Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA ROWENTA

PRODAVAM RACNA BATERISKA PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA VO SUPER SOSTOJB...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:15Evtino Kvalitetna pravosmukalka+dodatoci +dzoger+metla

Хитно Многу Евтино, поради селидба квалитетна правосмукалка донесена ...


3.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 08:38Се продава рачна правосмукалка

Се продава рачна правосмукалка,не е многу користена.Лице за контакт Ј...


1.500 МКД
или предлог цена
31 авг 18:38Kirby Sentria

Prodavam kirby sentria G10M komplet so site dodatoci i cetki. Masina...


650 €
или предлог цена
31 авг 17:36Zepter cleanSy

Se prodava pravosmukalka na voda Zepter cleanSy.


120 €
или предлог цена
31 авг 12:50Правосмукалка конти

Се продава правосмукалка конти на вода малку користена Телефон: 071/...


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 23:51servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
29 авг 21:04Pravosmukalka Standard

Se prodava "RETRO" pravosmukalka proizvodstvo 1964 god.


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 18:48Cistac na parea H20 X5+ Nov

Prodavam nov cistac na parea H2O X5+ so 5 funkcii nov nekoristen vo f...


4.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:36Prodavam KIRBY

Prodavam kirby 2016 god. Mnogu malku koristeno vo domasni uslovi, kak...


1.350 €
или предлог цена
26 авг 19:16правосмукалка 1000W

So 6m Crevo


4.000 МКД
или предлог цена
24 авг 22:34Kirbi

Se prodava kirbi masina so site dodatoci. Koristena 6 meseci


1.600 €
или предлог цена
24 авг 22:15PRAVOSMUKALKA, CISTAC NA PAREA

078-261-903


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 08:55Pravosmukalka so Voda

Se prodava pravosmukalka.. Se funkcionira so nejze odat site propratn...


2.499 МКД
или предлог цена
23 авг 22:28Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra 6006

Prodavam odlicna pravosmukalka Iskra6006, perfektno socuvana i mnogu ...


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 11:27Se prodava pravosmukalka

Mnogu malku koristena


3 €
или предлог цена
21 авг 15:25Maxpuls pravosmukalka za suvo i mokro 1400w

6450 Правосмукалка за суво и мокро MAXPULS PREMIUM MP-WC03 Напон...


6.450 МКД
или предлог цена
21 авг 11:00Parocistat FUEGO WHL-801B Cistac na parea

Cistac na parea FUEGO nov ednas vklucen za proba so vazecka garancija...


2.500 МКД
или предлог цена
20 авг 11:44Чистач на пареа по екстра цена

ЧИСТАЧ НА ПАРЕА ЗА: ПОДОВИ, ТЕПИСИ, ЧИСТАЧ НА ПРОЗОРЦИ, ЧИСТАЧ НА ПАР...


4.000 МКД
или предлог цена
19 авг 13:36Motor za pravosmukalka

Ispraven motor 1200 W.


10 €
или предлог цена
18 авг 17:39Kirby Availr 2

Se proddava malku koristeno kirby so site dodatoci cena po dogovor


1 €
или предлог цена
18 авг 13:09PRODAVAM PRAVOSMUKALKATA SLOBODA

..................... PRODADENA ....................... ...............


1.000 МКД
или предлог цена
18 авг 13:06Kirby Sentria

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo d...


380 €
или предлог цена
16 авг 12:59Univerzalen nov ciklon filter za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
15 авг 11:10Usisuvac-pravosmukalka i decko sediste za vo kola

Prodavam pravosmukalka- usisuvac cena1000denari i Decko sediste za v...


1.000 €
или предлог цена
10 авг 20:47Kirby Sentria kako nov

Nie go kupivme nov pred 6 godini za 2500 evra,koristen e samo koga si...


500 €
или предлог цена
09 авг 23:55Pravosmukalka GORENJE I Ovlaznivac na Vozduh GORENJE

Prodavam pravosmukalka GORENJE -Nova- nekoristena. I Ovlaznivac na Vo...


1 €
или предлог цена
09 авг 07:27Парочистач SC 2 Deluxe EasyFix

* Тестовите покажаа дека со чистење на самото место од 30 секунди на ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 17:44Univerzalen ciklon filter(филтер)za pravosmukalka (Samsung).

Filterite se univerzalni,bez nikakvi ostetuvanja,koristeni kako ekspo...


10 €
или предлог цена
07 авг 11:26PRAVOSMUKALKI

Prodavam pravosmukalka vo ispravna sostojba Beko cena 3000 denari P...


3.000 МКД
или предлог цена
06 авг 16:49Продавам чистач на пареа за подови

Продавам чистач/ѓогер на пареа H2O Mop Ultra (се користи за чистење п...


3.000 МКД
или предлог цена
31 јул 15:12Prodavam Kirby kako NOVO - Sentria Model

Prodavam 3 Broja pravosmukalki Kirby Sentria. Toa e predposleden mode...


400 €
или предлог цена
30 јул 19:56Se prodava Rovus Aqua power pravosmukalka

Pravosmukalkata e mnogu malku upotrebuvana, ispravna e, gi ima site d...


3.800 МКД
или предлог цена
30 јул 16:45РЕИНБО. правосмукалка Супер цена

Продавам РЕИНБО правосмукалка. ПОГОДНА И За чистење по станови. Цена...


250 €
или предлог цена
30 јул 09:18Kais timing belt za motorizirana cetka za shark navigator

Нов погонски ребраст каиш (3M 207 6) за моторизираната четка за Shark...


690 МКД
или предлог цена
25 јул 15:05Robot za chistenje Vileda

Robot za chistenje Vileda ,za podovi od parker,plochki ,laminati I dr...


3.000 €
или предлог цена
22 јул 15:15ROWENTA COMPACT POWER CYCLONIC RO3731EA

Исправна правосмукалкa Rowenta - 750w


2.800 МКД
или предлог цена
22 јул 07:23Prodavam polovna pravosmukalka

Prodavam polovna pravosmukalka na voda.br za kontakt : 076607574


1 €
или предлог цена
22 јул 02:03Se prodava kirby

Se prodavaat dve pravosmukalki kirby vo odlicna sostojba, od levata s...


500 €
или предлог цена
21 јул 18:23KIRBY AVALIR NOVA NEUPOTREBENA

Se prodava sosem NOVA NEUPOTREBENA masina za cistenje KIRBY AVALIR. M...


По Договор
или предлог цена
21 јул 08:52Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам