Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Diftik/Diftici ***NOVI***

Se prodavaat racno tkaeni diftici NOVI crveni ,zolti i zeleni vkupn...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 20:52Rasprodazba Zavesi so lambicki 3metri.Novi

Novi Kolicinite se ograniceni


700 МКД
или предлог цена
30 дек 08:18Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba

Rasprodazba 🌲🌲🌲 Visina 150cm 900den


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

30 дек 08:17Corapi za masa bozikni

Ekstra


По Договор
или предлог цена
30 ное 19:09Prodavam tepih

Prodavam tepih 2300/150 cm.1200 den Info 077956585 posle 15 h


1.200 МКД
или предлог цена
13 ное 17:17Prekrivaci

Prodavam prekrivaci novi za trosed,dvosed i fotelja ostanati vo krem ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 окт 17:08Jambolija / jambolii

Prodavam polovni socuvani i nekoristeni jambolii. Cena: 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
26 окт 16:27Promena resi na racni tepisi

Racno menuvanje resi na persiski i vietnamski tepisi 300 den do lzno...


300 €
или предлог цена
13 окт 21:00Продавам нови јамболии од прва класа квалитетна волна

Продавам јамболии нови не употребени рачно изработени од прва класа в...


12.000 МКД
или предлог цена
05 окт 10:32Килими-Черги

Продавам килими-черги домашно изработени.Цена по договор Конт 07786...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

29 сеп 17:17Narodni nosii

Sekakov vid na kilimi cergi torbi jambolii povelejte ima izbor


99.999 €
или предлог цена
31 авг 17:58Novi jambolii

Prodavam racno tkaeni volneni jambolii.Novi,neupotrebuvani vo crvena ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 авг 18:48JATTELIK постелнина / ИКЕА

Код на производ: 704.641.24 Карактеристики на производот: > Матер...


1.730 МКД
или предлог цена
27 јул 11:37Продавам веленца

Продавам веленца со различни мотиви. Цена по договор Контакт тел: 0...


По Договор
или предлог цена
26 јул 16:44Prodavam krusevski jambolii i kilimi

Prodavam domasni tkaeni jambolii i volneni kilimi .edinecni jambolii ...


По Договор
или предлог цена
18 јул 20:34КВАЛИТЕТЕН, МНОГУ ЈАК И ДЕБЕЛ КОНЕЦ

КВАЛИТЕТЕН КОНЕЦ ЗА СЕКАКВА НАМЕНА ВО КАФЕАВА БОЈА (ШЕСТ ПАРЧИЊ...


199 МКД
или предлог цена
04 јул 23:16Јамболии нови во сите бои

Се продаваат нови дупли јамболии 20 броја во сите бои со најдобар ква...


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 03:47Домашни ткаени јамболии!

Се продаваат екстра ткаени волнени јамболии!


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 19:07Prodavam novi jambolii

Prodavam novi neupotrebeni beli vlaski jambolii.tkaeni za svoja dusa....


1.500 МКД
или предлог цена
28 мај 12:34JAMBOLIJA јамболии

JAMBOLIJA јамболии 200X150 cm beli parce 1290 den dvete za 200...


1.290 МКД
или предлог цена
12 мај 14:34Se prodavaat volneni jambolii

Se prodavaat volneni jambolii beli ,velicina dupla .


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 16:02MERADISO - Сет дупли постелнини

Материјал: полиестер - Чаршав за душек - 170-180 х 200 х 25 см - Н...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мар 00:09jambolii

se prodavaat 2 dupli i 2 edinecni mashinsko tkaneni nekoristeni beli ...


1 €
или предлог цена
15 фев 23:24Kornizi

Zdravi kornizi, imam eden bel i eden kafeav po 500 denari se.


500 МКД
или предлог цена
15 фев 18:18jambolija

prodavam volnena racno tkaena jambolija-3 parcinja info na 071 79 44...


1 €
или предлог цена
12 фев 04:03jambolija

nova neotpakuvana jugoslovensko proizvodstvo!!!


900 МКД
или предлог цена
01 фев 20:04Prodavam diftik

Bel diftik, nov. Dupli dimenzii - 180x250 cm


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 23:40Prodavam Jambolii

Продавам Домашно Ткаени Јамболии, бели и црвени , валани во влажна ва...


1.500 МКД
или предлог цена
24 јан 14:04prodavam jambolii

prodavam jambolii --2 portokalovi skroz novi niednas ne koristeni i 2...


1.200 МКД
или предлог цена
11 јан 12:02Черги

Продавам нови черги димензии 2м×0.80


2.000 МКД
или предлог цена
09 јан 12:15Red novogodisni piramidi elki

Crveni i plavi novogodisni piramidi elki Komplet so.sijalicki Total...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

27 дек 12:33PRODAVAM JAMBOLII ..............R

Prodavam 12 novi jambolii,rachno tkaeni na razboj,standardna golemin...


2.000 МКД
или предлог цена
20 ное 14:44Dupli Diftici Neupotrebeni DIFTIK

Se prodavaar Dva crveni i dva beli dupli diftici kako novi nikogas ne...


2.000 МКД
или предлог цена
04 ное 19:15MERADISO - Сет единечни постелнини

Материјал: полиестер


1.400 МКД
или предлог цена
30 окт 23:14jambolija

prodavam volnena racno tkaena jambolija info na 071 79 44 24 na mai...


1 €
или предлог цена
16 сеп 04:26Set Igli za precizno sienje

Сет игли за прецизно шиење. Оваа игла за шиење на рака е погодна за в...


150 МКД
или предлог цена
27 апр 14:43Jambolii(diftici)

Se prodavaat novi diftici ...cena po dogovor


1.500 МКД
или предлог цена
02 апр 21:37TEPIH ТЕПИХ

Se prodava tepid za detska soba, dimenzii 1.50×1 m


500 МКД
или предлог цена
26 ное 16:05VOLNENI JAMBOLII - prodavam

Prodavam volneni jambolii. Gusto tkaeni, neupotrebeni, neosteteni i ...


2.300 МКД
или предлог цена
12 окт 19:46Magicni Zakacalki (x8) novi

🔥🔥Magicni Zakacalki (x8)🔥🔥 ☑️AKCISKA CENA: 490denari🔥 ⤵️ Z...


490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

07 окт 12:39Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам