Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tenda nastresnica za terasa

Razlicni golemini na tendi vo 6 razlicni boi. sareni: zoltobela ,p...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:07Se prodavaat povejke raboti - pokujknina

Se prodavaat jambolii,vlezna drvena vrata so kasa,trosed i dve fotejl...


1 €
или предлог цена
04 јул 08:32БАМБУС ЗАВЕСИ ЗА ПРОЗОРИ И БАЛКОНИ!

⤵️НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА⤵️ 🏠Завеса Бамбус за прозори и балкони...


400 МКД
или предлог цена
01 јул 15:19Јамболии

Јамболии единечни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани м...


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:12Јамболии - НОВИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:08Јамболии (пар)

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Половни (кор...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 01:30Користена јамболија

Јамболијата е купена во Грција, користена но сочувана како нова, диме...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јун 10:47Се продаваат две грчки јамболии (jambolii)

Се продаваат нови две грчки неупотребени јамболии 200x150


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

30 јун 09:31Se prodavaat jambolii

Se prodavaat jambolii novi ne koristeni voopsto imame crveni i beli t...


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 18:30НОВИ ЈАМБОЛИИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
25 јун 08:10Se prodavat stazi..

Se prodavat 3 stazi, dimenziite gi imate na slika..


3.500 МКД
или предлог цена
22 јун 04:13Se prodava volna

Се продава не користена, зачувана и чиста волна. 7 кг бела и 2 кг црв...


1 МКД
или предлог цена
16 јун 01:12Нови јамболии

Продавам нови јамболии,домашно производство. Прв сопственик Цена по ...


1 МКД
или предлог цена
14 јун 15:44ELEKTRICNO PERNICE - - - ELEKTRICNO PERNICE

Elektricno pernice Mnogu mek materijal Kako kebe So kabel za zagr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

05 јун 09:38Prodavam jambolii nekoristeni

Prodavam jambolii nekoristeni dve krem boja 220*170cena 2000den za dv...


1 €
или предлог цена
03 јун 09:46Cergi batanii jorgani

Domasno proizvodstvo. Site se zdravi


500 МКД
или предлог цена
30 мај 23:32Дифтик

Се продава 1.70/2.20 добро сочуван


2.000 МКД
или предлог цена
26 мај 09:35Jambolii Јамболии

Prodavam 4 beli jambolii nekoristeni so dimenzija:210cm x 180cm


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:47Vodootporno platno matrijal za tendi,cador , ceradi , tenda

Обнови си ја тендата / чадорот на време ! Материјали за чадори и те...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

16 мај 10:36Разни рачно плетени и везени

Продавам рачно плетени, везени и разни украсни чаршафи и прекривки за...


10 €
или предлог цена
15 мај 19:07Се продава јамбол

Се продава јамбол


800 МКД
или предлог цена
06 мај 13:28milinja

milinja belo so pecurki 4 milinja 35x35 2 jastucinja 38x48 1 carsa...


600 МКД
или предлог цена
19 апр 17:44matrijali

zelen 8000 x 240 cvetovi 3400 x 110 crn 1500 x 110 teget 1400...


500 МКД
или предлог цена
19 апр 17:44Јамболии Jambolii

Се продава јамболија 100% чиста рунска волна,со димензии 220 на 180 ....


1 МКД
или предлог цена
17 апр 17:30prodavam pateki

prodavam persiski kilim i pateki povolno


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 21:23racno boeni carsavi(prekrivki) za masi

dobieni od sangaj kako mustri za prodazba vo makedonija


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

12 апр 11:18Jambolii

Ne upotrebuvani 2x1.50m iramce 1 parce 3000 den 2x1.25m crveni 2 parc...


1 €
или предлог цена
12 апр 05:57Neisokisteni jambolii

Prodavam dve neiskoristeni jambolii


1 МКД
или предлог цена
08 апр 18:18Se prodavaat Jambolii Јамболија Jambol Jambolija

Се продаваат две јамболии 100% чиста волна Бела и Портокалова, 55e по...


55 €
или предлог цена
07 апр 11:19jambolii i kilimi

bela: 220x160 crveno- crna: 220x180 crveno- crna: 140x60 (2 parcin...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мар 20:12Четка за чистење венецијански ролетни

Продавам 10 количини четки за чистење венецијански ролетни за 3000 де...


250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

21 мар 16:19Jambolija

5 parcina jambolija Info 078 998 685


15 €
или предлог цена
19 мар 13:25jamboliii

Три стази јамболии со реси бели Рачно изработени со димензии 50см х ...


1.000 МКД
или предлог цена
07 мар 12:38se prodava kratkotrajno koristen tepih

se prodava malku koristen tepih so unikaten dizajn ....


1.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

02 мар 12:03Merino Volna

Se prodava Merino Volna 24 mirkoni 21 kg ja imame vo boite na slikata...


12.000 МКД
или предлог цена
15 фев 09:25Diftici i kilimi ( Дифтици и килими)

Se prodavaat novi diftici i kilimi so odlicen kvalitet. - Beli difti...


111.111.111 €
или предлог цена
07 фев 20:04Волнени јамболии

Две црвени ткаени волнени јамболии. Некористени, целосно сочувани. ...


5.400 МКД
или предлог цена
06 фев 13:00izrabotka I montaza na Zebra Mini Zebra I Rolo Zavesi

Rolo zebra mini zebra ekstra kvalitet


1 €
или предлог цена
02 фев 14:12продавам јамболии

Продавам 2 јамболии портокалови


3.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:41Јамболии / Jambolii

Se prodavaat jambolii: 2 beli: 1.5m x 2m - 600 den/parche 1 crvena:...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 22:48Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам