Цела Македонија
                   
2484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault Master 2.3 dci

Renault Master 2.3 dci 2013/2012 godina 110kw / 150ks Euro 5 83.000k...


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

24 мар 10:56Промовирано

MERCEDES SPRINTER KUFER 313 FRIGO 95KW 2016 Godina

Cena : 15.900€ SO VKLUCEN DDV MERCEDES SPRINTER KUFER FRIGO 2016 M...


15.900 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

VW CRAFTER PATAR FACELIFT 2.0 TDI 100 KW 2011 Godina

Cena : 13.000€ + ddv VW CRAFTER PATAR FACELIFT MARKA: VOLKSWAGEN ...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Iveco Daily 2.3

Se prodava kombe Iveco Daily 2.3 2007godina vo top sostojba moze da ...


6.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 01:06Mercedes Vario 814d

Mercedes Vario 814d 1999 godina 215.000km originalni Koristeno sam...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 00:19Барам Комбе 4x4 со висок товарен простор

Барам Комбе 4x4 (АWD) со висок товарен простор (180см или повисоко)....


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
123 €
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

26 мар 23:52Mercedes Vito 2001

Prodavam Mercedes VITO 2001 Tovarno


2.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

26 мар 23:05Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2024 4 novi gumi c oznaka tovarni Ter...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мар 22:20Se prodava Mercedes Sprinter 315 2008god

Kombeto e vo odlicna Sostojba servisireno... bes zabeleski Tip top Kl...


10.700 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

26 мар 22:07Ford Transit 2007.god.Klima

Kamionceto e topp so platena carina doneseno so vozejne.dolzina na sa...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 мар 22:00WV T6 2014 KLIMA

Kamion e topp platena carina 2.0 tdi.KLIMA. Dolzina.na sanduk.2.20......


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 мар 22:00Седиште за камион и комбе IVECO 35S13

Седиштето е од камион IVECO. Тапацирано е со нов штоф за возила. Од...


9.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

26 мар 20:59Se prodava kombe DFM

Godina - 2011 Gorivo - Benzin So pominati - 36.000km REGISTRIRAN...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Комбиња

26 мар 20:34Mercedes Sprinter 312

Sprinter 1998 god,registriran do 30.03.2023,motor 2.9 122ks,so 9 sedi...


4.500 €
или предлог цена
Градско / Велес

Комбиња

26 мар 19:58Ford Transit. 2009.god

Kamionceto e ispravno platena carina.072 263 921


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 мар 19:41Mercedes Sprinter 311CDI

Vo prekrasna sostojba Moze zamaena!!!


7.000 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

26 мар 17:19VW Transporter 2.5 TDI

Vo odlicna sostojba Tel-075 508 772 075 508 772


9.200 €
или предлог цена
Делчево

Комбиња

26 мар 17:18Se prodava Tam 75

Se prodava Tam 75 i traktor Torpedo 75 Vo ispravna sostojba Info na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мар 17:12Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мар 16:53Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мар 16:53Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мар 16:53RENAULT MASTER 2.5 DIZEL, 2004 GODINA, NA DELOVI

SE PRODAVA NA DELOVI RENAULT MASTER 2.5, DIZEL, GODINA NA PROIZVODSTV...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

26 мар 16:18IVECO 2.8 DELY SLEP SO B KATEGORIJA SE VOZI

IVECO SLEP 2.8 SO 6 BRZINI REG CELA GODINA GUMI NOVI SITE 6 SER...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Крива Паланка

Комбиња

26 мар 16:04Замена за пикап.

Се менува за пикап.


1.000 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

26 мар 15:40Slep sluzba 24 / 7

Prevoz na vozila


1 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Комбиња

26 мар 14:20Se prodava Fiat Ducato Maxi

Регистрирано цела година до 3.3.24 88 kw = 120 коња 2287 cm3 2007 ...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 €
Аеродром / Скопје

Комбиња

26 мар 13:57Ford transit 2012 8+1 uvoz CH

Reg cela god Servisiran gumi.novi Servisna kniga Extra sostojba ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 мар 13:33Mercedes Vito 2011god reg do 25. 11.2023

Vito tovarno 2011


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Чучер Сандево / Скопје

Комбиња

26 мар 11:55TRANSPORT, PREVOZ I SELIDBI 24/7

Selidbi preselbi isfranje na sut rusenje cistenje na magacini dborovi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

26 мар 11:22Fiat Scudo 2.0 Multijet 2010

Се продава патничко возило Fiat Scudo 2.0 Multijet, 2010 година. Реги...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

26 мар 11:09Delovi za fiat ducato 1999 vrati branici stopovi

Imam zadni vrati stopovi i branici za fiat ducato 2.8tdi 1999god pasi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

26 мар 10:05Delovi za VW Crafter 2008g vrati branici stopovi kuka

Imam zadni vrati zadni branici i kuka za vlecenje za VW Crafter 2.5td...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

26 мар 10:05Delovi za Renault Master 2008g vrati branici stopovi movano

Imam zadni vrati stopovi i branici za renault master 2.5tdi 2008god p...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

26 мар 10:05Slep sluzba pomos na pat 24/7

Pomos na pat 24/7 po povolni ceni


78.679.001 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

26 мар 09:19Se prodava kombe mazda

Se prodava kombe mazda 2002 130000km realni Registrirano do 5 mesec...


2.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Комбиња

26 мар 09:15SLEP SLUZBA POMOS NA PAT 24/7

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT TRANSPORT NA AVTOMOBILI VO ZEMJAVA I STRANST...


По Договор
или предлог цена
Виница

Комбиња

25 мар 21:15Mercedes Sprinter Maxi 8+1 315 CDI moze i zamena

Napraveno golem.servis: Kopra lamela zamaec novi diskovi plocki nap...


11.500 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

25 мар 21:12Peugeot Expert 2.0 HDI 136 ps

Doneseno od Ch, NE carineto!!! napraven kompleten servis set rebra...


4.000 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

25 мар 21:12prodavam Mercedes vito vo odlicna sostojba

prodavam Mercedes vito 5 + 1vo odlicna sostojba.075 689 342


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

25 мар 20:26KOMBE IVECO 2007

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA...ODRZUVANO I SERVISIRANO...BEZ ZAMENI....


7.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

25 мар 17:54Ford Transit 2.2 103 kw

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw 140 konja Godina na proizvodstvo 2...


9.200 €
или предлог цена
Струмица

Комбиња

25 мар 11:32Renault Master 2.3 150 RWD Slep

📣📣📣For sale📣📣📣 ☑️Renault Master 2.3 150 RWD ☑️2014 god ☑️Reg c...


17.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

25 мар 10:46Fiat Ducato 2.3 130 *** car4you ***

Fiat Ducato 2.3 130ks proizvedeno 2015 god defek motor pominati 23500...


7.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
8.400 €
Велес

Комбиња

25 мар 10:46Страна 5 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам