Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
270 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA SAMSUNG 1800 W

1800 W AIR TRACK MNOGU MALKU KORISTENA


4.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:28Odlicni po 1500den

Ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 22:41Pravosmukalka LG

Aqua filtration 1800 W , Vo odlichna rabotna sostojba pravosmukalka n...


2.900 МКД
или предлог цена
08 сеп 22:11Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
07 сеп 10:42Usisuvac so 3 motori - 3600w - NOV

Se prodava usisuvac so 3 motori 3 motori x 1200w = 3600w Kapacitet:...


450 €
или предлог цена
06 сеп 20:44Rezervna zamenska cetka za Shark Navigator glavna cetka

Нова заменска резервна четка за главна моторна четка кај Шарк Навигат...


1.490 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:18Filtri filter za shark navigator NV350 sunger+filc

Комплет филтер сунгерест + филц за Shark Navigator NV350. Исто так...


750 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:15Kirbi G7 Ultimate edition

📣Продавам Кирби користена во домашни услови, во извонредна состојба....


550 €
или предлог цена
05 сеп 08:46PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, KOMPLET SO VNAT...


1.700 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:16PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA VO SUPER SOSTOJB...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:15Evtino Kvalitetna pravosmukalka+dodatoci +dzoger+metla

Хитно Многу Евтино, поради селидба квалитетна правосмукалка донесена ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 08:38Се продава рачна правосмукалка

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Ј...


1.500 МКД
или предлог цена
31 авг 18:38Kirby Sentria

Prodavam kirby sentria G10M komplet so site dodatoci i cetki. Masina...


650 €
или предлог цена
31 авг 17:36Правосмукалка конти

Се продава правосмукалка конти на вода малку користена Телефон: 071/...


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 23:51Pravosmukalka Standard

Se prodava "RETRO" pravosmukalka proizvodstvo 1964 god.


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 18:48Cistac na parea H20 X5+ Nov

Prodavam nov cistac na parea H2O X5+ so 5 funkcii nov nekoristen vo f...


4.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:36Prodavam KIRBY

Prodavam kirby 2016 god. Mnogu malku koristeno vo domasni uslovi, kak...


1.350 €
или предлог цена
26 авг 19:16правосмукалка 1000W

So 6m Crevo


4.000 МКД
или предлог цена
24 авг 22:34Kirbi

Se prodava kirbi masina so site dodatoci. Koristena 6 meseci


1.600 €
или предлог цена
24 авг 22:15PRAVOSMUKALKA, CISTAC NA PAREA

078-261-903


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 08:55Pravosmukalka so Voda

Se prodava pravosmukalka.. Se funkcionira so nejze odat site propratn...


2.499 МКД
или предлог цена
23 авг 22:28Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra 6006

Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra6006, perfektno socuvana i mnogu ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 11:27Se prodava pravosmukalka

Mnogu malku koristena


3 €
или предлог цена
21 авг 15:25Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.450 МКД
или предлог цена
21 авг 11:00Parocistat FUEGO WHL-801B Cistac na parea

Cistac na parea FUEGO nov ednas vklucen za proba so vazecka garancija...


2.500 МКД
или предлог цена
20 авг 11:44Чистач на пареа по екстра цена

ЧИСТАЧ НА ПАРЕА ЗА: ПОДОВИ, ТЕПИСИ, ЧИСТАЧ НА ПРОЗОРЦИ, ЧИСТАЧ НА ПАР...


4.000 МКД
или предлог цена
19 авг 13:36Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
18 авг 17:39Kirby Availr 2

Se proddava malku koristeno kirby so site dodatoci cena po dogovor


1 €
или предлог цена
18 авг 13:09PRODAVAM PRAVOSMUKALKATA SLOBODA

..................... PRODADENA ....................... ...............


1.000 МКД
или предлог цена
18 авг 13:06Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
16 авг 12:59Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
15 авг 11:10Usisuvac-pravosmukalka i decko sediste za vo kola

Prodavam pravosmukalka- usisuvac cena1000denari i Decko sediste za v...


1.000 €
или предлог цена
10 авг 20:47Kirby Sentria kako nov

Nie go kupivme nov pred 6 godini za 2500 evra,koristen e samo koga si...


500 €
или предлог цена
09 авг 23:55Pravosmukalka GORENJE I Ovlaznivac na Vozduh GORENJE

Prodavam pravosmukalka GORENJE -Nova- nekoristena. I Ovlaznivac na Vo...


1 €
или предлог цена
09 авг 07:27Парочистач SC 2 Deluxe EasyFix

* Тестовите покажаа дека со чистење на самото место од 30 секунди на ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 17:44Univerzalen ciklon filter(филтер)za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
07 авг 11:26PRAVOSMUKALKI

Prodavam pravosmukalka vo ispravna sostojba Beko cena 3000 denari P...


3.000 МКД
или предлог цена
06 авг 16:49Prodavam Kirby kako NOVO - Sentria Model

Prodavam 3 Broja pravosmukalki Kirby Sentria. Toa e predposleden mode...


400 €
или предлог цена
30 јул 19:56Se prodava Rovus Aqua power pravosmukalka

Pravosmukalkata e mnogu malku upotrebuvana, ispravna e, gi ima site d...


3.800 МКД
или предлог цена
30 јул 16:45РЕИНБО. правосмукалка Супер цена

Продавам РЕИНБО правосмукалка. ПОГОДНА И За чистење по станови. Цена...


250 €
или предлог цена
30 јул 09:18Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам