Цела Македонија
                   
2479 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat doblo maxi

Prodavam Fiat Doblo Maxi 1.3 multijet furgon voziloto e registrirano ...


4.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.500 €
Аеродром / Скопје

Комбиња

27 мар 16:29Промовирано

Mercedes Benz 410d

Mercedesot e odlicen. Nosivost 2750 Dolzina 3300 God 1993 Novi ...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

FIAT DUCATO MAXI

FIAT DUCATO MAXI prozivedeno 2013 prva registracija 07.02.2014 kupeno...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 15:33Промовирано

PEUGEOT BOXER 2.2 D 2008 G UVOZ OD SVAJCARIJA

PEUGEOT BOXER 2.2 D 88kw 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.750 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

29 мар 12:07Peugeot Expert Long 2.0Hdi 120ks Ladilnik Furgon

Peugeot Expert Long Termoking,Ladilnik, 2.0hdi 88kw/120ks najdobri i ...


5.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 мар 11:34VW Crafter

Vw Crafter 2011 godina Registriran so zelen karton servisiran komplet...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Радовиш

Комбиња

29 мар 11:20Peugeot Expert 2.0 HDI 136 ps

Doneseno od Ch, NE carineto!!! napraven kompleten servis set rebra...


4.000 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

29 мар 10:53Uslugi prevoz selidbi

Vrsime selidbi preselbi na mebel i bela tehnika rabotime i so rusenje...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

29 мар 10:07Mercedes sprinter

Mercedes sprinter 413 cdi 2002 god. Registriran...


7.400 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Комбиња

29 мар 09:07Dizni za Man tgx

Se prodavaat dizni,izvadeni od Man tgx EEV,diznite se vo dobra sostoj...


300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 мар 09:03Se prodava VW Multivan t5 highline

Se prodava T5 MULTIVAN HIGHLINE(Visoka oprema)kolata e za 6+1 Kolata...


15.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 мар 09:03CITROEN JUMPER 2.2 HDI 120KS KAMIONET

CITROEN JUMPER 2.2 HDI 2008 GOD 7 SEDISTA 4 DOBRI GUMI 6 BRZINI +...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Комбиња

29 мар 08:51EXPERT MAXI-2.0hdi 2008g reg 8/2023g -zamena

Maxi verzija nosivost 1100kg,2008godina na kniska,ima odlicen motor 2...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

29 мар 08:43Mercedes Sprinter 313 Termo king

Se prodava Mercedes Sprinter 313 so termo king vo odlicna sostojba. G...


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

29 мар 01:45Rent A BUS & MINIBUS (www.mediteran.mk)

ПРЕВОЗ на ПАТНИЦИ.. Изнајмување на Комбиња и Автобуси.. Za site vasi...


1 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

29 мар 01:08Mercedes Vito 2011god reg do 25. 11.2023

Vito tovarno 2011


9.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Чучер Сандево / Скопје

Комбиња

29 мар 01:07Vito 111 cdi

Prodavam vito 111 cdi 2005god, 9 sedista , avtimatik top menjac motor...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

28 мар 22:20Iveco deyli

Tovarno Tel za kontakt 075809748


20.000 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

28 мар 21:55T3 menuvac

Kupuvam menuvac za Vw T3 DIZEL so 5 brzini


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

28 мар 21:44Peugeot Boxer

2003 Godina 2.0 hdi


1 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

28 мар 20:42Fiat Scudo

Fiat scudo 2.0 termoking (ladilnik) 690 kg vo cena e presmetano d...


6.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.500 €
Тетово

Комбиња

28 мар 19:44Prevoz so kombe

prevoz so kombe na sekakov vid na roba niz cela makedonija kombeto e ...


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 мар 18:32Kupuvam tovarno kombe nad 2008

Kupuvam tovarno kombe nad 2008


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 мар 16:02mercedes mb 100 kombe

kombeto e ispravno vo vozna sostojba registrirano do juni 2023 infor...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

28 мар 15:26Se prodava volkswagen crafter

Se prodava volkswagen crafter 2.0 tdi 2013 godina..kombeto e vo odlic...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

28 мар 15:25TRANSPORT, PREVOZ I SELIDBI 24/7

Vrsime selidbi preselbi na mebel i bela tehnika rabotime i so rusenje...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 мар 15:08MERCEDES SPRINTER

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER MAXI 311CDI 2150KB 110KS 2003год...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

28 мар 14:50MERCEDES SPRINTER

СЕ ПРОДАВА MERCEDES SPRINTER MAXI DOLG 311CDI 2150KB 110KS 2009годи...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

28 мар 14:50Mercedes Sprinter 515cdi

Се продава Mercedes Sprinter 515cdi 2010година со дупли тркала. Пр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

28 мар 14:50Spoljer za Kabina MERCEDES FIAT PEUGEOT CITROEN IVECO FORD

Spoljerot ne e nikade osteten proizvodstvo 2017 god izvaden od Iveco ...


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 мар 14:09Fiat Ducato 2.5 Slep Sluzba

Fiat Ducato 2.5 Turbo atestiran slep,se vozi so C kategorija,nosivost...


6.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 мар 13:10Kangoo 2005g tovarno 1.5dci

Prodavam kangoo reg do 06 2023 tovarno so nosivost 515kg so kuka so a...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

28 мар 12:42Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 мар 11:39Mercedes Sprinter 313 CDI

Mercedes Sprinter 313 Odlicna sostojba 2003godina Novi gumi Registrir...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

28 мар 11:36Mercedes Sprinter 412 delovi

Delovi za mercedes sprinter 412


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

28 мар 11:36Mercedes Sprinter 515

Mercedes Sprinter Transfer Euro5 Registrirano 23 sedista Predna klima...


22.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

28 мар 11:35Iveco Daily

Se prodava kombe Iveco Daily 2.8 , 92kw Najdolgata verzija na Daily....


5.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

28 мар 11:34Mercedes Sprinter 316

Se Prodava Mercedes Sprinter Godina na Proizvodsvo 2013 Registriran d...


24.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 мар 11:23Volkswagen LT 2.8 TDI

Registrirano cela godina Novi 6 gumi 24sedista Vo odlicna sostojba 19...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

28 мар 11:04Transporter karavela

Se prodava transporter T4 karavela Pali vozi 2.4 dizel 4 novi gum...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

28 мар 10:43Novo Kombe Jumper 2022 L4H3

Se prodava Novo Kombe nee registrirano za poveke informacii na tel 0...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

28 мар 10:31MERCEDES VARIO 814D

2000 Godina 25 za sedejne 16 za stojene cela godina registrirano i ...


6.500 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

28 мар 10:14IVECO 35C13 PATNICKO

Kombeto e 2004godina proizvedeno i sega registrirano komplet srevisir...


5.000 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

28 мар 10:14Страна 4 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам