Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
269 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Промовирано

Prodavam nova pravosmukalka za pepel

Laawa Nova, nekoristena 3000 denari, 3500 so rezerva Hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:16PROFESIONALNA

PRAVOSMUKALKATA JA IMAM MN MALKU KORISTENO I E OD GOLEMITE NAMENETA Z...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:25Samsung Robot Pravosmukalka Powerbot VR5000

Se prodava Samsung Robot Pravosmukalka (POWERbot Vr5000 Wifi- model) ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:11ROVUS

Se prodava pravosmukalka ROVUS na voda so hepa filter


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43se prodava rovus pravosmukalka nova

se prodava rovus pravosmukalka kupena od top shop ne e koristena k...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:20Kirby Sentria (Socuvano)(Kirbi)

Koristeno vo domasni uslovi mnogu malce, ekstra e socuvano od dodatoc...


570 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
599 €
Вчера 13:39Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.500 €
или предлог цена
29 јан 13:29Kirby

Prodavam kirbi full oprema


1.000 €
или предлог цена
28 јан 22:19KIRBI KIRBY SENKTRIA КИРБИ

Се продава Кирби Сенктриа комплет со кутија и сите делови што идат со...


300 €
или предлог цена
28 јан 21:33zepter pravosmukalka usisivac правосмукалка усисивач

Vo odlicna sostojba novi filtri ne upotrebeni


100 €
или предлог цена
28 јан 19:37Продавам чистач на пареа за подови

Продавам чистач/ѓогер на пареа H2O Mop Ultra (се користи за чистење п...


2.500 МКД
или предлог цена
28 јан 12:35Pravosmukalka na voda

Pravosmukalka na voda Gi ima site delovi, motorot raboti, no potrebn...


1 €
или предлог цена
28 јан 11:56Prodavam Pravosmukalka Kirby

Usisivach kirbi ispraven so dodatni elementi 400e. Malku koristen.


400 €
или предлог цена
28 јан 08:11Prodavam Usisivach Kirby 4 Generacija

Usisivach kirbi 4 generacija ispraven 250e.


250 €
или предлог цена
28 јан 08:11ROVUS pravosmukalka

Prodavam Rovus pravosmukalka vo ispravna sostojba.


1.800 МКД
или предлог цена
27 јан 21:41NOV HEPA FILTER ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

NOVI HEPA FILTERI ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA


700 МКД
или предлог цена
27 јан 15:16Rainbow papuca (tresalka) Rm23

Se prodava dodatok za Rainbow pravosmukalki tresalka so motor model r...


1 €
или предлог цена
27 јан 10:28Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
27 јан 09:29pravosmukalka MONEUAL Robot Vacuum Cleaner MR6500

pravosmukalka MONEUAL Robot Vacuum Cleaner MR6500,so adapter za polne...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
26 јан 19:10VAKUM FILTER ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKA

NOVI VAKUM FILTERI ZA SHARK NAVIGATOR PRAVOSMUKALKI


500 МКД
или предлог цена
26 јан 11:50Original parocistac Fiseldem 100 GRADI STEAMATIC 2

Se prodava ispraven i mnogu malku koristen parocistac Fiseldem 100 GR...


4.500 МКД
или предлог цена
26 јан 10:26servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
25 јан 20:45Se prodava motor za pravosmukalka

Se prodava odlicen motor za pravosmukalka MOUSY 1400W.tel:075-770-685


По Договор
или предлог цена
25 јан 16:07KIRBI SENTRIA 2

Se prodava nekoristena KIRBI SENTRIA 2 so site dodatoci . 1.000 €


1.000 €
или предлог цена
24 јан 01:46Lenovo Vacuum cleaner E1

Се продава робот правосмукалка Lenovo Vacuum cleaner E1. Во исправна ...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
23 јан 21:50Продавам Леново робот правосмукалка/ Prodavam Lenovo robot p

Контакт 078395951 Таки Се продава робот Леново E1 правосмукалка. Р...


150 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
175 €
23 јан 14:25Се продава Правосмукалка Gorenje

Се продава Правосмукалка Горење во одлична состојба како нова.Цена 45...


4.500 МКД
или предлог цена
23 јан 12:49Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


По Договор
или предлог цена
23 јан 11:40Pravosmukalka za suvo i mokro правосмукалка за суво и мокро

Pravosmukalka za suvo i mokro 📍1200W 📍Dust bag 18L 📍 Vaccum pre...


3.500 МКД
или предлог цена
22 јан 23:33Nova robot pravosmukalka

Nova ne koristena robot pravosmukalka koja znacitelno go stedi vaseto...


7.400 МКД
или предлог цена
22 јан 17:58Lenovo Vacuum Cleaner E1

Lenovo Vacuum Cleaner E1 Навигација: Gyro mapping TECH, systematic c...


6.000 МКД
или предлог цена
21 јан 23:06Prodavam Kirby

Prodavam Kirby prvi sopstvenici sme, masinata e bukvalno nova uklucen...


1.000 €
или предлог цена
21 јан 15:27Неисправна, со расипан мотор

...


По Договор
или предлог цена
21 јан 13:47Pravosmukalka

Kombinirana pravosmukalka na voda i na suvo smukanje so dodatna golem...


4.500 МКД
или предлог цена
21 јан 11:05Se prodava kirby

Se prodavaat dve pravosmukalki kirby vo odlicna sostojba, od levata s...


500 €
или предлог цена
20 јан 18:10Pravosmukalka LiV Slovenija

Model LIV Corona 1300w Odlicna so crevo i papuca garancija 6 m...


999 МКД
или предлог цена
20 јан 13:02Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
20 јан 08:54Karcher pravosmukalka

2 komada na lager profi Prakjam po kargo Parce 100 euro


100 €
или предлог цена
19 јан 22:47Се продава правосмукалка!

Се продава не многу користена правосмукалка марка фуего,лице за конта...


2.200 МКД
или предлог цена
18 јан 15:11ZAMENSKI KAISI ZA SHARK NAVIGATOR KAIS

NOVI ZAMENSKI KAISHI ZA SHARK NAVIGATOR ZA MOTORIZIRANA CHETKA


500 МКД
или предлог цена
17 јан 19:25Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам