Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAFEMAT PHILIPS 2200 SERIES

SE PRODAVA KAFEMAT 270 EUR Philips EP2220/10 Кафемат Боја Црна ...


270 €
или предлог цена
11 јан 17:05Промовирано

CONDEL Exclusiv racna pravosmukalka

Се продава рачна правосмукалка во супер состојба.


2.499 МКД
или предлог цена
04 ное 13:36Se prodava Kirby Avalir

Pravosmukalkata e skoro nova so site dodatoci. Koristena e samo za do...


1.300 €
или предлог цена
01 ное 22:55Pravosmukalki so vodena filtracija!

Pravosmukalka so vodena filtracija, vo odlicna sostojba,Rovus 2300 de...


2.300 МКД
или предлог цена
22 окт 10:18Kirby 3, so site dodadoci kompletna kutija

Kirbito nee koristeno 5 pati mn. prakticna igračka za onie koj imaat ...


290 €
или предлог цена
19 окт 20:49Pravosmukalka siemens 🇨🇭🇨🇭

2 vo 1 mnogu dobra pravosmukalka na bateria ,se deli na dva dela ,za ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 17:23ПРОДАВАМ КИРБИ Г6

Продавам кирби правосмукалка малку користена некој од деловите воопшт...


500 €
или предлог цена
23 сеп 16:17Pravosmukalka RoboMaxx

Donesen od svajcarija se.polni na bateri drzi do saat vreme bateria ....


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 11:59KIRBY Sentria

Prodavam Kirby sentria, komplet so cela oprema. Kirbito e kako novo, ...


850 €
или предлог цена
19 сеп 12:56Продавам робот усисисувач

Се продава Робот Виледа усисувач. Користен е една недела. Во одличн...


80 €
или предлог цена
13 сеп 10:00Robot prafosmukalka

Nov vo kutija 02/3080302


55 €
или предлог цена
06 сеп 14:37Робот-правосмукалка

Се продава робот-правосмукалка, никогаш не е употребувана. Инфрома...


4.500 МКД
или предлог цена
27 авг 15:05SHARK NAVIGATOR

SHARK NAVIGATOR


По Договор
или предлог цена
21 авг 19:51Germanska racna pravosmukalka DIRT DEVIL M680-1

Germanska rasna pravosmukalka Dirt DEVIL 3vo1 Lesna za upotreba mala...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 21:24Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so garancija. Vo odlicna sostojba e, so komp...


1.000 €
или предлог цена
07 авг 13:17Kirbi/ kirby/кирби

Продавам кирби правосмукалка со основните додатоци и +додатоците за х...


1.700 €
или предлог цена
02 авг 21:58Filtri filter za shark navigator NV500 sunger+filc

Филтрите се ИСКЛУЧИВО за NV500 серијата на Шарк правосмукалки! - Сун...


1 МКД
или предлог цена
15 јул 17:52Prodavam pravosmukalka iskra

Prodavam dobro socuvana i funkcionalna pravosmukalka so kesi za menuv...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јун 23:23Се продава правосмукалка

Се продава правосмукалка без црево.


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:32KIRBY - KIRBI SENTRIA 2

koristena vo dom. dobro socuvana, servisirana. samo seriozni povici


1.100 €
или предлог цена
04 јун 14:17Правосмукалка за пепел AGRINA

🟩Правосмукалка за пепел AGRINA К – 800W🟩 ☑️ Карактеристики и предн...


2.300 МКД
или предлог цена
04 јун 08:51Алфа Плам Правосмукалки / Alfa Plam Pravosmukalki

🟥 Алфа Плам 🟥 ☑️ Правосмукалка за пепел ☑️ 5 слојна заштита ☑️ Изд...


3.300 МКД
или предлог цена
04 јун 08:51Pravosmukalka za vo kola

Pravosmukalka za vo kola 100w prakticna


10 €
или предлог цена
09 мај 12:22iRobot Roomba e5 Pravosmukalka

iRobot Roomba e5 донесена од Америка нова, со фискална без кутија.


18.000 МКД
или предлог цена
29 апр 01:44Se prodava kirby

Kirbito e novo 3 pati iskoristeno nov model komlet so site dodatoci ...


1 МКД
или предлог цена
08 апр 13:09Чистач за подови

Се продава нов чистач за подови, електричен на пареа, погоден за почк...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 22:55Pravosmukalka Zepter

Tel 071 856-176


1 €
или предлог цена
07 мар 21:25KIRBY EFTINO!!!!!

KIRBY VO ODLICNA SOTOJBA komplet so set za perenje tepisi KAKO NOV...


1.200 €
или предлог цена
06 мар 08:30Pravosmukalka Hitachi 1300W.

Pravosmukalka Hitachi 1300W.Koristena, neispravna, odlicno socuvana, ...


500 МКД
или предлог цена
06 мар 08:13Kirby avalir

Full paket so site dotatoci


1.350 €
или предлог цена
28 фев 17:26PHILIPS USISIVAC

PHILIPS mal za domain potrebi usisivac so polnac na baterii,kvalit...


1.500 МКД
или предлог цена
26 фев 14:56Pravosmukalka Zepter Cleansy

Се продава правосмукалка на вода во одлична состојба Zepter Cleansy м...


200 €
или предлог цена
07 фев 14:33KIRBY

Машината е купена во декември месец 2017, што значи не е воопшто кори...


1 €
или предлог цена
29 јан 14:29Se prodavaat racni pravosmukalki za vo kola

Se prodavaat racni pravosmukalki za vo kola so adapter na 12V Doagjaa...


500 МКД
или предлог цена
27 дек 09:50Aparat za cistenje so parea

Aparatot se koristi za cistenje na :tepisi,prozori,podovi so pomos n...


2.500 МКД
или предлог цена
26 дек 11:23Aparat za cistenje so parea

Aparatot se koristi za cistenje na tepisi,prozori,podovi so pomos na ...


2.500 МКД
или предлог цена
26 дек 11:14Kirby

Se prodava pravasmukalka skoro nova ,


500 €
или предлог цена
19 дек 13:12KIRBY SENTRIA 2 NOVA PRVOSMUKALKA

SE PRODAVAA NOVO KIRBY SENTRIA 2 OSNOVEN PAKET MINIMALNO KORISTENA ZA...


1.500 €
или предлог цена
11 дек 19:45Se prodava novo Kirby Avalir so full oprema

Se prodava Kirby Avalir, koristeno samo vo domasni uslovi, kupeno sep...


1.800 €
или предлог цена
04 дек 12:09KIRBY 3

Kirbi 3 so site dodatoci tel za kon. 070 233 800


470 €
или предлог цена
06 ное 22:52Cistac na parea so dodatoci

Prodavam cistac na parea malku koristen so poveke dodatoci za dezinfi...


4.300 МКД
или предлог цена
22 окт 20:41Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам