Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Protocen Boljer na Plin

Se prodava poloven celosno ispraven protocen boljer na plin so ekviva...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:34Polukruzno cokle za kabina полукружно цокле за кабина

Polukruzno cokle za kabina полукружно цокле за кабина. Dolzina 100 cm...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 13:41Машина indesid witl 85

Машината е во одлична состојба исправна е може да се провери и види в...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јул 17:42Се продава комплет Санитарија неупотребувана (KALDEWE)

Се продава комплет Санитарија неупотребувана и тоа: - Шоља со каза...


12.000 МКД
или предлог цена
02 јул 15:17Kompakna Susara za alista NOVi

⭕ Компакна Сушара 🔖 Цена 1200 ден =========================== ...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јул 13:42Montaza i izrabotka na Tus kabini po merka

Вршиме монтажа и изработка на туш кабини од врвно македонско производ...


1 €
или предлог цена
01 јул 19:12Сливник Пештан инокс

Confluo PREMIUM LINE 450


2.700 МКД
или предлог цена
01 јул 15:06Fenomat za WC nov

Se prodava fenomat za WC nov ne upotrenen


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 јул 13:10Topsifoni resetki i Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јун 20:56Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јун 20:52Solaren Kolektor Free Energy

Solaren kolektor Free Energy koristen 2 godini, kompletno funkcionale...


11.000 МКД
или предлог цена
29 јун 21:50Pumpa za Solarno

Nova pumpa voopsto ne koristena za Solarno Cena : 4000 den komplet v...


4.000 €
или предлог цена
29 јун 16:04Greac

Greacot e nov i e toj id slikite. Slobodno mozite da me kontaktirate ...


500 МКД
или предлог цена
29 јун 11:18Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 јун 10:40KAZANCE GEBERIT VO ODLICNA SOSTOJBA

Kazance geberit vo odlicna sostojba mnogu malku koristeno


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 јун 06:27Dispenzeri / drzaci za hartija i sapunjerki novi

Prodavam novi -Dispenzeri za hartieni brisaci za race vo rolna i na ...


111.111 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 јун 09:02Vodomer 075224467

Prodava vodomer 1col ispranen 075224467


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 јун 21:11Када - пластика

Се подарува када од пластика неоштетена димензии 140х70 многу цврста ...


1 МКД
или предлог цена
26 јун 18:03Rezerva za joger

30 kom 500 den


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 јун 14:02ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

24 јун 22:44SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

24 јун 18:35PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

24 јун 18:35SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

24 јун 18:35kanti kapak za wc skolka Cetka za cistenje solja Boci za tec

kanti od 200 do 400 Boci za tecen sapun 100 150 Daski za solja 300 ...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

23 јун 17:31FILTER za TUS - Dehloriranje - ФИЛТЕР за ТУШ - веш машина

Го отстранува хлорот од водата при туширањето кој е многу штетен за к...


890 МКД
или предлог цена
22 јун 22:03Mashina za sushenje

proizvod Gorenje


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 јун 22:43Socuvan bojler ARISTON

Prodavam socuvan bojler ARISTON


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 јун 21:54Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 јун 14:28Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 јун 12:01Podavame Inoksni Topsifoni i lajsni

Prodazba na Topsifoni i Aluminiumski i Pvc lajsni so odlicen kvalitet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 јун 10:10Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

13 јун 13:27Set zastitni podlogi

Сет 4 гумирани подлоги. Подлогата e направена од пластика од смолести...


299 МКД
или предлог цена
13 јун 13:05Susara za alista, sushara za alishta

Удобна и практична, не зазема простор, одлична за во вашиот дом Изра...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 јун 18:56DZAKUZI

Se prodava kasa gakuzi se ispravno,mnogu malku koristeno dimenzija,18...


100 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 јун 13:41ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОН...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 јун 11:20Bojler za wc i za vo kujna

Se prodavaat skoro nekoristeni bojlero koncar za vo wc i za vo kujna....


По Договор
или предлог цена
07 јун 20:41vailant 24 KW

bojler na plin cena 3500den 075 540 330 nekoristen


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

06 јун 06:39DRZAC ZA TOALETNA HARTIJA

Se prodava nov drzac za toaletna hartija voopsto neupotrebuvan, kupen...


500 МКД
или предлог цена
05 јун 12:56IZOLACIJA ZA KUPATILO I ZA BAZENI OD NORDIC AQUA STOP

SE PRODAVA IZOLACIJA ZA KUPATILO I ZA BAZENI OD NORDIC AQUA STOP SAM...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:40Prodavam tus bateri kazance gaberit boljer 80l

Prodavam skoro novo kazance gaberit Tus baterija Boljer 80l Cesm...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јун 13:09Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам