm x 1.50cm 25godini garancija donesenu od CH


150 €
или предлог цена
28 ное 22:44Akripna kada kako nova

Se prodava akrilna kada mnogu socuvana kako nova koristena samo edna ...


50 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

31 окт 08:51Dzakuzi

Dzakuzi doneseno od austrija novo ne upotrebuvano so masazeri svetilk...


300 €
или предлог цена
20 сеп 10:35Tus kada 80x80 polukruzna

Nova tus kada 80x80 polukruzna komplet so sifon


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

04 авг 13:20Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам