Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
222 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DRZAC ZA TOALETNA HARTIJA

Se prodava nov drzac za toaletna hartija voopsto neupotrebuvan, kupen...


500 МКД
или предлог цена
05 јун 12:56IZOLACIJA ZA KUPATILO I ZA BAZENI OD NORDIC AQUA STOP

SE PRODAVA IZOLACIJA ZA KUPATILO I ZA BAZENI OD NORDIC AQUA STOP SAM...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:40Prodavam tus bateri kazance gaberit boljer 80l

Prodavam skoro novo kazance gaberit Tus baterija Boljer 80l Cesm...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јун 13:09Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 јун 13:09Hurricane Spin Scrubber - Cetka za cistenje

🆕 Ново Hurricane Spin Scrubber е новата четка за чистење без напо...


999 МКД
или предлог цена
01 јун 11:56Sapunjerka - Сапуњерка - drzac za sapun - сапун

Многу практична и стабилна сапуњерка која е под косина од 45о.


199 МКД
или предлог цена
28 мај 00:05Bojler Ariston Velis Plus 80l (neispraven, za delovi)

Се продава бојлер Аристон Велис Плус, 80 литри. Неисправен. Едниот о...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 мај 12:02tus baterija skoro nova

PORADI RENOVIRANJE SE PRODAVA SKORO NOVA TUS BATERIJA DOBRA MARKA E N...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 мај 07:09Boljer 80 l koristen 1 mesec, bojler 10l za kujna i cesma

Poradi renoviranje se prodava: skoro nov Boljer 80 litri koristen edn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 мај 07:08RESETKI ZA SIFON INOX 15X15

Se prodavaat resetki za sifon inox


По Договор
или предлог цена
19 мај 18:15Dva Gejalka i asirator cena 800/075 885 548 075 813 672

800


800 МКД
или предлог цена
13 мај 22:25Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na hanter daglas aluminiumski spusten plafon po merka vo...


1.180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51Hanter Daglas.spusten alyminiymski plafon.

Proizvodstvo na spusten plafon hanter daglas.tip so lajsnai bez lajsn...


1.180 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мај 09:51SE PRODAVA

Ne koristena


800 МКД
или предлог цена
08 мај 08:37set za banja nov

eftino set za banja nov kontakt aleksandra 077 823 129


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

07 мај 21:43Registar za vo kupatilo

Aluminiumski Registar za vo kupatilo 45/135 i 2 radijatori


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

06 мај 07:28Protocen kujnski bojler

Protocnoto bojlerce e novo nekoristeno,kupeno od Rimeko


10.500 МКД
или предлог цена
05 мај 17:29montaza na vodovod i sanitarija za kupatila

profi montaza na vodovod za kupatila i kunji, montaza na sanitarija ...


100 €
или предлог цена
03 мај 13:39Plockar - плочкар

Izrabotka na sekakov vid na plocki i mermer Lepenje na plocki vo wc ...


8 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

02 мај 16:05Болјер горење

Се продава бојлер 50л слим, користен две години. Се продава заради се...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

01 мај 22:56Cistenje i servisiranje na soncevi, solarni, soncev sistem

Vrshime cistenje na soncevi kolektori od bigor i otklonuvanje na defe...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 апр 20:27Zamena za ker. Plocki ozvucuvanje, Studio

zamena za keramicki plocki podni ili zidni menuvam Ozvucuvan...


1 €
или предлог цена
28 апр 02:16Grealka za vo kupatilo

Grealkata e skoro nova ne e koristena voopsto Imame i drugi elementi...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

20 апр 06:32ORGANIZER ZA ALISTA

ОРГАНИЗЕР НА РАСКЛОПУВАЊЕ ЗА АЛИШТА ЗА ПЕРЕЊЕ ЦЕНА 400 ДЕНАРИ 1 ОРГА...


400 МКД
или предлог цена
18 апр 16:04BOJLER 100L INOX za solar i parno so 2 spirali

BOJLER 100L INOX so 2 toploizmenuvaci (Bakarni spirali) za solar I ...


13.500 МКД
или предлог цена
14 апр 10:53Bide WC

Хигиенско биде изработено од медицинска пластика, отпорно на бактерии...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

11 апр 11:27Se prodava kada za banjanje na bebe

Se prodava kadicka za banjanje na bebe italijanska nova, nova kosta 7...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

10 апр 18:30ЛАЈСНА ЗА ПЛОЧКИ

Се продаваат завршни лајсни за плочки со сина боја ,нови од затворен ...


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

07 апр 12:04ПЛОВАК И АРМАТУРИ ЗА КАЗАНЧЕ

Се продава роба од затворен дуќан Пловци за казанче обично -100,00 д...


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

06 апр 11:18Bojler, keramicki elementi

Se prodavaat: keramicka cizma i mijalnik 1500 den keramicka kada ...


1 МКД
или предлог цена
04 апр 15:43Водовод,канализација ,цевки и фитинг

Се продава роба од затворен дуќан за водовод и канализација по набавн...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 мар 19:05САНИТАРИИ

Се продава роба од затворен дуќан,опрема за купатило ,санитарии ,панц...


8.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 мар 19:05Prodavam tus baterija boljer mal i golem solja mono blok

Prodavam mono blok solja tus kabina boljer 80l Malo nisko montazno b...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 мар 16:49Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel i dr.

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela...


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 мар 20:12Grealka za vo kipatilo, NOVA

Prodavam grealka za vo kupatilo, mnogu malce koristena


1.400 МКД
или предлог цена
30 мар 18:09ВЕНТИЛИ И СПОЈКИ

Се продава роба од затворен дуќан Вентили и спојки Плаќање на факт...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 мар 12:30Prohromski bojler 80.L MAGNOHROM

Prohromski bojler 80.L poloven cenata e fiksna


6.000 МКД
или предлог цена
26 мар 10:21Prodavam egzibitori za izlozuvanje plocki

Siviot e so dimenzii 340 x 162 h 220 cm 1 parce ( 12 listovi so dim...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 мар 21:24SANITARIJA

https://facebook.com/pg/3dlider/photos/?tab=album&album_id=8160089354...


1 €
или предлог цена
18 мар 14:31protocen boljer, bojler, kada 80 x 80 ogledalo i umivalnik

protocen poljer Koncar, voopsto ne koristen vo odlicna sostojba, u...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

09 мар 06:24Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам