Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROLO VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA PROZORI ROLETNI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

23 јун 08:142 алумински корнизи и 3 пердиња кратки

Се продаваат 3 пердиња кратки едното е 2метра другите 2 се по 1,5мета...


1 МКД
или предлог цена
22 јун 07:45продавам нови завеси донесени од франција

prodavam novi zavesi doneseni od francija kontakt aleksandra 077 823 ...


1.500 МКД
или предлог цена
15 јун 21:54Nekoristeni zavesi

Cena za sekoja zavesa i dimenzii na slikite


1 МКД
или предлог цена
15 јун 12:38prodavam novi zavesi doneseni od francija

prodavam novi zavesi doneseni od francija kontakt aleksandra 077 823 ...


1.500 МКД
или предлог цена
08 јун 22:342 германски завеси (7м х2,6 и 4мх2,6м)

2 завеси купени во Германија, не се пеглаат зашто имаат вшиена жичка ...


800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:36АВСТРИСКИ ЗАВЕСИ МАЛКУ СЕ КОРИСТЕНИ

АВСТРИСКИ ЗАВЕСИ 1)ЦРВЕНА (100*250) СО ЦРВЕНИ ТОПЧИЊА 10 € 2) ЦЕВЕНА...


6 €
или предлог цена
04 јун 18:18ROLO PROZORI ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
04 јун 11:35Zebra Zavesi ! ! !

👑ZEBRA-ZAVESI👑 📣REALNA KVADRATURA✏📐 CENI od 14 € do 26€ 👍NAD ...


22 €
или предлог цена
03 јун 13:19Zebra Zavesi , Variolajt

Zebra Zavesi , Variolajt


По Договор
или предлог цена
03 јун 07:34Roletni,zebra,rolo variolajt,venecijan,komarnici

ESTEA-PLAST VI NUDI SERVIS I MONTAZA PO NAJPOVOLNI CENI NA: -VARIOL...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

01 јун 17:37ZEBRA ZAVESI ЗЕБРА ЗАВЕСИ

Zebra zavesi MIni Zebra zavesi Vertikalna zebra Izrabotka i montaz...


20 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

01 јун 00:46ZEBRA ZAVESI I KOMARNICI

PRODAZBA I MONTAZA NA ZEBRA ZAVESI,MINI ZEBRA,PLISE KOMARNICI,IZBOR N...


1 €
или предлог цена
27 мај 20:00ZAVESA

Prodavam polovna zavesa. Cena: 500 den.


500 МКД
или предлог цена
13 мај 14:20"Zebra" i "Mini Zebra" zavesi vo site boi i dezeni - katalog

Izrabotuvame i montirame po merka Zebra i Mini Zebra zavesi vo site b...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

30 апр 11:16carsavi za masa

190x140 160x110 190x150 83x83 34x34 90x40 87x42 zavesa 220x220...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мар 20:06se prodavaat perdijna mnogu malku koristeni eftinoo

se prodavaat perdijna-zavesi so razlicni golemini i razlicni modeli,c...


По Договор
или предлог цена
23 мар 11:40Венецијан ролетни ИССО систем

продажба и монтажа на венециан ролетни со ИССО корниз можност за мо...


1 €
или предлог цена
21 мар 10:05SE prodavaat zavesi za avtobusi -evtinoo

Se prodavaat perdinja za avtobusi minibusi po 40-50 parcinja 3 vrsti ...


По Договор
или предлог цена
14 мар 12:18Завеса

Завеса бела со димензии 2.50 м. х 2 м. должина


500 МКД
или предлог цена
11 мар 07:35IZRABOTKA I MONTAZA NA ZEBRA I MINI ZEBRA ZAVESI

IZRABOTKA I MONTAZA NA ZEBRA I MINI ZEBRA ZAVESI OGROMEN IZBOR NA D...


1 €
или предлог цена
02 мар 13:26H & M PERDE-ZAVESI

Perdet janë të cilësisë së lartë, dizajni modern plotëson çdo hapësir...


1 МКД
или предлог цена
19 фев 19:34Rolo-Zebra zavesi i venecijaner

Vrsime izrabotka/montaza na rolo i zebra zavesi i venecijaner po vash...


20 €
или предлог цена
09 јан 22:24Се продаваат завеси/пердиња

Се продаваат завеси/пердиња во набори Матријал: маркизет Одлични за...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

07 јан 14:58Vertikalen zebra

Vertikalen zebra naj noviot model. Od denes se pocnuvame so 30% popu...


По Договор
или предлог цена
06 дек 00:06Zebra zavesi

Prodavam dve zebra zavesi za prozori Zavesite se novi (Koristeni se ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

10 окт 13:20ZAVESA OD TALIJA

Dimenzii 2m sirina so nabor Za kornez od 2 m. Zavesata e siena vo T...


100 МКД
или предлог цена
04 сеп 09:36Zebra i mini zebra zavesi, Variolajt, Venecijaner

Razubavete go Vasiot dom so najnovite modeli i dezeni na Zebra i Mini...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

30 мар 21:02Завеси 3,5 м. х 1,6 м.

Продавам завеси со димензии 3,5 м. х 1, 6 м. 1,90 м. х 1, 15 м. ...


1.500 МКД
или предлог цена
31 авг 07:19Zavesa

Zavesa dolzina 1m,visina 1,5,gotova


500 МКД
или предлог цена
06 јун 23:48Zavesi

Zavesa,dolzina 1m,visina 1,5,gotova Zavesa dolzina 1,2,visina 1,3 g...


500 МКД
или предлог цена
29 мај 17:59Zebra zavesi mini zebra zavesi

Proizvodstvo i montaza na Zebra zavesi den i nok --Mini zebra zaves...


22 €
или предлог цена
27 мај 22:13Razni modeli na novi zavesi

Razni modeli na novi zavesi


1 €
или предлог цена
01 мар 22:11Zavesi Povolno

Se prodavaat 2 zavesi po povolna cena vo dobra sostojba.Postaveni bea...


700 МКД
или предлог цена
22 дек 19:42Завеса

Скоро нова завеса 6 м. х 1, 70 м. Нишката е 30 дм.


1.000 МКД
или предлог цена
02 јул 07:23ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

UVOZNA PROGRAMA NA ZEBRA I ROLO ZAVESI SO NEPRIKOSNOVEN KVALITET I KO...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

11 мај 21:39ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

Монтажа на роло завеси во избор од над 1000 бои и платна со неприкосн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

11 мај 21:39ZEBRA ROLO PROZORI VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

Proizvodstvo i montaza na variolajt zavesi i venecijaner roletni,plc ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

11 мај 21:38ROLO ZEBRA VENECIJANER PROZORI ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

Proizvodstvo i montaza na variolajt zavesi i venecijaner roletni,plc ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

11 мај 21:38VENECIJANER PROZORI VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

ПРОИЗВЕДУВАМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АЛУМИНИУМ И ПВЦ РОЛЕТНИ,ВЕНЕЦИЈАНЕР, ...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

11 мај 21:37Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам