Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mijalnik

mijalnik


2.000 МКД
или предлог цена
09 дек 00:56Мијалник со чешма

Мијалник со чешма


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

08 ное 13:00Kupuvam del za tus baterija dolg 7,5 sm

tus baterija ulozak ili prebacuvac za rackata na tus baterija dvorac...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

07 ное 14:01Protocen bojler za kujna (ziden) - ELDOM MIX

🚰Економичен проточен бојлер за кујна (ѕиден)➡️ 3.5 KW - 3600 ден /...


3.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

16 окт 08:49Elekt.protocni cesmi(DELIMANO) so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
04 окт 16:55Protocni cesmi (Delimano) najbezbedni na pazarot

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
23 сеп 16:33NOVA CESMA SO BOJLER-PROTOCNA

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

13 авг 10:28CESMA SLAVINA

Nova cesma za umivalnik vodopad metalac srpska.Javetese moze i na vib...


По Договор
или предлог цена
18 јул 07:48Montiranje na cesmi, vodovod, sanitarija

Zdravo do kaj site, Jas sum vo privaten rabotnik.rabotam so montiran...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

11 јул 15:45Лавабо

Се продава некористено лавабо со чизма.


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 16:55Лед сијаличка за чешма

Одличен додаток за секоја чешма. Лед сијаличка која светнува кога ...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

03 мај 23:53Prodavam slavini

Prodavam novi nasadni slavini srpsko proizvodstvo so topla ladna voda...


800 МКД
или предлог цена
01 мај 22:33tus baterija poteklo od Amerika

туш за монтажни бањи нов врвен квалитет


5.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Чешми

22 фев 17:54gorenje tiki болјер - unitas чешми

Продавам поволни, малку користени болјери со сите литражи и оригиналн...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

11 јан 09:19Cesma so protocen bojler 3KW

💦 Sapir чешма со вграден проточен бољер. ✅ Лед дисплеј за темпер...


1.750 МКД
или предлог цена
13 окт 12:47Protocen boljer

Boljerot e dobesen od Anglija i ne e koristen


100 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Бања / купатило / Чешми

04 окт 19:58Cesmi

Tus baterija komplet so crevo i tus slusalka--1000 denari. Tus bater...


550 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:08CESMI NOVI - ЧЕШМИ - OD GERMANIJA - CESMA

- НОВИ ЧЕШМИ ОД ГЕРМАНИЈА ДОНЕСЕНИ ОД ПРОДАВНИЦА ЗА САНИТАРИЈА. - ...


40 €
или предлог цена
31 јул 14:50Nova cesma so tus

Se prodava nova cesma komplet so tus


2.000 €
или предлог цена
27 мар 10:36Nova cesma so tus

Se prodava nova cesma komplet so tus


2.000 МКД
или предлог цена
27 мар 10:35Cesmi

Cesma unitas nasadna za vo kujna so tri izvoda skoro nova.tel za kont...


2.500 МКД
или предлог цена
26 јан 21:03Нови чешми некористени

Имаме три нови чешми. Секоја чешма 1500 денари.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

02 окт 07:33Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам